شارژ کارتریج اورجینال در محل فوری قیمت تعویض کارتریج پرینتر

چاپگر های جوهرافشان با پاشیدن قطرات جوهر بر روی کاغذ، به کمک منافذ ریزی که در هد وجود داشته؛ سبب ایجاد تصاویر با کیفیت رنگی و سیاه و سفید خواهد شد. پرینتر های جوهرافشان، سه رنگ اصلی داشته که عبارتند از آبی، قرمز و زرد؛ که علاوه بر آن ها یک رنگ سیاه نیز وجود داشته که از آن به منظور تولید تصاویر با رنگ مشکی استفاده می کنند. بعضی از چاپگر های جوهرافشان، از ترکیب سه رنگ اصلی، یعنی رنگ مرکبی مشکی را به وجود آورده اند؛ که برای نوشتن متن مناسب نیست! از این رو شارژ کارتریج canon باید توسط متخصصینی انجام شود که از تجربه لازم در این زمینه برخوردار هستند.

قطعاتی همچون درام، بلید، مگنت، چیپستو… که در صورت نیاز تعویض می شوند. آوند پرینتر با سال ها تجربه در زمینه ماشین های اداری مطمئناً اعتماد شما را جلب کرده و شما را مشتری خود خواهد کرد. به عمل پر کردن جوهر و تونر کارتریج پرینترهای لیزری و جوهر افشان، برای استفاده دوباره، شارژ کارتریج می گویند.

شارژ کارتریج اورجینال در محل فوری قیمت تعویض کارتریج پرینتر

نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی از جمله ماژول های جانبی در مرکز شارژ کارتریج hp. نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی از جمله نرم افزار درایور در مرکز شارژ کارتریج hp. تعمیر کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی کارتریج های حرارتی در مرکز شارژ کارتریج hp. با این حال معمولا پس از شارژ کارتریج hp، ظرفیت آن حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ برگ کاهش پیدا می کند.

این نکته را بدانید که در بازار وسیع ایران، مدل های مختلفی از کارتریج ها از نظر کیفیت وجود دارد؛ پس مهمترین موضوع، تشخیص یک کارتریج با کیفیت درجه ی یک از میان انواع مختلف است. زیرا گاهی اوقات این اتفاق پیش آمده که کارتریج خریداری شده با نام کارتریج درجه ی یک، دارای کیفیت بسیار پایینی بوده و تعداد برگ های چاپی آن نیز کمتر بوده است. در این قسمت برای شما همراهان، تفاوت های کارتریج های درجه ی یک را با دیگر کارتریج ها توضیح می دهیم. لازم به ذکر است که در کشور ایران، بازار فروش مواد و تجهیزات مورد مصرف پرینترها بسیار گسترده است. و نمی دانند که آیا واقعا علامت گارانتی کالا بر روی کاست کارتریج نیز وجود دارد یا خیر که این موضوع گاها باعث بروز اختلافاتی نیز می شود. این گونه کارتریج ها، ارزان ترین و فراوان ترین نوع کارتریج ها در بازار می باشند که تولید کشور چین بوده و بیشتر تاجران ایرانی، اینگونه کارتریج ها را خریداری می کنند و وارد بازار ایران می نمایند.

اگر دستگاه خود را به افراد متخصص نسپارید، ممکن است متوجه این موضوع نشده و با تشخیص های نادرست، هزینه شما را تا چندین برابر افزایش دهند. کتخصصان ما در شرکت ایران کالا پرینتر انواع خدمات را در این زمینه به شما ارائه داده و شما را به درستی راهنمایی می کنند تا بتوانید از پرینتر خود به بهترین نحو استفاده کنید. شارژ کارتریج به دفعات زیاد، روی کیفیت چاپ پرینتر شما تاثیر گذاشته و کیفیت را کاهش می‌دهد. برخی افراد یا شرکت‌ها که کارهای تخصصی انجام داده و کیفیت چاپ اهمیت زیادی برای آن‌ها دارد، به جای شارژ، اقدام به تعویض آن می‌کنند.

به همین سبب در کارتریج های پرینترهای جوهر افشان از رنگ مایع استفاده می کنند. شما در دوره آموزش شارژ کارتریج نحوه شارژ کارتریج پرینتر های جوهر افشان را به طور کامل خواهید آموخت. همانطور که اشاره کردیم پرینترها یا از نوع جوهر افشان هستند یا از نوع لیزری. البته پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهر افشان جدیدتر هستند. بنابراین بدیهی است که قیمت بالاتری نسبت به پرینترهای جوهر افشان داشته باشند اما جالب است بدانید که قیمت کارتریج پرینترهای جوهر افشان نسبت به لیزری بیشتر است.

  • این ۴ رنگ در برخی پرینترها در دو کارتریج قرار دارند به این صورت که ۴ رنگ آّبی، قرمز و زرد در یک کارتریج و رنگ مشکی در یک کارتریج دیگر قرار دارد.
  • کارتریج شارژ شده در یک پرینتر تک کاره بخوبی پاسخگوست لیکن در پرینتر سه و چهارکاره بسیار شارژ کارتریج پونک کم رنگ است.
  • البته پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهر افشان جدیدتر هستند.
  • البته جالب است بدانید که این مشکل، ارتباطی با خود کارتریج ندارد.

اگر بعد از فشردن دکمه ok ارور از بین رفته و پرینتر پرینت می‌گیرد، مشکلی وجود نداشته و می‌توانید به راحتی از کارتریج استفاده کنید. یکی از نشانه‌های ظاهری چیپستی که نیاز به تعویض دارد، وجود سوختگی روی آن است. بسیاری از متخصصان برای اینکه هزینه اضافی از مشتری نگیرند، این قطعه را تعویض نمی‌کنند. مشکلی که اغلب کاربران پرینتر با آن مواجه خواهند شد، کمرنگ پرینت گرفتن پرینتر بعد از شارژ کارتریج است. اگر بعد از شارژ کارتریج با این مشکل مواجه شدید، باید بدانید تونر ریخته شده درون کارتریج، از کیفیت کافی برخوردار نیست، یا مقدار آن بسیار کم است.