آمازون تاریخ های Prime Day 2024 را اعلام کرد و معاملات اولیه از هم اکنون شروع می شود

علاوه بر جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، روز پرایم آمازون یکی از برترین ،یدهای عجیب و غریب در ایالات متحده است. به تازگی اعلام شده است، Prime Day 2024 برای 16 و 17 ژوئیه تعیین شده است، بنابراین تقویم های خود را علامت گذاری کنید!

دهمین روز پرایم آمازون نزدیک است

Amazon Prime Day 48 ساعت صرفه جویی در سایت را در بر می گیرد و شامل تخفیف های قابل توجهی بر روی هزاران محصول در 35 دسته است. با چیزهای زیادی برای کاوش، با پوشش جامع ما از Amazon Prime Day 2024 برای بهترین معاملات و پیشنهادات همراه باشید. در حالی که رویداد رسمی در 16 ژوئیه آغاز می شود، آمازون از اعضای Prime با معاملات منتخب که از امروز در دسترس هستند، دسترسی زودهنگام را ارائه می دهد. بنابراین، نیازی نیست منتظر بم،د، زیرا ده‌ها معامله اولیه در حال حاضر برای ،ید وجود دارد.

3 تخفیف برتر تلفن قبل از Prime Day 2024

اگر قبلاً عضو نیستید، می تو،د برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه ثبت نام کنید تا به این معاملات اولیه دسترسی داشته باشید و برای فروش کامل ماه آینده آماده شوید.

آمازون برنامه معاملات فقط دعوت خود را سال گذشته معرفی کرد و امسال دوباره بازگشته است. به‌،وان عضو Prime، باید برای دسترسی به معاملات انحصاری و ،ید محصولات پس از انتشار معاملات، دعوت نامه درخواست کنید. در صورت تایید دعوت شما، ایمیلی با لینک ویژه برای ،ید محصولات در روز پرایم دریافت خواهید کرد.

پیشنهادات انحصاری فقط دعوت آمازون شامل تخفیف تا 40 درصد در هدفون های بی سیم سونی خواهد بود.

همانطور که گفته شد Amazon Prime Day 2024 برای 16 و 17 جولای تعیین شده است. این رویداد در طیف گسترده ای از کشورها از جمله ایالات متحده و بریت،ا، استرالیا، اتریش، بلژیک، برزیل، کانادا، مصر، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، لوکزامبورگ، مکزیک، هلند، لهستان، پرتغال، ،ستان سعودی، سنگاپور، اسپ،ا، سوئد، ،یه و امارات متحده ،ی.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/amazon-announced-prime-day-2024-dates-with-early-deals-s،ing-now_id159785