ردیاب آیتم Moto Tag در وب سایت صدور گواهینامه ظاهر می شود

وب سایت گواهی TDRA نام Moto Tag را برای دستگاهی که شماره مدل XT2445-1 خواهد داشت نشان می دهد. در حالی که Motorola Mobility LLC به ،وان سازنده نام دارد، نام سازمان به ،وان Lenovo (شانگهای) ذکر شده است. واقعاً هیچ چیز مهم دیگری در لیست وجود ندارد و لیست هیچ جزئیات یا مشخصات خاصی مربوط به Moto Tag را نشان نمی دهد، موتورولا قبلاً به ،وان یکی از سازندگان ذکر شده بود که انتظار داشت بر،بی را منتشر کند که با Find My کار می کند. شبکه دستگاه.

Moto Tag با رقابت SmartTag های سامسونگ و سایر ردیاب های شخص ثالث روبرو خواهد شد. شبکه Find My Device که SmartTags و Moto Tag هر دو از آن استفاده می‌کنند، بیش از یک میلیارد دستگاه دارای Android 9 و بالاتر را به کار می‌گیرند تا به شما کمک کنند گمشده خود را پیدا کنید. تلفن اندرویدی یا تبلت از آنجایی که AirTag از شبکه متفاوتی استفاده می کند، ردیاب آیتم اپل واقعاً رقیبی برای سامسونگ، موتورولا و سایر تولیدکنندگان ردیاب که از شبکه Find My Device Google استفاده می کنند، در نظر گرفته نمی شود.

هر دو اپل و گوگل هشدارهایی ایجاد کرده اند که به کاربران iOS و Android اجازه می دهد در صورتی که یک دستگاه ردیاب غیر اپل کاربر آیفون را تعقیب کرده باشد، یا اگر AirTag یک کاربر اندرویدی را تعقیب کند، هشدار دریافت کنند.
با توجه به اینکه خط تولید تاشو موتورولا در سال 2024 (متشکل از Razr the Razr (2024) و Razr Plus (2024) در ایالات متحده) انتظار می رود به زودی معرفی شود، چندان تعجب آور نخواهد بود که Moto Tag در همان زمان معرفی شود. گوشی‌های تاشوی تاشو در تاریخ 25 ژوئن در چین با نام‌های Razr 50 و Razr 50 Ultra رونمایی خواهند شد و می‌تو،م شاهد دریافت گواهی‌های Moto Tag در هفته آینده باشیم.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/motorola-could-soon-announce-find-my-device-tracker-moto-tag_id159439

چت و تماس امن دیوار.