فهرست‌های پخش و آلبوم‌های YouTube Music در وب ظاهر جدیدی پیدا می‌کنند

آ،ین به‌روزرس، YouTube Music در وب، ظاهر جدیدی برای آلبوم‌ها و فهرست‌های پخش است. طراحی مجدد با طرح بندی دو ستونی معرفی شده برای برنامه تبلت اندروید مطابقت دارد.

در سمت چپ، اطلاعات آلبوم را دارید: نام، گروه، هنرمند، تاریخ انتشار، تعداد آهنگ، طول کل، و توضیحات از ویکی‌پدیا که می‌تو،د آن‌ها را گسترش دهید. سپس یک دکمه پخش/م، و گزینه هایی برای دانلود، ذخیره در کتابخانه، اشتراک گذاری و یک منوی سرریز دارید.

آهنگ ها در سمت راست ظاهر می شوند.

لیست‌های پخش برای ظاهری متراکم که از نمایشگرهای بزرگ‌تر در لپ‌تاپ و دسک‌تاپ بهره می‌برد، همان رفتار را دارند. این یک افزودنی جدید عالی به ظاهر پخش‌کننده وب YouTube Music است و آن را درست مانند برنامه راحت‌تر می‌کند.

YouTube Music اخیراً برای رقیب بهتری مانند S،ify و Apple Music، به‌روزرس،‌هایی را دریافت کرده است. برای مثال، YouTube Music اکنون روی یک ویژگی هوش مصنوعی کار می‌کند که به شما امکان می‌دهد موسیقی بخواهید، و همچنین به زودی گزینه‌ای برای رأی مثبت به لیست‌های پخش درست مانند S،ify دریافت خواهید کرد.


ایزی، یک علاقه‌مند به فناوری و یکی از بخش‌های کلیدی تیم P،neArena، در ارائه آ،ین اخبار فناوری تلفن همراه و یافتن بهترین معاملات فناوری تخصص دارد. علایق او به امنیت سایبری، نوآوری های طراحی تلفن و قابلیت های دوربین گسترش می یابد. ایزی، فارغ التحصیل مدرک کارشناسی ارشد ادبیات، خارج از زندگی حرفه ای خود، از خواندن، نقاشی و یادگیری زبان لذت می برد. او همچنین حامی رشد شخصی است و به قدرت تجربه و قدرد، اعتقاد دارد. ایزی چه در راه رفتن به چیهواهوا یا آواز خواندن با تمام وجودش، زندگی را با اشتیاق و کنجکاوی در آغوش می گیرد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/YouTube-Music-playlists-and-al،s-get-a-new-look-on-the-web_id159661

نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.