بازسازی رستوران و فست فود و دکوراسیون داخلی آن – گروه ساختمانی آبان

در حالی که سبک طراحی داخلی شخصی شما کاملاً متعلق به شماست (تا زمانی که برند رستوران خود را در نظر داشته باشید)، نکات جهانی وجود دارد که هنگام چیدمان و تزئین فضای خود به خوبی به شما کمک می کند. به همین دلیل تمام عناصر مورد استفاده در رستوران با کمک شرکتهای کوچک مستقر در محله اوچابی ایجاد شدهاند. بنفش، آبی و سبز رنگهای غالب در فضا هستند و ترکیب آنها با مبلمان ظریف فلزی، درخشندگی چشمگیری ایجاد کرده است. ترکیبی از عناصر، مانند انتخاب مناسب از مواد، طیف محدودی از رنگ و جزئیات بهینه و اصلاح شده، به طراحان اجازه میدهد تا جلوهای ساده و بی ریا از زیباییهای بهروز و ظریف را بهدست آورند. این اشکال گنبدی شکل فوق العاده کوچک و غیر معمول می توانند تکیه گاه پشتی صندلی جایی که برای شام مینشینید باشند، این گنبدهای ظریف و جالب که روی پوشش گنبدی شکل مسطح سنتی پیچ خورده اند، توسط Meilleur Ouvrier فرانسوی و آتلیه Pierre-Yves Le Floc’h ساخته شده اند.

طراحی داخلی رستوران فست فود

پوشش روی میزها از جنس فلزی هستند که پانلهای MFD به آنها پیچ طراحی رستوران معماری داخلی خورده است. در گذشته، مس برای تولید گرما و برق مورد استفاده قرار می گرفته است. آزادی بیحد نور در معماری، خاصیت آن را از بین میبرد و دنیایی بینهایت روشن و شفاف میسازد. در نهایت یادتان باشد که پهن کردن یک فرش با طرحی زیبا و جذاب، در یک نقطه مناسب، فضا را بسیار دل انگیزتر خواهد کرد و حتی بر سایر جنبه های زیبایی شناسی محیط هم تاثیر می گذارد.

از رنگ سبز، به طور ویژه در غذا نیز استفاده می شود.

شما می توانید از تصاویر، عکس ها یا وسایل مرتبط با مفهومی که برای رستوران خود انتخاب کرده اید، استفاده کنید تا ظاهر واقعی تری داشته باشید و درک سبک را برای مشتری آسان تر کنید. اما همانطور که می دانید با خرید آجر نما قزاقی به قیمت درب کارخانه می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه کلی پروژه ساختمانی خود صرفه جویی نمایید. توجه داشته باشید که لوازم مورد نظرتان باید سالم باشند، وگرنه بعدا با خراب شدنشان مجبور به پرداخت هزینه مجدد جهت تعمیر یا خرید مجدد خواهید شد. درباره هزینه تمامشده اجرا بله و سعی میکردیم متریال و حتی شیوه ساختی را پیشنهاد بدهیم که با کمترین هزینه قابلیت اجرا داشته باشد. در قدم اول با شماره هایی که در این مقاله قرار دادیم، تماس میگیرد و توضیحات خود را ارائه می کنید.

رستوران فست فود it me که در پارکی زیبا و رویایی در شهر اوچبی واقع شده است، در ابتدای ژوئیه سال 2011 شروع به کار کرد. با ماشینی شدن زندگی و ارزشمندی زمان، رستوران های فست فود طرفدارهای زیادی پیدا کرده اند. هر ایرانی حداقل توانایی خواندن یک دوبیتی را دارد و معمولا در هر خانه چندین نسخه از کتاب های دیوان شعر حافظ یا سعدی را می توان پیدا کرد. اما از مشخصههای اصلی آن میتوان به استفاده از وسایل تزئینی براق و رنگهای هماهنگ اشاره کرد. از رنگ سبز، به طور ویژه در غذا نیز استفاده می شود. وجود نورپردازی جذاب، مبلمان راحت، وجود حریم خصوصی، طراحی فضاهای خاص، آرامش فضا جزو چندین موارد از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون رستوران هستند. طراحی سقف با گچبری های خاص و یا با طرح های ستونی و منحنی نیز بسیار مناسب سبک طراحی دکوراسیون رستوران مدرن هستند. هر آن چه که زیباست و بیانگر فرهنگ خاص و با اصالت ایرانی می باشد و می تواند زیبایی ها را به نحو احسن به مشتریان منتقل نماید؛ مثل تجهیزات سنتی، وسایل دکوری خاص، مبلمان و صندلی ها، تابلوهای نقاشی قدیمی و …

این موضوع در مورد کافه ها نیز صدق میکند. به عنوان مثال برای کسانی که عاشق رستوران در دل طبیعت هستند شعبه شهریار می تواند بهترین رستوران در شهریار باشد. در این گونه شرایط برای اینکه از شلوغی و آلودگی و دود دور باشیم و بتوانیم دغدغههای کاری خود را کنار بگذاریم و بتوانیم خوش گذرانی کرده و حال و هوایمان را عوض کنیم، رفتن به رستوران های دارای فضای باز که در دل طبیعت قرار گرفته اند می تواند گزینه خوبی باشد. نگران نباشید ما در ادامه­ی این مقاله به این سوال شما پاسخ خواهیم داد.تخت سنتی زیبا، بادوام و مستحکم از پیچیدگی بیانتها میچکد. هدف طراحان تا حد ممكن استفاده کمتر از كاغذ و خلاص شدن از بستهبندی كامل برای همبرگرها، تورتیلا و كيک به وسیله جايگزين كردن آنها با بستههايی كه استفاده از كاغذ را تا 25٪ كاهش میداد. این سبک با دیگر سبک های دکوراسیون داخلی برای رستوران تفاوت های عمیقی دارد.

شاید بپرسید چه نیازی است تا لیستی از بهترین رستورانهای تهران را مطالعه کنید؟ شاید در مورد آنها مسئله خیلی جدی تر باشد، چرا که داشتن یک فضای مناسب و شیک، باعث رونق کسب و کار شده و محیطی عالی برای مشتری ها را فراهم می آورد. با این حال اگر خرید فرش دستباف برای شما مقرون به صرفه نیست، استفاده از یک گلیم در دکور رستوران ایرانی شما، می تواند گزینه بهتری باشد. به طوری که چیدمان نباید مانع دیده شدن دکور کافه و رستوران گردد.

حتما شما هم مثل هر فرد دیگری دوست ندارید به رستورانی بروید که احتمال مسموم شدنتان وجود دارد و یا بهداشت در این رستوران به خوبی رعایت نمیشود. همچنین یکی دیگر از خصوصیاتی که در انتخاب رستوران باید به آن توجه کنید بهداشت رستوران در محیط داخلی و آشپزخانه و کل رستوران و بهداشت هنگام پخت و پز و سرو غذا است. همچنین صندلی های چوبی به همراه میزهای کوچک و نحوه چیدمان آنها مهم ترین بخش در دکوراسیون رستوران با آجر قزاقی سنتی می باشد. انتخاب چراغ ها و همچنین تاثیر سبک مبلمان برای ایجاد جو، بسیار مهم است. منبع عکس: سایت آساتیک، عکاس نامشخصرستوران درخت ژینگو رستورانی زیبا با انواع غذاهای ایرانی و بینالمللی است. منبع عکس: نت برگ، عکاس نامشخصرستوران فلورانس رستورانی با غذاهای ایتالیایی است که در سه طبقه مجزا که شامل فضای باز نیز میشود، از مشتریان خود پذیرایی میکند. تفاوت بین سفال و سرامیک در این است که ظروف سفالی از خاک رس ساخته میشوند، اما در ساخت ظروف سرامیکی علاوه بر خاک رس، از لعاب هم استفاده می شود که بعد از گرم شدن و حرارت دادن در کوره، تغییر شکل میدهند.

طراحی داخلی کافه رستوران

همچنین از فرش ها می توانید برای تلفیق سبک مدرن و سنتی استفاده کنید. همچنین می توانید انواع تم ها را برای رویدادهای مختلف سفارش دهید و عزیزانتان را در رستوران سوپرایز کنید. اگر می خواهید در فضای رستوران حال و هوای مرسوم قدیم را تداعی کنید، شاید پشتی یکی از بهترین گزینه ها برای اضافه شدن به دکور رستوران ایرانی شما باشد. شاید هم از آن دسته آدمهایی باشیم که محیط لوکس رستوران را می پسنیم یا دوست داریم بر فراز یک برج غذا بخوریم..

دکوراسیون داخلی رستورانهای سنتی

برای مثال تصویر زیر، یک رنگ متفاوت از کابینت چوبی رو نشان میده که از صفحه کابینت سفید، برای اون استفاده شده. ترکیب المانهای ذکر شده یک هویت مشخص از یک رستوران با نام تجاری جدید را نشان میدهد. برای انتخاب بهترین رستوران ایران باید تمامی فاکتورهای ذکر شده را در نظر بگیرید. تلفیق رنگ گرم تخته سه لا بارنگهای روشن که نهایتاً با سبز تکمیل شده است منطبق و همگون با محصولات و علایم تجاری سازگار با محیطزیست است از همان ترکیب رنگی ذکر شده روی بستهبندیها استفاده شد تا نشانگر جوهر و درونمایه اقلیم شناسی و بوم شناسی برند it me باشد. کل پروژه با عناصر گرافیکی طراحی شده بر اساس همان رویکرد طراحی داخلی و بستهبندی تکمیل شد.

صندلیها از تخته سه لاهای ساخته شده از درختان و گیاهان طبیعی خلق شده بودند و هر بخش از صندلیها با استفاده از دستگاه برش CNC برش داده میشد و سپس با چسب سازگاز با محیط زیست و تجزیهپذیر به هم میچسبید. از آنجا که رستوران های ارکیده، ستادی را برای آموزش پرنسل و انجام کارهای مارکتینگ و فرانچایز افتتاح کرده اند، تمامی پرسنل رستوران به طور مرتب در ستاد آموزش داده می شوند. پیش از این کاربری ساختمان مسکونی-تجاری بوده و در چند سال اخیر به فست فود پرپروک تغییر کاربری داده بود. استودیو معماری بوم با مطالعات انجام داده و تکیه بر تجربه چندین ساله خود در این زمینه، همواره مشاوراتی را با کارفرمایان پروژه های رستورانی خود برای چینش نیروی انسانی و اینستالیشن رستوران انجام می دهد. سازه چوبی سبک با برشهای ساخته شده از تخته سه لایه مخروطی شکل و منحنی در بالای آن به دیوارها متصل شده بود.

دکوراسیون داخلی رستوران ها

تریا: در سالن تریا ، بستنی ، نوشابه ، چای ، قهوه ،کیک و غذاهای ساده مانند همبرگر و ساندویچ سرو می شود .گاهی مسافرین ، در ساعاتی به هتل وارد می شوند که رستوران تعطیل است ولی تریا ظرف ۲۴ ساعت باز است و نباید بسته باشد. متعادل بودن بدین معناست که مبلمان رستوران نباید مزاحم رفت و آمد مشتری گردد. شعبه مهستان نیز اولین رستوران گردان کرج است و با روف گاردن خود و ویژگی گردان بودن به راستی لایق عنوان بهترین رستوران کرج می باشد. اگر آشپزخانه شما از سمت مشتریان دید مستقیم دارد باید وسایل در اوج چیدمان و دکوراسیون داخلی باشند و نظافت ، آرامش و مدرنیته بودن تجهیزات در راس کار طرحی دکوراسیون داخلی قرار بگیرد. در زمان های قدیم از کوزه های رسی کوچک و بزرگ برای خنک نگه داشتن آب استفاده می کردند.

طراحی داخلی رستوران ایرانی

مقبره شعرای ایرانی از جمله مکان های دیدنی و آثار تاریخی محبوب به شمار می رود و همین موضوع نشان دهنده اهمیت این مقوله نزد ایرانیان است. از آنجاییکه بیشتر افراد به فکر افزایش زیبایی منزل خود هستند به طوریکه دوست دارند چیدمان منزلشان مورد توجه دیگران قرار بگیرد، آشنایی با انواع سبک های دکوراسیون داخلی امری ضروری به شمار میرود. منوی رستوران آسیایی ناکایا توسط سرآشپز حرفهای «اندی چانگ» انتخاب شده و با ترکیب تکنیکهای مختلف آشپزی در آسیا و نوآوری در استفاده از روشهای سنتی و ترکیب آنها با طعمهای تازه، پذیرای مهمانان است.اینجا محلی ایدئال برای قرارهای دوستانه و خانوادگی و برگزاری مراسمها به شمار میرود؛ بهخصوص که از نظر سرویسدهی و خدمات، عالی هستند. در یک مکان عمومی مانند یک رستوران اعمال درست نور اهمیت بیشتری پیدا میکند.

جالب است بدانید که هتل بلوط تهران دارای خدمات خوبی نیز هست که نظیر آنها روم سرویس، تبدیل ارز، پذیرش ۲۴ ساعته، لاندری، فکس، کپی، پرینتر، خدمات بیدار باش، دستگاه واکس کفش و… هم داشت. بسیار تمیز و در واقع نمی شد از موردی ایراد گرفت.بعد از این که وسایل را در اتاق گذاشتیم به رستوران مک دونالد رفتیم که در 50 قدمی هتل بود و باقی روز را استراحت کردیم. موقعیت مکانی این رستوران در امتداد یکی از بزرگراه های اصلی موجب شد تا دید خوبی داشته باشد. رنگ خاکستری در این تم خاص، ایجاد آرامش و کمی سردی میکنه. همچنین انواع تم برای برگزاری تولد کودک یا برگزاری مراسم جشن تکلیف، دندونی و یا بی بی شاور در رستوران های ارکیده امکان پذیر است.

رنگ های محرک ضعیف نیز رنگ های دسته سوم هستند که تاثیر خوبی در دکوراسیون رستوران نداشته و کمترین بازدهی را برای شما به همراه خواهند داشت. در این بخش از معماری و زندگی با معرفی پروژه ی طراحی داخلی رستوران ریواس همراه شما کاربران گرامی هستیم. این گل ها علاوه بر زیبایی، رایحه ای بهشتی دارند و در تمام طول شب عطرافشانی می کنند. علاوه بر موارد بالا، روشنایی اولین چیزی است که ممکن است یک مشتری را جذب کند و او را هنگامی که از کنار رستوران شما عبور میکند به سمت رستوران متمایل کند.

رنگ خاکستری در این تم خاص، ایجاد آرامش و کمی سردی میکنه.

ای. پی یک فضای اختصاصی برای برگزاری رویداد در رستوران یا برگزاری تولد در رستوران برایتان فراهم می سازد. بیشتر ما در طول هفته سرکار و مشغول هستیم و عملا هیچ وقت اضافهای برای تفریح و سرگرمی نداریم. همه روز را در محیطهای سربسته مشغول فعالیت هستیم و بعد از تمام شدن کارمان نیز به منزل خود برگشته و همین روند را ممکن است برای هفتهها و ماهها تکرار کنیم و ممکن است فرصت خوش گذارنی و سرگرمی را برای خودمان نداشته باشیم. فرش ها و گلیم های ایرانی، با تمام قدمتی که دارند، همچنان در هر دکوراسیونی تاثیر شگفت انگیز ایجاد می کنند. وقتی می توان با عطر دل انگیز گل ها فضا را معطر کرد، دیگر نیازی به خوشبو کننده ها نخواهید داشت. یکی دیگر از مهم ترین المان ها در طراحی داخلی فضای شما نوع رستوران و سبک ساخت آن به شکل های ساده ، سنتی ، کلاسیک و سنتی مدرن است.