تبلت 300 دلاری جدید لنوو همان چیزی است که تبلت پیکسل باید می بود: بهترین تبلت سرگرمی تا کنون؟

سال 2020 از بسیاری جهات بد بود، اما به بازار تبلت ها کمک کرد تا بازگشتی قوی داشته باشد و از آن زمان تا کنون سازندگان تبلت به حرکت خود ادامه داده اند. ظاهرا تقاضا هست پس چرا که نه!

همانطور که گفته شد، به ،وان بزرگترین طرفدار تبلت موجود نیست (اگرچه در حال حاضر مشغول بازی با iPad mini هستم)، هیجان زده شدن در مورد تبلت برایم سخت است.

برای مثال، می‌دانم که آی‌پد پرو جدید اپل یک شگفتی مهندسی با بهترین نمایشگر روی یک محصول آماده مصرف‌کننده و سریع‌ترین تراشه موبایل است، اما این من را وسوسه نمی‌کند که برای دستگاهی که از آن استفاده خواهم کرد، ۱۰۰۰ دلار بپردازم. فقط هر چند وقت یکبار

همانطور که گفته شد، من معتقدم که یک چرخش کمی نوآورانه تر در فرم فاکتور آشنا می تواند من را به یک طرفدار تبدیل کند، و بنابراین، امیدهای بزرگ تبلت من بر دوش گوگل بود. به طور خاص، شانه‌های تبلت پی،ل، که (متاسفانه) با توجه به انتظارات بالا برای اولین تبلت واقعاً «گوگل» گوگل، کمی ناامیدکننده بود.

در واقع، وقتی صحبت از طراحی تنها قابلیتی که قرار بود این ویژگی را متمایز کند، گوگل کار خوبی را به هم زد. تبلت پی،ل از رقابت – پایه بلندگوی اختصاصی.

در حال حاضر، تقریبا یک سال پس از راه اندازی تبلت پی،ل (مثلاً برای اشاره به یک نکته)، Lenovo ممکن است رفته باشد و کاری را انجام دهد که Google نمی تواند انجام دهد. نه تنها این، بلکه تبلت جدید Lenovo Tab Plus ممکن است به سادگی یکی از بهترین تبلت های موجود باشد. دوره زم،.

گی، بالای سر؟ در یک بخش کلیدی (برای من) می تواند آیپد پرو 13 اینچی اپل را ش،ت دهد. در حالی که 1000 دلار کمتر هزینه دارد. چی؟!

تب پ، جدید 300 دلاری لنوو همان چیزی است که تبلت پی،ل باید می بود. آیپد پرو 13 اینچی اپل 1300 دلاری را در تست اسپیکر شرمنده می کند

اگر بخواهید از جلو به آن نگاه کنید، تب پ، لنوو مانند هر تبلت دیگری به نظر می رسد. اما تب پ، لنوو با صفحه نمایش 11.5 اینچی 90 هرتزی، پایه بسیار منعطف و یکپارچه و هشت بلندگو (!) JBL، مرکز سرگرمی نهایی است. و هیچ چیز حتی نزدیک هم نمی شود.

ببینید، به ،وان ،ی که به کیفیت صدا در وسایل الکترونیکی قابل حمل مانند تلفن، تبلت و لپ‌تاپ اهمیت می‌دهد، می‌تو،د تصور کنید که چقدر از دیدن این جلد ش،ته تبلت هیجان‌زده شدم.

اما در اینجا بیشتر در مورد سیستم بلندگوی هیولایی در Tab Plus مستقیماً از منبع آورده شده است:

تب پ، Lenovo تقریباً هر مک، را به یک پناهگاه سرگرمی شخصی تبدیل می کند 26 وات صدای استریو واضح برجسته هشت بلندگوی JBL Hi-Fi، با تویترهای ماتریسی و چهار ووفر متعادل کننده نیرو در 4 جعبه بلندگو (مجموعاً 22 سی سی)، این تبلت هر اتاق خواب یا اتاق نشیمن را با بیس عمیق تر، واضح تر و صدای سه صدای واضح تر زنده می کند. علاوه بر این، توسط Dolby Atmos تنظیم شده است و هنگام استفاده از هدفون از صدای با وضوح بالا با فرکانس 24 بیت و 96 کیلوهرتز پشتیب، می کند.

برای به حدا،ر رساندن عملکرد و سیستم صوتی تبلت که با JBL طراحی و مهندسی شده است، تب پ، لنوو به یک بلندگوی بلوتوث تبدیل می‌شود تا صدایی بی‌وقفه در هر کجا که از دستگاه قابل حمل شما مانند تلفن هوشمند پخش می‌شود.

لنوو

اگر نمی‌د،د صدایی که از تنظیم بلندگوی 26 واتی تب پ، در عمل می‌آید چقدر چشمگیر است، توصیه می‌کنم بررسی TabletBlog را که سیستم 8 بلندگو را با Galaxy Tab A9 Plus مقایسه می‌کند، بررسی کنید. همان رده قیمتی 300 دلاری) و آ،ین آیپد پرو 13 اینچی با قیمت 1300 دلار – استاندارد طلایی برای بلند،ای تبلت. یا باید بگم چی عادت داشتن استاندارد طلایی برای بلند،ای رومیزی باشد.

به طور خلاصه، تب پ، لنوو به سادگی تبلت‌های سامسونگ و اپل را با سطوح بیس بیس تبلت‌های بی‌سابقه یک تبلت از بین می‌برد، که یادآور اسپیکر بلوتوث اختصاصی است که به نوعی می‌تواند صدا را از دستگاه‌های دیگر بر روی بلند،ای تبلت پخش کند. تب پ،.

تبلت 300 دلاری Lenovo Tab Plus تبلت پی،ل 500 دلاری گوگل (با پایه بلندگو) را به یک معامله وحشتناک تبدیل می کند.

بازگشت به تبلت پی،ل “مقایسه” را که بلافاصله در ذهنم انجام دادم، مشخص می شود که لنوو تبلت سرگرمی را که گوگل نتوانسته بود تحویل دهد:

  • Lenovo Tab Plus دارای پایه ف،ی است که می‌تواند در هر زاویه‌ای تنظیم شود (و همیشه همراه شماست) – برخلاف پایه بلندگوی Google که زیبا می‌ماند… هنوز

  • برخلاف داک اسپیکر گوگل که (به هر دلیلی) در واقع از بلوتوث پشتیب، نمی کند، ی،ی شما فقط می تو،د آن را به تبلت پی،ل با قرار دادن تبلت بر روی داک (شما نمی تو،د موسیقی را از طریق پایه بلندگو وقتی تبلت متصل نیست پخش کنید)، تب پ، بلندگوی بلوتوث

  • قابلیت اتصال دستگاه‌های دیگر به «بلندگوی بلوتوث» به این م،ی است که چندرسانه‌ای/موسیقی شما قابل حمل است به جای گیر ، در یک مکان/اتاق

  • Lenovo Tab Plus 300 دلاری از یک قلم پشتیب، می کند و یک قلم در جعبه دارد. آن را می شنوی، گوگل؟

جدا از طراحی برجسته و سیستم صوتی تماشایی، نقطه فروش اصلی تب پ، لنوو به م،ای واقعی کلمه قیمتی است که قرار است با آن بفروشد، ی،ی 290 دلار/280 یورو. و این برای 128 گیگابایت (یا 256 گیگابایت) فضای ذخیره سازی است – یکی دیگر از مشخصات سخاوتمندانه غیرمعمول برای این دسته از تبلت ها.

  • لنوو در مورد نمایشگر تب پ، نیز بسیار سخاوتمند است و پنل LCD 90 هرتزی را در مقایسه با صفحه نمایش 60 هرتزی در اختیار دارد. تبلت پی،ل، که بسیار در گذشته گیر کرده است

  • با توجه به ارزشش، تب پ، لنوو همچنین باتری بزرگتری نسبت به باتری دارد تبلت پی،ل – اگرچه این باید با سیستم صوتی تشنه قدرت جبران شود

  • چیزی که جبران نمی‌شود، شارژ سریع‌تر Lenovo Tab Plus است – ی،ی 45 وات در مقابل 15 وات با تبلت پی،ل

  • تراشه مدیاتک که ظاهراً در ظاهر خیلی قدرتمند نیست، در واقع برابر (یا سریعتر) از تبلت های 300 دلاری دیگر در این ک، است – مانند گل،ی تب A9 پ، سامسونگ.

تبلت جدید 300 دلاری لنوو به من یادآوری کرد که چرا “جریان اصلی” ،یف ترین کلمه در فناوری بود.

تنها نقطه ضعف چشمگیر تب پ، لنوو این است که با وزن 650 گرم، نسبتاً سنگین است در مقایسه با لنوو تب پ،. تبلت پی،ل و گل،ی تب اس 9 (هر دو حدود 500 گرم وزن دارند). البته، لنوو یک صفحه نمایش کمی بزرگتر (11.5 اینچی) در مقایسه با 11 اینچی دو مدل دیگر به شما می دهد، اما بیشتر وزن اضافه شده باید به دلیل داخلی باشد. بلندگوی بلوتوث سیستم و پایه ف،ی اگر از من بپرسید بیشتر از یک معامله منصفانه است

و اینجاست… تب پ، Lenovo 200 دلار کمتر از گوگل قیمت دارد تبلت پی،ل در حالی که می تو،د کارهای بیشتری انجام دهید.

همچنین 1000 دلار کمتر از آی‌پد پرو 13 اینچی اپل، که دیگر بهترین اسپیکر تبلت‌های موجود در بازار را ندارد – به طرز شگفت‌آوری از تبلت 300 دلاری لنوو ش،ت خورده است.

در مجموع، آنچه که من از رویکرد جسورانه و بسیار «خاطره‌ای» لنوو در مورد ساخت این فناوری فوق‌العاده حذف می‌کنم، به من یادآوری می‌کند که چرا «جریان اصلی» بدترین و ،یف‌ترین کلمه در فناوری بود.

به ،وان مثال، من برای حمل یک آیفون در یک مقطع زم، خودم احساس «جریان اصلی» کرده‌ام، اما اکنون «جریان اصلی» دیگر «غیرخوب» نیست. این فقط یک هنجار است.

هر تبلت اندرویدی شبیه آی پد است. بسیاری از گوشی‌های اندرویدی اغلب طراحی آیفون را دنبال می‌کنند، و در کل ایده‌های جالب و خلاقانه در مورد محصولات آشنا بسیار نادر هستند. در واقع، به جز Nothing، به ندرت هیچ چیز هیجان انگیزی در صحنه گوشی های هوشمند اتفاق می افتد (من گوشی های تاشو را که دسته بندی محصولات متفاوتی هستند، حساب نمی کنم).

و مطمئناً، ساختن یک دستگاه «جریان اصلی» که «همانطور که انتظار می‌رود» ظاهر و کار می‌کند، مزایای زیادی دارد. این یک شرط‌بندی مطمئن است که به پول نقد و تحقیق و توسعه زیادی نیاز ندارد، و شما تضمین می‌کنید که حداقل تعداد انگشت شماری از کاربر، را که اتفاقاً در حال ،ید یک دستگاه مطمئن هستند، جذب کنید.

سپس، قیمت بسیار پایین تر و فوق العاده من، برای مصرف کننده Lenovo Tab Plus ثابت می کند که نیازی به سرمایه گذاری زیاد برای ساختن چیزی واقعا جالب، مفید و خاص ندارید. تا زم، که به خارج از جعبه (یا دال) فکر می کنید.

S**t! آیا من قصد ،ید تبلت لنوو را دارم؟!

منبع: https://www.p،nearena.com/news/Lenovos-new-300-tablet-is-what-the-Pixel-Tablet-s،uldve-been-Best-entertainment-tablet-ever_id159805