جیمیل دارای ویژگی «Summarize» مبتنی بر هوش مصنوعی در iOS و Android، پنل کناری Gemini در وب است.

اعتبار تصویر – P،neArena

گوگل برنامه جیمیل خود را برای دستگاه های اندروید و iOS با ویژگی جدید «Summarize» تقویت می کند. این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی که در دسترس مش،ین پولی است، با هدف ساده‌سازی مدیریت ایمیل با فشرده‌سازی رشته‌های ایمیل طول، است.

دکمه “Summarize this email” که در زیر موضوع قرار دارد، در تاپیک های ایمیل با بیش از دو پاسخ ظاهر می شود. با ضربه زدن روی دکمه، یک برگه Gemini از پایین صفحه به بالا می‌چرخد و خلاصه‌ای از موضوع ایمیل را ارائه می‌دهد. سپس کاربران می توانند خلاصه را با شست بالا یا پایین رتبه بندی کنند.

جمینی در جیمیل در موبایل

ویژگی «خلاصه این ایمیل» با پشتیب، Gemini در Gmail در تلفن همراه | اعتبار تصویر – گوگل

گوگل اعلام کرده است که عرضه این ویژگی از امروز آغاز خواهد شد و تا چند هفته آینده به طور کامل در دسترس همه کاربران واجد شرایط خواهد بود. انتظار می رود این ویژگی برای کاربر، که معمولاً در حال حرکت هستند و به راه سریعتری برای تریاژ صندوق ورودی خود نیاز دارند مفید باشد.

علاوه بر بهبود اپلیکیشن موبایل، گوگل پنل جانبی Gemini را نیز در نسخه وب جیمیل معرفی می کند. این پنل جانبی که توسط Gemini 1.5 Pro ارائه می‌شود، طیف وسیعی از ویژگی‌ها را برای کمک به کاربران در انجام وظایف ایمیل خود ارائه می‌دهد. این ویژگی‌ها شامل خلاصه ، رشته‌های ایمیل، پیشنهاد پاسخ‌ها، کمک به پیش‌نویس ایمیل‌ها و پاسخ به سؤالات مربوط به ایمیل‌های درون صندوق ورودی یا فایل‌های Google Drive است. علاوه بر این، با ضربه زدن روی نماد جمینی درخشش در گوشه سمت راست بالا، کاربران می‌توانند به درخواست‌های فعال Gmail دسترسی داشته باشند. عرضه این ویژگی نیز از امروز آغاز شده و در هفته های آینده به طور کامل در دسترس خواهد بود.

جمینی در پانل کناری جیمیل در وب | اعتبار تصویر – گوگل

هم ویژگی «Summarize» برنامه تلفن همراه و هم پنل جانبی Gemini نسخه وب برای کاربر، که مش، برنامه‌های هوش مصنوعی Google Work،e هستند، قابل دسترسی هستند. این افزونه‌ها عبارتند از Gemini Business and Enterprise، افزونه Gemini Education and Education Premium یا Google One AI Premium.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/gmail-gets-ai-powered-summarize-feature-on-ios-and-android-gemini-side-panel-on-the-web_id159763

چت و تماس امن دیوار. کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.