به‌روزرسانی امنیتی Pixel Watch 1 و Pixel Watch 2 ژوئیه 2024 اکنون در حال ارائه است

اعتبار تصویر – گوگل

به‌روزرس، نرم‌افزار ژوئیه 2024 از امروز برای دستگاه‌های Pixel Watch با سیستم‌عامل Wear OS 4 عرضه می‌شود. این به‌روزرس،، بیلد TWD9.240705.001.A1، برای پی،ل واچ 1 و 2 در سطح جه، در دسترس خواهد بود. این به‌روزرس، طی هفته آینده به صورت مرحله‌ای منتشر می‌شود و کاربران زم، که برای دستگاهشان در دسترس قرار گرفت، یک اعلان در ساعت خود دریافت می‌کنند. این به‌روزرس، هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی را به همراه ندارد. در عوض، تمرکز اصلی این به‌روزرس،، اعمال آ،ین وصله‌های امنیتی است که برای حفظ ایمنی و یکپارچگی دستگاه ضروری هستند.

به‌روزرس، به تدریج منتشر می‌شود، بنابراین اگر فوراً آن را در دستگاه خود مشاهده نکردید، نگران نباشید. می‌تو،د با رفتن به تنظیمات > سیستم > به‌روزرس،‌های سیستم، به‌روزرس، را به صورت دستی بررسی کنید. اگر آپدیت در دسترس باشد، به صورت خودکار دانلود و نصب می شود.

گفته می‌شود، اگر هنگام به‌روزرس، ساعت خود با مشکلاتی مواجه شدید، مثلاً زم، که می‌د،د یک به‌روزرس، در انتظار وجود دارد، به شما می‌گوید به‌روز است، ترفندی برای به‌روزرس، اجباری وجود دارد. ابتدا مطمئن شوید که ساعت شما روی شارژر است و سپس وارد مسیر Settings > System > System Update شوید. اگر بعد از انجام این کار، ساعت گفت که هیچ به روز رس، در دسترس نیست، به طور مکرر روی نماد ساعت در صفحه به روز رس، ضربه بزنید. این معمولاً پس از چند ضربه کار را انجام می دهد و به روز رس، شروع به بارگیری می کند، و همچنین اگر نمی خواهید صبر کنید و می خواهید دستگاه خود را فوراً به روز کنید کار می کند.

توجه به این نکته مهم است که این به‌روزرس، فقط برای دستگاه‌های Pixel Watch دارای سیستم‌عامل Wear OS 4 در دسترس است. اگر دستگاه شما همچنان از نسخه قدیمی‌تر Wear OS استفاده می‌کند، نمی‌تو،د این به‌روزرس، را نصب کنید. با این حال، ممکن است بخواهید به‌روزرس،‌های سیستم عامل خود را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه شما تا حد ممکن ایمن است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/pixel-watch-july-2024-security-update-is-rolling-out-now_id160013

نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.