استفاده آسان در شبکههای درون سازمانی

نمایشگرهای VHR-R با راهکار Color Expert Pro Mobile سامسونگ سازگار است که میتواند با استفاده از دوربین تلفن هوشمند فرایند کالیبراسیون را انجام دهد. این ویدئو وال دارای نمایشگر از نوع D-LED edge است که میتواند تصاویر را با رزولوشن Full HD و شدت روشنایی 700 کاندولا بر مترمربع بهطور کاملاً واضح و شفاف به نمایش درآورد. برای مثال نمایشگرهایی که بر روی سازههای فرسوده و حتی اطراف آنها نصب شدهاند، احتمال آسیب دیدن بالایی داشته و میتواند در آینده، هزینههای گزافی را برای جابهجایی و یا تعمیر تجهیزات تخریب شده ایجاد کند. راهاندازی چنین سیستمی یک فرایند پیچیده است و برای مدیریت موثر پروژه به دانش خاصی نیاز دارد.

بهتر است بدانید که صفحهنمایشهای بزرگ از دور به راحتی قابلمشاهده و برای فواصل دور انتخاب بسیار مناسبی هستند. همچنین ابعاد نمایشگرها در وضوح محتوای ویدئویی تاثیر مستقیم دارد، به صورتی که تصاویر و نوشتهها در صفحهنمایشهای کوچک با فواصل زیاد از تماشاگران، همیشه ناخوانا و مبهم به نظر میرسند. زاویه دید این Video Wall جیپلاس 178 درجه است؛ یعنی کاربر میتواند از تمامی زوایا، تصاویر را باکیفیت عالی ببیند. در تمامی ویدئووال ها پورت های خروجی یافت میشود و میتواند داده های مختلفی را از دیگر دستگاه ها دریافت کند و خروجی را با آن داده ها تولید کند. • نصب سالنی یا Indoor : این نوع تلویزیون ها برای محیط های بسته و سالنی کاربرد دارد و با توجه به اینکه ضدآب نیستند، از نظر هزینه، قیمت ارزان تری دارند و انتخاب آنها دارای صرفه اقتصادی بیشتری است. نمایشگر ویدئو وال VHR-R سامسونگ برای اطمینان از داشتن یک صفحه نمایش درخشان و چشمنواز در تمامی نقاط، یک فرایند کالیبراسیون کارخانهای چند مرحلهای را طی میکند.

برای یادگیری صفر تا صد این حوزه به آموزش جامع تعمیرات الکترونیکی نماتک مراجعه کنید. مشتریان محترم می توانند ضمن بررسی، مقایسه و انتخاب انواع خدمات این بخش بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به سفارش و خرید نمایند. این مسئله برای هر دو بخش مفید است. استفاده کرد. مشخصات Gplus Video Wall GVL-49JH35 ویدئووال 49 اینچی جیپلاس برای مکانهایی که به نمایش تبلیغاتی در ابعاد بزرگ نیاز دارند، مناسب است. بنابراین در صورتی که کاهش صدای بیشتری مورد نیاز باشد، باید فکر دیگری کرد که راهکار معمول آن ساختن اتاقکی است که دارای دیوار و سقف عایق باشد.

نیاز حداقلی به تعمیر، بازبینی و نگهداری خصوصا برای تلویزیون شهری نکته قوتی برجسته است. حال در ادامه این مقاله با 6 نکته کلیدی برای خرید ویدئو وال آشنا شوید. به همین دلیل است که افراد برای پیشرفت در حرفه و کسب و کاری که دارند، به سمت تبلیغات می آیند. که میتواند بر روی موفقیت برندینگ یک کسب و کار اثر بگذارد. روانشناسی رنگ ها در تبلیغات با توجه به نوع کسب و کار بسیار حائز اهمیت است اما در ساخت تابلو روان بیشتر از رنگ های قرمز، سبز، سفید و آبی استفاده می شود. سوختن ناقص باعث میشود که تزریق کنندهها بوسیله دوده مسدود شوند و باعث وخامت بیشتر در احتراق و دودهای سیاه رنگ میشود. این مشکل بیشتر در تابستانها رخ میدهد چرا که به دلیل مصرف بالا و همچنین قطع و وصل شدن برق ممکن است که ایجاد مشکل شود بهتر است برای این موضوع نیز شما تدابیری را اندیشیده باشید تا دچار مشکل و تعمیرات تلویزیون شهری نشوید.

برای مثال صفحه نمایشی که به راحتی از دور قابل تشخیص است، تعداد تماشاکننده بیشتری نسبت به یک ویدئو وال غیرقابلمشاهده از فاصله دور دارد. کشتیها و بسیاری از وسائل نقلیه بزرگ زمینی مانند قطارها نیز از دیزل ژنراتور بایگانیشده در ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ توسط Wayback Machine نه فقط برای تأمین برق روشنایی بلکه برای تأمین نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده میکنند. نمایشگرهای تلویزیون شهری فقط یک نمایشگر میباشند و مثل همه محصولات نمایشی دیگر قابلیت همگام سازی به وسیله محصول دیجیتال ساینج با سازمانهای دیگر یا پخش محتوا در زمان بندیهای منظم را دارا خواهد بود. تابلو فول کالر P3 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است. نکته ی جالب دیگری که این تابلو های تبلیغاتی دارند، تنوع رنگی آنها می باشد.

بیشتر از رنگ های قرمز، سبز، سفید و آبی استفاده می شود.

ماژول ها در صورتی که خراب شوند می توان آنها را عوض کرد و ماژول دیگری جای آنها قرار داد. همچنین رطوبت محیط نیز در کارکرد قطعات تاثیر گذار است که با استفاده از کولر گازی در مناطق مرطوب می توان میزان رطوبت را کاهش داد. کارکرد آن 24 ساعته در هر 7 روز هفته است و قابلیت چرخش تصویر هم دارد. به هر اندازه که در یک تابلو روان ماژول استفاده شده باشد به همان میزان نیز به پاور و یا منبع تغذیه نیاز است. که با پیچ شدن ماژول ها، برد کنترل و پاور (منبع تغذیه) بر روی آن پیکره اصلی تابلو روان شکل میگیرد ، فریم یا همان قاب تابلو روان ویژگیهایی از قبیل ضد اب بودن ، قفل درب مناسب و … صفحه نمایشگر (ماژول): صفحه نمایشگر و یا همان کابینتهای تلویزیون شهری هستند که برای ساخت آنها از پانلهایی (ماژول ) استفاده شده است این پانلها به صورت مجموعه در کنار یکدیگر قرار می گیرند و از کنار هم قرار گرفتن آن ها صفحه نمایشگر ایجاد می شود.

نمایشگر LED در دونوع مخصوص فضای خارجی (Out door LED display ) که به طور کامل ضد آب هستند و تا حدودی ضد ضربه اند و هم چنین به علت وجودآفتاب گیر روی هر پیکسل در نور آفتاب به راحتی تصویر را نمایش می دهند از این تلویزیون ها بیشتر در فضای باز شهری مانند چهارراه ها ، بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، پارک ها ومصلی ها تلویزیون شهری استفاده می شود. این وسیله علاوه بر زیبایی فضا برای ایجاد ارتباطات بصری و تعامل بیشتر با مخاطبین کاربردهای عملی بسیاری دارد.

تلویزیون شهری

اتنخاب برد کنترلر درست بسیار در کیفیت تصویر موثر است . استیج هلندی استحکام بسیار بالایی دارد. برند ایرانی جیپلاس علاوه بر تلویزیون و مانیتورهای خانگی و گیمینگ، درزمینهٔ تولید نمایشگرهای تجاری همدستی بر آتش دارد. سایزینگ صحیح دیزل ژنراتور تخصص کافی و تجربه فراوانی را لازم دارد تا بر اساس آن سایز دستگاه بهینه انتخاب گردد. برای مثال اگر با اهداف تجاری اقدام به نصب ویدئو دیواری میکنید، باید صفحهنمایش LED و LCD را خریداری کرده که از دوام بالایی برخوردار بوده و هزینههای جانبی کمتری نسبت به سایر ویدئو والها دارد. به جهت کاربری خاص ویدئو وال ها که برای استفاده طولانی با حداکثر قابلیت اطمینان در نظر گرفته می شوند.

حال آنکه سایر تجهیزات نمایش تصاویر عموما از متریال و اجزا با کیفیت کمتر ساخته می شوند. هر چه این فاصله کمتر باشد خط ایجاد شده میان نمایشگر نازکتر بوده، در نتیجه تصویری یکپارچهتر به دست خواهد آمد. در صفحات نمایش هرچقدر فاصله بین مرکز دو پیکسل کمتر باشد (Pixel Pitch)، وضوح تصویر بالاتر است. اولین عامل فاصله مرکز این تلویزیون از مرکز پیکسل ها است که به صورت تخصصی با نام دات پیچ نیز شناخته می شود، در واقع این عامل نشان دهنده تراکم تصویر یک تلویزیون شهری است که کم بودن آن باعث بالا رفتن کیفیت می شود.

پیش از این که در رابطه با انواع و همچنین کاربردهای تابلو روان بزرگ یا کوچک صحبت کنیم، بهتر است قدری خود تابلو روانها را بشناسیم. تابلو روان ال ای دی از بلوک هایی ساخته می شوند که به این بلوک ها ماژول تابلو روان گفته می شود ، ماژول LED از طریق کابلی به نام کابل فلت با هم به صورت سری متصل می شوند. پایین بودن کیفیت هر یک از عوامل گفته شده باعث می شود که عمر مفید ماژول کاهش پیدا کند و احتمال خرابی تابلو روان افزایش پیدا کند. ساختار صفحه این تلویزیونها از کنار هم قرار گرفتن بلوک با ابعاد کوچک ساخته میشوند که به هر یک از بلوکها، ماژول ال ای دی گفته میشود. ماژول، اصلی ترین قطعه تابلو روان است که باید آن را به این صورت تعریف کرد و گفت که ماژول، بلوکی آماده است که ال ای دی ها روی آن مونتاژ می شوند و با قرار گرفتن و مونتاژ چند ماژول در کنار یکدیگر یک صفحه نمایش ال ای دی روان ساخته می شود.

۱۹۲۰ را پخش میکند(توانایی پنل است).

قبل از انجام هرگونه اقدام برای خرید و نصب دیوارهای نمایشی باید اهداف و استراتژیهای شرکت، ارگان یا تجارت خود را در نظر بگیرید. برای مثال اگر هدف شما رشد و گسترش اهداف تجاری است، نصب یک ویدئو وال تبلیغاتی در مکان کم تردد نمیتواند برای استراتژی شما مناسب باشد. بهعنوان مثال انتخاب یک ویدئو وال با پیکسلهای بالا برای فضاهای کوچک مانند سالن همایش مناسب نیست، زیرا وضوح تصویر به دلیل نزدیکی بیننده بسیار کاهش یافته است. ممکن است که قیمت ارزان تابلو روان فول کالر برای برخی از افراد ملاک بسیار مهمی باشد. یک موقعیت مکانی مناسب برای نصب ویدئو وال در جذب مشتریان یا مخاطبان بسیار حائز اهمیت است. توجه به اندازه صفحهنمایش در هنگام خرید ویدئووال اهمیت بسزایی در جذب تماشاگران دارد. حتما به خوبی از اهمیت تبلیغات در جذب مشتری، افزایش فروش و در نهایت برندسازی آگاه هستید و این مسئله نیز برایتان روشن و ملموس است که تصاویر در تبلیغات تصویری و ویدئویی بازخورد و نتیجه بهتری دارند چون تصاویر همواره بهتر در ذهن آدمی ثبت میشوند.

ویدئو وال را میتوان با تبلت یا اسمارتفون کنترل کرد یا با ریموتکنترلهای بیسیم تنظیماتش را انجام داد. لذا مشخص است کاربردی که برای video wall میتوان متصور بود به شدت فراتر از سایر ادوات پخش تصویر است. تمام این عملیات( تکه تکه شدن و پردازش نهایی) تولید و پخش محتوا بصورت غیرقابل تشخیصی در زمانی کوتاه انجام میشود. ۱۹۲۰ را پخش میکند(توانایی پنل است). با استناد به تصویر ۲k در هر پنل تصویر نهایی بصورت۸k خواهد بود. در حالی که مشاهده یک صفحهنمایش کوچکتر تنها در فواصل نزدیک امکانپذیر خواهد بود.

ویدئو وال، مانیتور صنعتی و دیجیتال ساینیج از نمایشگرهای نسل جدید هستند که به دلیل کاربردی بودن از محبوبیت ویژه ای در میان مصرف کنندگان برخوردار است و جایگزینی مناسب برای روش های قدیمی تبلیغات شده است. خصوصیت تازه سازی تصویر نمایشگر از دیگر قابلیت های دیجیتال ساینیج ها، مانیتورهای صنعتی و ویدئووال ها است که باعث می شود پیکسل ها کیفیت خود را حفظ کنند. ویدئو والها با کمک تکنولوژیهای روز دنیا قادرند حدوداً 30 درصد انرژی کمتری نسبت به دیگر نمایشگرها مصرف کنند.

قطعات تابلو روان

نسبت به مانیتورهای معمول حساسیت کمتری نسبت به فشار و ضربه دارد. برنامه نرم افزاری نیز وظیفه ارسال، دریافت و مدیریت محتوای نمایشی را در تلویزیون های شهری به عهده دارد. ویدئووال های LCD شامل چندین نمایشگر صنعتی میباشند که با طراحیهای چشم نواز کنار یکدیگر قرار میگیرند. ویدیو وال السیدی ترکیبی از چندین نمایشگر صنعتی بوده که در کنار یکدیگر قرار میگیرند. این بدین معناست که به راحتی میتوان اندازه هر ورودی در زمان نمایش و موقعیت نمایش آنها را روی ویدیو وال تغییر داد تا بهترین بهرهوری را از کل فضای ویدیووال کسب کنید. ما در مجموعه پویش رایان داتیس، بعنوان اولین تولیدکننده مانیتور صنعتی و ویدیووال ایرانی در کارخانه واقع در تویسرکان، آمادگی هرگونه نصب، راه اندازی ویدیو وال و خدمات پس از فروش و گارانتی آن را داریم. برای اینکار نیاز به کترلر ویدیووال در پروژههای مانیتورینگ داریم. این دستگاه برای مدیریت تصاویر روی ویدوویوال است.

که تاثیر تابلو های روان LED و تابلو های LED چشمک زن بسیار بالاتر از انواع دیگر آن است چرا که چشمک زدن و روان بودن نوشته ها هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. این محصولات در برابر نور مستقیم خورشید، گردوغبار، گرما، دمای زیاد بسیار مقاوم هستند. فروشگاه اینترنتی ایده برتر در جهت ارتقای کیفیت محصولات و فروش کالاهای دیجیتال اقدام به فروش ویدئو وال و مانیتور صنعتی در بهترین مدل های موجود در بازار به صورت آنلاین نموده است که به راحتی می توانید مشخصات و لیست قیمت ها را در سایت مشاهده کنید. تلویزیون شهری به دلایل قیمت بالا، وزن و خصوصیات خاصی که دارد نیازمند نصب توسط نصابهای بسیار باتجربهای است. با توجه به گسترده تر شدن تبلیغات و مهم بودن این امر جهت بالا بردن بازدهی کاری هر مجموعه و نسبتا مناسب بودن قیمت فروش تلویزیون شهری این نوع تبلیغات و چشم نواز بودن ان می توان گفت که این نوع تبلیغ مزیت های زیادی دارد که در ادامه به برخی از انها اشاره میکنیم .