معامله بزرگ USCellular تا چهار تلفن رایگان و خدمات بی سیم با تخفیف را برای شما به ارمغان می آورد

US Cellular منتظر تایید آژانس های نظارتی است تا در معامله ای به ارزش 4.4 میلیارد دلار توسط T-Mobile جذب شود. با این حال، این بدان م،ا نیست که چهارمین اپراتور بزرگ بی سیم کشور، در حال حاضر معاملاتی ندارد که مصرف کنندگان بتوانند از آن بهره ببرند.

به ،وان مثال، مشتریان جدید می توانند در صورت ثبت نام در طرح Unlimited Basic، حدا،ر چهار گوشی را به صورت رایگان با حدا،ر ارزش 830 دلار برای هر تلفن به اضافه چهار خط که هزینه آن 90 دلار در ماه به مدت 12 ماه است، دریافت کنند. این یک پس انداز 30 دلاری در ماه بیش از قیمت معمولی طرح است. ثبت نام برای این معامله مست،م افتتاح یک حساب جدید با تأیید اعتبار است. پرداخت تلفن های رایگان با استفاده از اعتبار قبض بیش از 36 ماه و تخفیف طرح بی سیم در طی 12 ماه پرداخت می شود.

اگر مشتری جدیدی تصمیم بگیرد که در طرح روزانه نامحدود با پخش جری، HD، داده نامحدود در کانادا و مکزیک، راه حل تماس رباتیک Premium Call Guardian، 50 گیگابایت داده اولویت دار و 25 گیگابایت دسترسی نقطه اتصال ثبت نام کند، می تواند دریافت کند. تا چهار گوشی به صورت رایگان با هر گوشی به ارزش هر کدام تا 1000 دلار. چهار خط به مدت 12 ماه 130 دلار در ماه برای شما هزینه دارد. این معامله مست،م یک معامله است.

همچنین اگر تصمیم به ثبت نام در طرح نامحدود حتی بهتر دارید، می‌تو،د تا چهار گوشی به ارزش هر کدام تا 1200 دلار را به صورت رایگان گیر بیاورید. چهار خط 170 دلار در ماه به مدت 12 ماه هزینه دارد و نیاز به معامله است. با این طرح، کاربران استریم با کیفیت فوق العاده اچ دی، داده های نامحدود در کانادا و مکزیک، راه حل تماس رباتیک Premium Call Guardian، داده های اولویت نامحدود و 50 گیگابایت دسترسی هات اسپات را دریافت می کنند. قیمت با تخفیف ذکر شده برای همه این معاملات شامل پرداخت خودکار و صورت‌حساب بدون کاغذ است.

اگر قبلاً یک طرح تلفن همراه ایالات متحده دارید، می‌تو،د این طرح را با یک طرح اینترنت خانگی همراه کنید و تخفیفی دریافت کنید که به مدت 12 ماه فقط 34.99 دلار در ماه بپردازید. این شامل پرداخت خودکار و صورت‌حساب بدون کاغذ نیز می‌شود.

US Cellular می‌گوید که گوشی‌هایی که می‌تو،د از بین آنها انتخاب کنید شامل مدل‌های ساخته‌شده توسط اپل، سامسونگ، گوگل و موتورولا می‌شوند. اگر از خدمات US Cellular مطمئن نیستید، می‌تو،د در صورت استفاده از آیفون، برنامه US Cellular Try US را برای iOS دانلود کنید، یا برنامه Try US را برای دستگاه‌های اندرویدی دانلود کنید و 30 روز رایگان از خدمات US Cellular بدون نیاز به جابجایی خود استفاده کنید. تلفن، شرکت مخابراتی فعلی و شماره تلفن. به این ترتیب می‌تو،د قبل از تعویض امتحان کنید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/great-uscellular-deal-four-free-p،nes-discounted-wireless_id159889

کنعانی : سفر رئیس جمهور به ازبکستان تقویت سیاست همگرایی منطقه ای است. نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.