این پرفروش آینده به دنبال یک تغییر اساسی در طراحی است: به سنجاب سلام کنید!

خط آینده ردمی نوت 14 می تواند بسیار متفاوت از سری ردمی نوت 13 (تصویر بالا) باشد – حداقل از نظر زیبایی شناختی!

برند فرعی شیائومی، Redmi، نزدیک به عرضه نوت 14 ادعایی نیست، اما به لطف راهنمایی‌کنندگان کوشا، شایعاتی در مورد آن منتشر شده است. به طور دقیق در مورد Redmi Note 14 Pro احتمالی – اکنون در اطراف شناور هستند.

با تشکر از استاد همه چیز از خاور دور (در اصطلاح فناوری تلفن همراه) Di،al Chat Station، اکنون این تصویر را داریم که به خوبی می تواند طراحی پشتی Redmi Note 14 Pro ادعایی (در سمت راست) باشد. در سمت چپ، یک گوشی دیگر وجود دارد که به خوبی می تواند یک گوشی آینده Realme باشد:

چیزی که توجه را به Redmi Note 14 Pro جلب می کند این است که بسیار متفاوت از Note 13 Pro است: جزیره دوربین در 14 Pro می تواند به شکل squircle (شکل می، بین مربع و دایره) باشد و به خوبی می تواند باشد. چهارگانه باشد

این Redmi Note 13 Pro کاملا متفاوت است:

یک ضربه احتمالی در حال ساخت

انتظار می رود سری ردمی نوت 14 فروش بسیار خوبی داشته باشد، چه قیچی یا نه.

برای مرجع، این شرکت ادعا کرد که از پاییز سال 2021، زم، که سفر Redmi Note توسط شیائومی اعلام شد، 240 میلیون گوشی هوشمند Redmi Note در سراسر جهان فروخته شده است. و این فقط تا پایان سال 2023 بود. از آن زمان، ارقام فروش احتمالاً حتی بیشتر شده است.

در ژانویه 2024، شیائومی ارقام فروش جدیدی را به اشتراک گذاشت و فاش کرد که بیش از 3.2 میلیون دستگاه از سری Redmi Note 13 از زمان عرضه آن در چین فروخته شده است. خط تولید Note 13 راه خود را به بازارهای دیگر باز کرده است، و از دیدگاه داست، من، فروش بسیار خوبی در اروپای شرقی داشته است.

سری Redmi Note 13 موفقیت‌آمیز بود – شیائومی اعلام کرد که تنها یک ساعت پس از عرضه در سپتامبر 2023 موفق به فروش چشمگیر 400000 دستگاه شده است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/redmi-note-14-pro-first-leak_id160031

چت و تماس امن دیوار. نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.