نشت گلکسی A06 سامسونگ تغییرات بسیار کمی را نسبت به مدل قبلی نشان می دهد

سامسونگ گل،ی A05 | اعتبار تصویر: سامسونگ

سامسونگ برای مهم ترین رویداد نیمه دوم سال خود را آماده می کند، اما این پایان هیجان برای طرفداران این سازنده گوشی نیست. تعداد زیادی دستگاه گل،ی دیگر نیز وجود دارد که انتظار می‌رود تا پایان سال روانه بازار شوند، یکی از آن‌ها گل،ی A06 است. مسلماً این دستگاه در حد گل،ی زد فولد 6 نیست، گوشی‌های ارزان‌تری مانند گل،ی A06 دارند. پتانسیل فروش واحدهای بیشتر از پرچمداران سامسونگ. با این حال، بعید است که این اتفاق در مورد گل،ی A06 معرفی نشده رخ دهد، زیرا آ،ین افشای اطلاعات تقریباً هیچ تغییری را در مقایسه با گل،ی A05 نشان نمی‌دهد.

گل،ی A06 که اخیراً در Geekbench (از طریق MySmartPrice) مشاهده شد، به نظر می‌رسد همان چیپست نسل قبلی خود را دارد: MediaTek Helio G85. امتیازی که توسط گوشی به دست آمده و در Geekbench ذکر شده مهم نیست، به خصوص که به احتمال زیاد این یک واحد نمونه اولیه است، اما این واقعیت که چیپست مشابه گل،ی A05 را دارد نشان می دهد که هیچ ارتقای عملکردی وجود نخواهد داشت. همچنین مهم است. توجه داشته باشید که لیست گل،ی A06 در Geekbench تأیید می کند که این گوشی دارای 6 گیگابایت رم است، که یکی دیگر از ویژگی های دستگاه آینده با گل،ی A05 است.

بدیهی است که گل،ی A06 بر روی اندروید 14 اجرا می شود، در حالی که گل،ی A05 با اندروید 13 راه اندازی شد. متأسفانه، این تمام چیزی است که ما توانستیم در مورد گل،ی A06 یاد بگیریم، اما با توجه به این جزئیات، به نظر می رسد که تفاوت زیادی بین این گوشی و گل،ی A05 وجود نخواهد داشت.

اگر این فرض درست باشد، انتظار داریم که گل،ی A06 دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی HD+، دوربین دوگانه (50 مگاپی،ل + 2 مگاپی،ل)، دوربین سلفی ثانویه 8 مگاپی،لی و باتری بزرگ 5000 میلی آمپر ساعتی باشد.

سامسونگ گل،ی A05 را در ماه سپتامبر معرفی کرد، بنابراین احتمالاً جانشین آن تقریباً در همان زمان امسال معرفی خواهد شد. تا آنجا که قیمت پیش می رود، گل،ی A06 باید حدود 100 یورو / 110 دلار قیمت داشته باشد زیرا هیچ ارتقایی نسبت به مدل فعلی ندارد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/samsung-galaxy-a06-leaked-specs_id159918

چت و تماس امن دیوار. کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.