استیو وزنیاک بنیانگذار اپل در مورد هوش اپل چه فکر می کرد؟

زم، بود که استیو وزنیاک، یکی از سه بنیانگذار اصلی اپل، Apple Intelligence بود. به هر حال، او ،ی بود که مادربردهایی را ایجاد کرد که به ،وان Apple 1 فروخته می شدند. استیو جابز مروج بود، ،ی که می توانست یخ را به اسکیموها بفروشد. و رونالد وین یکی از سه بنیانگذار بود تا شرکت تازه تاسیس بتواند فردی را در هیئت مدیره داشته باشد که نامش استیو نباشد. وین 12 روز پس از ایجاد شرکت اپل را ، کرد.
در طی مصاحبه اخیر با بلومبرگ، از استیو نظر او درباره ابتکار هوش مصنوعی اپل که این شرکت آن را Apple Intelligence می نامد، پرسیده شد. پاسخ وزنیاک خوش بینانه بود، اما مراقب بود. او گفت که در حالی که تحت تأثیر دموهایی بود که اپل در روز دوشنبه در WWDC به نمایش گذاشت، قضاوت نهایی او محفوظ است تا اینکه ببیند این ویژگی ها در استفاده در دنیای واقعی چقدر موثر هستند. وزنیاک گفت: “مشکل این است که یک نسخه نمایشی همیشه خوب به نظر می رسد و من معتقدم که خودتان آن را امتحان کنید، ببینید چگونه برای شما کار می کند و سپس نظر واقعی را در مورد آن ارائه دهید.”

تصویر کوچک ویدیو

استیو همچنین سیری را مطرح کرد و اشاره کرد که اگر از سیری بخواهید کاری انجام دهد و این یک درخواست ساده است، دستیار دیجیتال مجازی می داند که چه کاری انجام دهد. اما وزنیاک می‌گوید: “اگر چیزی بپرسید که هر انس، می‌تواند آن را بفهمد، اما کمی پیچیده است، یک کلمه اضافی، سیری گاهی اوقات با آن مشکل دارد.” وزنیاک می گوید که دوست دارد از سیری “خیلی زیاد” استفاده کند و امیدوار است که ببیند اپل در آن پیشرفت هایی را انجام دهد.

او خاطرنشان کرد که دموهای هوش مصنوعی که اپل در روز دوشنبه در جریان WWDC به نمایش گذاشت، به شما این امکان را داد که «به دور یک منطقه کوچک بچرخید، بگذارید برود و شگفتی‌های جادویی خود را انجام دهد یا چیزی را بازنویسی کنید.» وزنیاک در پایان مصاحبه گفت: چیزهای زیادی امروز دیدم که می‌گفتند، خدای من، اگر این کار درست شود، در وقت من صرفه‌جویی می‌شود.» و صرفه‌جویی در وقت کاربران دقیقاً همان هدفی است که اپل از Apple Intelligence است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/What-did-Apple-co-founder-Steve-Wozniak-think-about-Apple-Intelligence_id159365

چت و تماس امن دیوار. نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.