آنر از ویژگی‌های هوش مصنوعی رونمایی می‌کند که از طریق دیپ فیک‌ها می‌بینند و چشمان شما را سالم نگه می‌دارند

در جریان کنگره جه، موبایل (MWC) در شانگهای، سازنده چینی گوشی های هوشمند Honor پتانسیل هوش مصنوعی خود را به نمایش گذاشت. این شرکت از فناوری نوآورانه‌ای با هدف شناسایی دیپ فیک و به حداقل رساندن فشار چشم ناشی از استفاده طول، مدت از صفحه نمایش رونمایی کرد.

ویژگی های هوش مصنوعی برای تشخیص دیپ فیک و کاهش فشار چشم

با افزایش زم، که ما در صفحه نمایش خود می گذر،م، افراد بیشتری نزدیک بینی را تجربه می کنند. برای رفع این مشکل، Honor ویژگی AI Defocus Eye Protection را معرفی می‌کند که از هوش مصنوعی برای شبیه‌سازی عینک‌های بدون فو، مستقیماً روی صفحه نمایش تلفن هوشمند شما استفاده می‌کند. عینک های بدون فو، برای سلامت چشم مفید هستند، زیرا دید محیطی را کمی تار می کنند و وضوح مرکزی را افزایش می دهند. این تکنیک به کاهش کشیدگی چشم، یکی از دلایل اصلی نزدیک بینی کمک می کند.

Honor می‌گوید فناوری محافظت از چشم غیرفو، هوش مصنوعی آن، نزدیک‌بینی گذرا کاربران را پس از ۲۵ دقیقه مطالعه به طور متوسط ​​۱۳ درجه کاهش می‌دهد و برخی از کاربران تا ۷۵ درجه کاهش می‌یابند.

هوش مصنوعی زندگی ما را متحول می کند و صنعت گوشی های هوشمند را به سمت جلو سوق می دهد، اما بیشتر صنعت بر هوش مصنوعی مبتنی بر ابر متمرکز شده است که تنها بخشی از این معما است. هوش مصنوعی روی دستگاه، که بر روی گوشی‌های هوشمندی اجرا می‌شود که ما را بهتر از هر دستگاه دیگری درک می‌کنند، به طور منحصربه‌فردی برای ارائه خدماتی متن، با ما و ترجیحات ما قرار دارد.

– جورج ژائو، مدیرعامل آنر، ژوئن 2024

در همین حال، تشخیص عمیق جعلی مبتنی بر هوش مصنوعی در جهت جلوگیری از تقلب و شناسایی محتوای تغییر یافته دیجیتالی است. جزئیات فریم به فریم مانند تماس چشمی، نور، وضوح تصویر و پخش ویدیو را بررسی می‌کند تا ایراداتی را که با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیستند، آشکار کند.

این شرکت می‌گوید سیستم هوش مصنوعی آن که بر روی هزاران ویدیو و تصویر مرتبط با کلاهبرداری آموزش دیده است، می‌تواند محتوا را تنها در ۳ ث،ه شناسایی، نمایش و مقایسه کند.

دیپ‌فیک‌ها، آن ویدیوهای فریبنده‌ای که به‌طور باورن،ی واقعی به نظر می‌رسند، در حال تبدیل شدن به یک مشکل جدی هستند. آنها فقط برای کلاهبرداری از مردم از طریق تلفن، تظاهر به دوستان یا خانواده در مشکل استفاده نمی شوند. آنها همچنین بیشتر در یوتیوب ظاهر می شوند.

مجرمان از دیپ فیک استفاده می کنند تا به ،وان مدیران عاملی مانند تیم کوک یا ایلان ماسک ظاهر شوند تا از مردم کلاهبرداری کنند. به ،وان مثال، اخیراً یک ویدیوی جعلی از ایلان ماسک در حال تبلیغ یک کلاهبرداری اعطای کریپتو بود. این ویدیو برای مدتی آنلاین باقی ماند تا اینکه یوتیوب، که اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا دیپ‌فیک‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را گزارش کنند، سرانجام آن را حذف کرد.

این قطعا یک گام مثبت رو به جلو است که ببینیم شرکت های فناوری این مشکلات را جدی می گیرند و از هوش مصنوعی به روش هایی استفاده می کنند که می تواند برای مردم مفید باشد.

تاریخ عرضه و مدل های گوشی خاصی که از دو ویژگی جدید هوش مصنوعی پشتیب، می کنند هنوز اعلام نشده است. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، مراقب به روز رس، ها باشید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/،nor-unveils-ai-features-that-see-through-deepfakes-keep-eyes-healthy_id159825

کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.