آموزش نصب دوربین مداربسته آنگونه که نصابان نمی خواهند شما بدانید!

در میان انواع دزدگیر، مدل سیمکارتی، بیسیم، با تلفن کننده و بدون تلفن کننده طرفداران بیشتری داشته بنابراین اگر تصمیم به ورود به بازار نصب دزدگیر اماکن را دارید توصیه می کنیم حتما آموزش نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی، بی سیم، با تلفن کننده و بدون تلفن کننده را یاد بگیرید. قابلیت جالب توجه دیگر استفاده از دزدگیر، بهره مندی از خدمات مختلف بیمه ای می باشد. میتوان گفت که اینگونه تجهیزات در واقع راهی مناسب برای بهبود و همچنین ارتقای سیستم های امنیتی و حفاظتی در خانه های شما هستند.دوربین مداربسته امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و شناختی که در بین مردم پیدا کرده است ، بمیزان بسیاری بمنظور بالا بردن میزان امنیت و نظارت کاربران مورد استفاده قرار گرفته است. میتوانید هر مدتی را که بخواهید برای ضبط ویدئوها انتخاب کنید ولی این مسئله به هزینه و تجهیزاتی که برای سیستم حفاظتی منزل خود انتخاب میکنید نیز بستگی دارد.

شرکت نصاب دوربین مداربسته در تهران

خدمات دوربین مداربسته تهران در ساختمان های تجاری نیاز به دقت بیشتر و نیروی نصاب دوربین مداربسته تهران ماهرتری دارد. اگر آژير خطا بعد از گذشت زمانی نسبتا ثابت از زمان فعال كردن دستگاه به صدا در بيايد بيشترين توجه به باطري دستگاه جلب می شود. این سنسور یک فنس مجازی را برای دزدگیر تعریف می کند و به این صورت عمل می نماید که در دو طرف دیوار با فضای مجازی مود نظر قرار می گیرد و با ارسال و دریافت امواج مادون قرمز دیواره ای مجازی درست می کند که با عبور هر جسم متحرک از آن، دستگاه هشدارهای لازم را می دهد. برخی از دوربینهای مدار بسته دارای پَدهای چسبنده به دیوار هستند اما پیشنهاد میکنیم حتماً برای جلوگیری از آسیبهای احتمالی به دوربین، آن را با پیچ به دیوار، محکم کنید. در خرید DVR به تعداد کانال های آن که باید مطابق با تعداد دوربین هایی که نیاز دارید باشد ، توجه نمایید.

شما باید دقیقاً بدانید به چه نوع دوربینی نیاز دارید. میزان نرخ جرایم خودرو متناسب با تعداد و نوع سرقت متفاوت است. در این مطلب با مراحل و راهکارهای نصب دوربین مدار بسته در منزل آشنا خواهیم شد. یک سیستم محدود از تجهیزات امنیتی مدار بسته شامل 1 تا 3 دوربین مدار بسته، یک دستگاه ضبط کننده تصاویر (DVR)، کابلهای BNC، منبع تغذیه، سیمها و رابطها و … برای این کار نیاز به دستگاه DVR و هارد دیسک دارید. انتخاب لنز مناسب امکان فوکوس ( تنظیم عدسی دوربین ) را فراهم کرده و نور کافی برای سنسور دوربین ایجاد کرده و به شما در خواندن صفحات ثبت و تشخیص چهره ها و غیره کمک می کند. انواع دوربین مدار بسته را میتوان برای نصب در منازل انتخاب نمود؛ دوربینهای مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه با توجه به نیاز یک خانه مسکونی برای نصب به کار میروند. بودجهای که برای هزینه نصب دوربین مداربسته در نظر گرفتهایم، چقدر است؟

پیچها را در مکان مورد نظر قرار دهید.

دوربینهای مداربسته نباید خیلی به منبع نور نزدیک باشند. نصب چشمی هم نکات بسیاری دارد مثلا نباید چشمی را در محیط هایی که نوسان دارند نصب کنید مثلا در مقابل یک پنکه، همچنین چشمی ها نباید مقابل نور باشند بنابراین نصب چشمی در مقابل پنجره اشتباه است. اگر نور محیط خوب باشد در این فاصله پلاک ماشین نیز تقریبا قابل تشخیص است. همواره در نظر داشته باشید که در هر شغلی خوب است که با مشاغل مرتبط با آن حرفه در ارتباط باشید و بتوانید تعامل برقرار نمائید و درآمد خود را افزایش دهید. تعداد مکانهایی که دوربین مدار بسته در آن قرار میگیرد، حتی در نرخنامه اتحادیه نصب دوربین مداربسته 1400 هم در نظر گرفته شده است. پیچها را در مکان مورد نظر قرار دهید. موقعیت نصب دوربین و قرار گرفتن پیچها را به دقت در محل مورد نظر، معین کنید.

نصاب دوربین مداربسته منزل

موقعیت پیچها را با دریل سوراخ کنید. قوانین دوربین مداربسته شما را مجاز به کنترل موقعیت با در نظر گرفتن شرایط خاص آن، می داند. انسان وقتی عصبانی میشه نمی تونه موقعیت رو تجزیه و تحلیل کنه و طبیعیه که وقتی مجرم در تعادل روانی نباشه به هیچ وجه به دوربین توجه نمیکنه . اما در نهایت یک متخصص خبره در نصب دوربین مداربسته و سیستمهای امنیتی یا CCTV است که براساس نقشه و طراحی خاص، با قراردادن دوربینها در محلهای مناسب هیچ نقطه کوری برای خطرات امنیتی باقی نمیگذارد. افراد دیگر راهی برای بررسی اعضای خانواده یا حیوانات خانگی خود می خواهند. ما پیشنهاد میکنیم که قبل از اقدام به خرید دوربین مداربسته، نیازها و بودجه خود را در نظر بگیرید و سپس با توجه به مدل و قیمت دوربین مداربسته، گزینههای مختلف را بررسی کنید. متخصصان امنیتی و نصب دوربین مداربسته، در اولین مرحله از کار اقدام به طراحی یک نقشه کامل از مکانهای قرارگیری دوربین مداربسته میکنند.

بعد از فرایند سیمکشی، مرحله بعدی در نصب دوربین مدار بسته منزل روشن کردن دوربین است. آنچه شما در مرحله انتخاب مدل دوربین باید به آن توجه کنید، قیمت دوربین مداربسته است. نصب این دوربین ها نیز همانند دوربین های تحت شبکه دارای مراحلی است که باید آن را فرا بگیرید. میباشد. اگر قصد داشته باشید نصب دوربین مدار بسته را در فضاهای وسیعتری انجام دهید، به تجهیزات دیگری در ارتباط با سیستمهای شبکه بیسیم نیاز خواهید داشت که بتوانید مسافت لازم را تحت پوشش قرار دهید. اگر قرار است برای نصب دوربین مدار بسته در منزل اقدام کنید باید یکی از مدلهای این نوع دوربینها را خریداری کنید. یکی دیگر از فواید نصب دوربین مداربسته که دوربینهای مداربسته دارند این است که اگر به درستی و در مکان صحیح نصب شوند و تمامی ملزومات که برای آنها مورد استفاده قرار میگیرد؛ خوب و با کیفیت باشد، دوربینهای مداربسته تا سالیان دراز به خوبی کار میکنند و نگهداری آنها بسیار آسان میباشد و اگر به مشکل برخورد کنند با تعمیرات جزئی دوباره به کارکرد خود ادامه میدهند؛ بنابراین دوربین مداربسته از نظر هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه است.

نصب دوربین مداربسته منزل

فواید نصب دوربین مداربسته در منزل مجله ایرانگان | زندگی به … لازم به ذکر است که بجای استفاده از دو کابل مجزی می توان از کابل های ترکیبی استفاده کرد. هر عمل یا «رفتاری» که روی یک تصویر ویدیویی قابلمشاهده و شناسایی دقیق باشد، میتواند بهطور خودکار توسط سیستم VCA شناسایی شود و این فناوری منجر به استفاده از آن در برنامههای مختلف شده است. هنگامیکه مراحل مقدماتی برای نصب دوربین مدار بسته در منزل را انجام دادید، اکنون زمان آن فرا رسیده است تا نسبت به خرید دوربین اقدام کنید.

برای مثال هزینه نصب دوربین مدار بسته با توجه به کاربری فضا متفاوت است، چرا که همه دوربینها در هر فضای مناسبی نصب نمیشوند. دوربین بولت به دلیل ساختار و ظاهر استوانه ای شکلشان که شبیه به گلوله است، به BULLET نام گذاری شده اند. اجرت نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی آن با در نظر گرفتن شرایط و سختی کار مانند داکت کشی، ارتفاع محل نصب، لوله گذاری و … که بتوانید کابلهای دوربینها را از هرجای خانه به آن متصل کنید. ما این ضمانت را به شما می دهیم که تمامی تکنسین های ما از لحاظ فنی و اخلاقی بهترین هستند. تمامی دوربین های مداربسته و محصولات ارائه شده در این فروشگاه دارای اصالت و ضمانت نامه می باشد .

هایک ویژن با استفاده از قیمت مناسب دوربین مداربسته و تنوع محصولات بالا توانسته در ایران و جهان سهم عمده ای از بازار را از آن خود کند. اگر بخواهیم بهترین مارک دوربین مداربسته را در بازار ایران مشخص کنیم کار سختی در پیش داریم چون شرکت های مطرحی مانند سامسونگ , بوش , بهترین شرکت نصاب دزدگیر اماکن اکسس و پاناسونیک عملا چند سالی است که در بازار ایران فعالیتی ندارند از این رو می توان بهترین برند های بازار را در این روز ها مارک داهوا و هایک ویژن دانست که با محصولات متنوعی از رده اقتصادی تا دوربین های بسیار حرفه ای و گران قیمت هنوز در بازار ایران حضور دارند. نکته مهم در این جا آن است که در صورتی که مشتریان در یک مکان احساس آرامش داشته باشند باعث ارتقای وضعیت اقتصادی و فروش فروشگاه می شود. اگر آن را برای کنترل کلی اوضاع منزل یا محل کار خود در نظر بگیرید که نیاز به ثبت جزئیات زیاد ندارد، یک دوربین دو مگاپیکسلی می تواند برای شما کافی باشد.

شرکت نصاب دزدگیر اماکن در تهران

به طور کلی این دوربین ها در هر جایی نصب می شوند. به طور کلی برای نصب دوربین مدار بسته در منزل، شما به دوربینهایی برای درب جلویی و عقبی خانه، پنجرهها، فضاهای وسیع نظیر آشپزخانه، اتاق نشیمن و … در یک سیستم آنالوگ اینطور گفته می شود که برای هر دوربین باید دو کابل مجزا از DVR قرار داد تا بتوان محل نصب دوربین را مشخص کرد. دزدگیرهای ساده صدایی کاملاً شبیه به هم دارند و به همین دلیل در زمان شنیدن صدای آن نمی توان به خوبی تشخیص داد که آیا این دزدگیر وسیله شما است یا خیر. هرچه تجهیزات و اتصالات بهتری برای نصب دوربین مداربسته به کار رود، به تبع آن هزینه نصب دوربین افزایش مییابد. مبنای ارتفاع نصب دوربین مداربسته در فاصله ۳ متری بوده و هر چه ارتفاع بیشتر شود، به تبع آن دستمزد نصب و راهاندازی دوربین مداربسته افزایش مییابد. اگر دوربین مداربسته را در فضای بیرونی منزل نصب میکنید، آن را در ارتفاع بیشتر از 10 فوت قرار دهید تا از سقوط آن جلوگیری گردد.

نیازهای شما و مختصات محلی که در آن دوربین نصب میکنید، تعیینکننده دوربین مناسب برای شما هستند که طبیعتا مدل دوربین مداربسته یکی از مهمترین عوامل اثرگذار بر قیمت نصب دوربین مداربسته است. از جمله این عملکردها میتوان به قابلیت تماس تلفنی و ارسال پیامک هشدار از طریق سیم کارتی که در آن قرار داده میشود، اشاره کرد. در پایان اجرت نصب دوربین مدار بسته بعد از برآورد اولیه در بازدید از محل به طور دقیقتر اعلام میشود، اما عموما در بازهای بین 150,000 تومان و 2,000,000 تومان متغیر است. استفاده از یک سیگنال لیزری که از طریق فرستنده و گیرنده دوربین به راهبر شبکه وصل میشود، کاربرد زیادی در دوربینهای کابین آسانسور دارد. این کار را حتما بایستی با کمک یک نصاب حرفهای انجام دهید تا شما را کاملا در مورد انواع دوربینی که در بازار سیستمهای امنیتی خانه وجود دارد آگاه کند.

شرکت نصب دزدگیر اماکن

دوربین مدار بسته در منزل، یکی از مراحل راهاندازی سیستمهای نظارتی و امنیتی است که به تجهیزات و وسایل مخصوص نیاز دارد. برندها و انواع مختلفی از سیستمهای مدار بسته در بازار موجود هستند که قیمت آنها از چند دلار تا چند هزار دلار متغیر است. •در صورت وقوع هر حادثه ناگواری در محل، داشتن یک سیستم دوربین مدار بسته واقعا شما را چند قدم جلو میاندازد چون بهترین راه برای جمع آوری شواهد و پیگیری دقیق وقایعیست که اتفاق افتاده است. بیشتر سرقتها بین ۸ تا ۱۰ دقیقه طول می کشند وسارقین بیشتر از پنجره ها وارد می شوند و در این زمان اموال با ارزش را با خود میبرند ، برای جلوگیری از این مورد علاوه بر داشتن یک سیستم امنیتی مانند دزدگیر منزل که اولین اقدام مهم می باشد باید اموال با ارزش را در مکانهای امن جاسازی کنید. میزان پیکسل مورد نیاز برای DORI در بین برندهای مختلف متفاوت است.

همه ما به هنگام سفر و ترک خانه برای مدت طولانی، بابت خطرهای احتمالی چون ورود سارقان به حریم شخصی مان نگران و مضطربیم. فروشگاه ها، طلافروشی ها، ساختمان های دولتی، باغ های شخصی و … سرعت بالای انجام کار: این مورد نیز برای صاحبان ساختمان های مختلف اهمیت بسیاری داشته و این افراد نصب دزدگیرهای خود را به شخصی می سپارند که از سرعت عمل بالایی برخوردار باشد. در واقع یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین روش های ارائه امنیت در منزل و محل کار، نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات آن است که به عنوان عاملی باز دارنده برای جنایت کاران، بزهکاران و سارقان عمل میکند. و دسته دوم بر این باور هستند که دزدگیرها عملکرد مناسبی ندارند و اگر اتفاقی پیش بیاید آنها توانایی جلوگیری از آن و قابلیت اخبار به صاحب مکان را نخواهند داشت.

نصاب دوربین مداربسته

به این صورت و با انجام موارد ذکر شده به راحتی می توانید نصب دزدگیر منزل خود را با دقت بالا و اطمینان کامل انجام دهید. به راحتی می توانید حافظه مموری کارت ( قالبا SD یا Micro SD ) درون دوربین مداربسته قرار دهید, سپس آن را به برق متصل نموده و تصاویر زنده و ضبط شده آن را بر روی تلفن همراه یا لپ تاب خود دریافت کنید . نصب دوربین مداربسته یکی دیگر از خدماتی است که امکان ارائه هزینه دقیق بدون بازدید و کارشناسی محل برای آن غیرممکن است و عوامل متعددی در قیمتگذاری آن دخیل هستند.

نصب دوربین مداربسته در کارخانه

یکی دیگر از ویژگی های برجسته نصب دوربین مداربسته برای شرکت نفت و گاز این است که مانع از ورود افراد غیر مجاز به سکوهای نفت و گاز می شود؛ زیرا هر کسی اجازه ورود به این سکوها را ندارد؛ درصورتیکه جاسوسان به هر طریقی به سکوهای نفت و گاز ورود کنند تا بتوانند اهداف شوم خود را برملا کنند، نصب دوربین مداربسته در سکوی نفت و گاز باعث می شود که تمام افراد به درستی زیرنظر گرفته شود و با دادن برنامه به دوربین مداربسته با بررسی کردن صورت افراد از حضور و غیاب آنها مطلع شوید و حتی اگر شخص جدیدی وارد سکو شده باشد سریعاً از حضور این فرد مطلع شوید. پس از تهیه نقشه حتماً اطمینان حاصل کنید که تمام امکانات و تجهیزات برای نصب دوربین آماده است. در این سکوها تعداد ماموران و نگهبان به وفور مشاهده می شود اما تنها وسیله ای که به خوبی می تواند کمک حال شرکت نفت و گاز باشد دوربین مداربسته می باشد زیرا با تنظیم کردن دوربین های مداربسته می تواند با مشاهده کردن هر گونه فعالیت مشکوکی چون مشاهده دزدان دریایی سریعاً به ماموران امنیتی اطلاع دهد تا خود را آماده کنند.