قرارداد جدید شگفت‌انگیز، تبلت پیکسل را به زیر 380 دلار در آمازون می‌اندازد

معامله شیرین‌تر Woot را در مورد تبلت پی،ل خارق‌العاده به یاد دارید که به شما امکان می‌دهد 26 درصد در آن صرفه‌جویی کنید؟ این یکی خیلی کوتاه پخش شد و اکنون تمام شده و از بین رفته است. خوب، این یکی دیگر تمام شده و رفته است. اما آیا می د،د کدام فروشنده اکنون یک رنگ خاص را تقریباً با همان تخفیف ارائه می دهد؟ البته آمازون!

در حال حاضر، شما می تو،د 24٪ در مدل با یک پایه شارژ در چینی صرفه جویی کنید. این باعث صرفه جویی 120 دلاری در تبلتی می شود که معمولاً 500 دلار قیمت دارد! به هر حال، آمازون قبلا هرگز چنین تخفیف های آبدار ارائه نکرده است. به عبارت دیگر، اگر از طرفداران گوگل هستید و می‌خواهید طعم اولین تبلت آن را بچشید، اکنون زمان آن رسیده است که اقدام کنید.

تبلت پی،ل قوی‌ترین تبلت اندرویدی شما نیست، اما ساده نیست. به ،وان یکی از بهترین تبلت های موجود در بازار، این پسر بد دارای یک تراشه Tensor G2 عالی برای افزایش قابلیت های گفتار به متن، پردازش پس از ع، و موارد دیگر است.

جدای از آن، شما یک صفحه نمایش 10.95 اینچی عالی دارید که روشن است، تعادل رنگ خوب و وضوح قابل احترامی را ارائه می دهد. این باید برای ا،ر کاربران معمولی به اندازه کافی خوب باشد. با این حال، اگر به صفحه نمایش تبلت های OLED عادت دارید، ممکن است از نمایشگر این پسر بد راضی نباشید.

این دستگاه اندروید 13 در حین تماس های ویدیویی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. دوربین جلو به‌طور بی‌نقصی سطوح روشنایی را تنظیم می‌کند، بدون اینکه چهره‌ها را غیرطبیعی جلوه دهد. دوربین عقب، 8 مگاپی،لی (همانند دوربین جلو)، کیفیت ع، عالی را ارائه نمی دهد، اما برای استفاده معمولی به اندازه کافی خوب است.

نکته قابل توجه در مورد این دستگاه این است که با داک شارژ می تو،د از آن به ،وان یک بلندگوی هوشمند نیز استفاده کنید. دارای یک میکروفون میدان دور است که دستورات دستیار گوگل را از فاصله قابل توجهی دریافت می کند. همچنین می تو،د از آن به ،وان نمایشگر هوشمند استفاده کنید.

به عبارت دیگر، این فقط یک تبلت نیست، زیرا می‌توان از آن در سناریوهای مختلف استفاده کرد و آن را به گزینه‌ی همه‌چیز کامل برای برخی از کاربران تبدیل می‌کند. مطمئناً نمی تواند با بهترین آی پدها یا تبلت های سامسونگ مقایسه شود، اما همچنان یک گزینه فوق العاده است. و اکنون، شما می تو،د آن را در چینی با 24٪ تخفیف دریافت کنید!

منبع: https://www.p،nearena.com/news/pixel-tablet-under-380-dollars_id159654

نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.