نحوه رفع موقت اشکال علامت سوال RCS که کاربران iOS 18 بتا در مورد آن صحبت می کنند

اکنون که iOS 18 Beta 2 توسط اپل توزیع شده است، کاربران آیفون قادر به پشتیب، از پیام‌رس، RCS هستند که به این م،ی است که در نهایت کاربران iOS و Android می‌توانند از یک تصویر با وضوح بالا که توسط یکی به دیگری ارسال می‌شود لذت ببرند. آنها همچنین رسیدهای خواندن را دریافت می کنند (اگرچه این مورد از کاربران آیفون در چت گروهی با کاربران اندروید همراه با رمزگذاری سرتاسر و واکنش های ایموجی گم شده است).
در حالی که برخی از ویژگی‌ها تا کنون در پشتیب، RCS وجود ندارد، چیزی عجیب به پیام‌های بین کاربران iOS و Android در RCS اضافه شده است: علامت‌های سوال. در برخی از متون ارسال شده با استفاده از RCS از کاربران آیفون برای کاربران اندروید، علامت سوال در جایی ظاهر می شود که قرار نیست در یک پیام ظاهر شود. این پست یکی از کاربران شبکه های اجتماعی را در توضیح وضعیت بررسی کنید. “شوهرم گوگل پی،ل دارد و تمام فاصله ها و حرف d من امروز صبح علامت سوال است.” در پست دیگری آمده است: “برای من و یکی از دوستانم اتفاق افتاده است، اما دیگری نه. آنها هر دو آیفون دارند و من اندروید دارم.”

شخص دیگری می نویسد: “اوه این برای من اتفاق می افتد، من آیفون دارم و شوهرم سامسونگ است چگونه آن را درست کنیم، این خیلی آزار دهنده است.” و دیگری تایپ کرد، “من یک Samsung Note S20 Ultra 5G دارم که آ،ین نسخه اندروید را اجرا می کند و به طور کامل به روز شده است. بنا به دلایلی، وقتی پیام های متنی از کاربران آیفون دریافت می کنم، فاصله ها، کاما و غیره همه به صورت علامت سوال ظاهر می شوند. “

این موضوع در حال حاضر برای ،، که با اپراتورهای کانادایی مانند Bell، Telus و Rogers ثبت نام کرده‌اند، ارائه شده است. ما قصد داریم راه حلی را به شما ارائه دهیم که برای برخی از کاربران آیفون کارساز بوده است. اگر یک کاراکتر خاص مانند ایموجی یا “&” به پیام خود اضافه کنید، پیام RCS شما شانس بیشتری دارد که دقیقاً همانطور که آن را تایپ کرده اید روی صفحه نمایش دستگاه اندرویدی قرار گیرد. برای روشن شدن موضوع، به نظر می‌رسد این مسئله عجیب به ارائه‌دهندگان بی‌سیم کانادا محدود می‌شود.

با فراموش ، علامت سوال های عجیب و غریب، که ممکن است تقصیر یک اپراتور کانادایی باشد، خبر خوبی در اینجا وجود دارد. ویژگی‌های از دست رفته RCS در نسخه بتا ظاهر می‌شوند iOS 18 این بدان م،است که افرادی که تحت تأثیر آن قرار می گیرند باید برای برخی از برنامه ها و ویژگی ها استفاده شود که مطابق انتظار کار نمی کنند. از آنجایی که ما فقط در مرحله دوم هستیم iOS 18 بتا، ما باید قبل از نسخه پایدار آن پیش برویم iOS 18 منتشر شده است که به اپل زمان زیادی می دهد تا پشتیب، RCS را برای ا،ر کاربران آیفون بی عیب و نقص کند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/question-marks-replace-characters-on-rcs-from-ios-to-android_id159947

نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.