ماوس کامپیوتر

البته، در نظر داشته باشید که همه‌ی کامپیوترها اتصال بلوتوثی ندارند. اگر کامپیوتر شما فرستنده‌ی توکار بلوتوثی نداشته باشد، شما نمی‌توانید از این نوع ماوس‌ها استفاده کنید و باید یک گیرنده‌ی USB بلوتوث بخرید و به کامپیوتر خود وصل کنید. اگر امروزه از ماوس استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد این یک ماوس نوری یا لیزری است.

موس استیل سریز مدل Rival 5 – مشکی ( 10 روز اصالت )+_

این دستگاه را معمولا به صورت عمودی و یا نیمه عمودی در دست خواهید گرفت و انگشت شست شما آزادی عمل زیادی خواهد داشت. در ماوس‌های لیزری به جای استفاده از طول موج مرئی نور، از یک طول موج نامرئی نور ایجاد شونده به وسیله‌ی یک لامپ LED استفاده می‌شود. ماوس‌های لیزری در مقایسه با ماوس‌های نوری، اندکی دقت بیشتری دارند. مرکز پخش تکنوسان، با آرزوی ایجاد شفافیت در بازار IT ایران و از بین بردن هزینه های اضافی خرید، فروشگاه اینترنتی تکنوسان را راه اندازی نمود. پس از سال ها و با تکیه به اعتماد و رهنمودهای همکاران و مشتریان گرامی توانسته ایم بستر ارائه یکی از بالاترین تنوع های کالایی (حوزه کاری خود) در کنار بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران را ایجاد کنیم.

ماوس ریزر DEATHADDER ESSENTIAL

از نظر ظاهری ماوس مخصوص بازی بسیار جذاب تر از ماوس معمولی است و معمولا دارای نورهای نئون، طراحی فانتزی و ابعاد بزرگتر‌ هستند. شما میتوانید برای استفاده از موس نوری از موس پد استفاده نکنید ولی حتما استفادهاز موس پد برای موس های غلطکی الزامی است. قدرت نفوذ رطوبت به داخل موس نوری بسیار کم است به همین
دلیل طول عمر مفید آن بیشتر از ماوس غلطکی است. یک داشمند آمریکایی به نام داگلاس انگلبرت توانست برای اولین بار موس کامپوتر را اختراع کند و تحول زیادی در صنعت کامپیوتر ایجاد کند. از زمان اختراع اولین موی تا به امروز این محصول بسیار تغییر کرده است و سیر تحولی زیادی را طی کرده است.

موس تراست مدل VOXX ERGONOMIC RECHARGEBLE

این طراحی دارای ارگونومی ‌برای کمک به گیمر است و همچنین مشخص شده است که دقیق‌تر از ماوس متوسط است. سلام
ماوسهای کامپیوتر بیصدا انواع مختلفی دارند و از نوع بیصدا دو نوع هستند یک مدل سیم دار و یک مورد دیگر بدون سیم هستند که مزیت عالی آن است. سلام وقتتون بخیر، ماوس کامپیوتر بدون صدا یک ماوس عالی و باکیفیت است، من دوتاخریداری کردم.

  • بنابراین، ماوس‌های سیمی برای بازی کردن، هنرهای دیجیتالی و دیگر کاربردهایی که نیازمند دقت و سرعت بالایی هستند، مناسبند.
  • سلام
    ماوسهای کامپیوتر بیصدا انواع مختلفی دارند و از نوع بیصدا دو نوع هستند یک مدل سیم دار و یک مورد دیگر بدون سیم هستند که مزیت عالی آن است.
  • این موس برای گرافیست ها که با موس بسیار کار میکنند گزینه مناسبی است.
  • مخصوصاً ماوس های بی صدا که از بالاترین کیفیت برخوردار اند.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کامپیوتر مرکزی می باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار