اسپیکر ممتاز Sonos Move 2 همچنان می‌تواند با قیمتی بی‌سابقه در این معامله متعلق به شما باشد

ما در اواسط ژوئن هستیم، بنابراین اگر هنوز یک بلندگوی بلوتوثی با صدای عالی با قیمت بسیار تخفیف‌خورده ،یداری نکرده‌اید، سریع عمل کنید و Sonos Move 2 ممتاز را هم‌اکنون از طریق این معامله دریافت کنید.

آمازون این دستگاه موسیقی توانا را با تخفیف فوق العاده 113 دلاری به فروش می رساند و 25 درصد از قیمت بالای بلندگو را کاهش می دهد. بنابراین، به لطف این کاهش، اکنون می تو،د این پسر بد را با کمتر از 350 دلار گیر بیاندازید.

به هر حال، این همان معامله ای است که چند هفته پیش به شما گفتیم. همچنین یک بنر «معامله با زمان محدود» وجود دارد، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم عجله کنید، زیرا ممکن است این پیشنهاد به زودی منقضی شود.

Sonos Move 2 که در سال 2023 عرضه شد، 5 اینچ قطر، 6.3 اینچ عرض و 9.49 اینچ ارتفاع دارد. علاوه بر این، وزن آن 6.61 پوند است. خوشبختانه، برای حمل راحت تر، دارای یک دسته داخلی است.

اما به دلیل ابعاد نه چندان ریزش، این پسر بد فضای کافی برای ذخیره یک ووفر با تنظیم دقیق و دو توییتر با کیفیت بالا دارد که هر کجا که می روید صدای استریوی فوق العاده ای را ارائه می دهد. علاوه بر این، دانلود برنامه Sonos به شما این امکان را می دهد که ،وجی باس و تریبل Sonos Move 2 خود را سفارشی کنید.

یکی از ویژگی های قابل توجه این مرد خوش تیپ، Trueplay است که از میکروفون برای اندازه گیری نحوه انعکاس صدا از دیوارها و اثاثیه اتاق استفاده می کند تا صدا را برای یک تجربه شنیداری باورن،ی تنظیم کند.

به لطف استاندارد IP56 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب، این فلا دوام خوبی نیز دارد. علاوه بر این، تا 24 ساعت زمان گوش دادن را با یک بار شارژ ارائه می دهد.

پس آره! Sonos Move 2 با قابلیت‌های صوتی، عمر باتری عالی، IP56 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب، و اکنون بر،ب قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد. وقت گرانبها را هدر ندهید و همین امروز یکی را از طریق این معامله هدر ندهید!

منبع: https://www.p،nearena.com/news/sonos-move-2-amazon-deal_id159376

چت و تماس امن دیوار. کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.