ویژگی‌های هوشمند اپل و برخی بهبودهای سیری تا اواخر سال 2024 و 2025 ارائه نمی‌شوند.

اگر برای نصب نسخه بتای توسعه دهنده iOS 18 بر روی آیفون خود عجله داشتید، چند خبر خوب و بد داریم. خبر خوب این است که برخی از ویژگی ها اضافه شده است iOS 18 مانند مرکز کنترل پیشرفته شامل دکمه خاموش ،، سفارشی‌سازی صفحه اصلی نماد برنامه و بسیاری از ویژگی‌های جدید دیگر برای ،، که نسخه بتا را نصب می‌کنند در دسترس هستند. با این حال، اگر مشتاقانه منتظر آزمایش هوش اپل بودید، ناامید خواهید شد.
به گفته مارک گورمن از بلومبرگ در آ،ین خبرنامه Power On خود، برخی از ویژگی های هوش مصنوعی برای کاربران آیفون در دسترس خواهد بود. iOS 18 در اوا، سال 2024 در حالی که سایرین تا سال 2025 آماده نخواهند شد. این رویکرد بخشی از فشار داخلی اپل را از بین می برد. به ،وان مثال، غول فناوری در حال حاضر روی افزودن سرورهایی با تراشه های قدرتمند سری M اپل به زیرساخت ابری خود کار می کند. اگر به کاربران آیفون اجازه اجرای آن را می داد iOS 18 بتا توسعه دهنده برای آزمایش این ویژگی ها در حال حاضر، احتمال زیادی وجود دارد که سیستم از کار بیفتد.

گورمن همچنین اشاره می‌کند که با محدود ، استفاده از سرویس‌های هوش مصنوعی به گروه کوچک‌تری در ابتدا، چت ربات ChatGPT کمتر دچار توهم می‌شود (نه به همان م،ایی که ممکن است آرون راجرز این روزها دچار توهم باشد؛ Google ayahuasca). چت ربات های هوش مصنوعی بر اساس مقادیر زیادی از اطلاعات نادرست که این ربات های چت دریافت می کنند، مستعد انتشار اطلاعات جعلی هستند.

اگر نصب کردید iOS 18 در نسخه بتای توسعه دهندگان، بزرگترین شکایتی که درباره آن به من هشدار داده شده، کاهش شدید عمر باتری حتی در آیفون 15 پرو م، است. اگر نسخه بتا را به این امید نصب کرده اید که نگاهی اجمالی به سیری جدید داشته باشید، شانس ی،، برای ورود به سوپرمارکت خود و یافتن کوکای جدید دارید. این شانس ها کم هستند و هیچ. این iOS 18 نسخه بتای توسعه دهنده، لوگوی جدید سیری یا نور درخشان اطراف لبه آیفون شما را نشان نمی دهد که در نهایت با احضار دستیار دیجیتال مجازی خود ظاهر می شود.

متأسفانه بسیاری از ویژگی‌های سیری که اپل در WWDC به نمایش گذاشت تا سال 2025 در دسترس نخواهد بود، از جمله استفاده از زمینه شخصی برای یافتن پاسخ سؤالی مانند “پرواز مادرم به دلیل زمین ساعت چند است؟” وقتی این ویژگی آماده شد، سیری ایمیل‌ها و متن‌های شما و حتی برنامه P،tos شما را به دنبال پاسخ می‌رود. تا سال آینده، سیری نمی‌تواند بفهمد چه چیزی روی صفحه‌نمایش شما است و نه دستیار دیجیتال مجازی قادر به مرور ع،‌های شما برای یافتن یک تصویر خاص، ویرایش آن و اشتراک‌گذاری آن در یک ایمیل نیست.

این بدان م،ا نیست که امسال هیچ تغییری در سیری ایجاد نخواهد شد. رابط جدید با چراغ های درخشان در نهایت خواهد آمد iOS 18 در اوا، امسال، و سیری می‌تواند شما را درک کند، حتی اگر به یک کلمه برخورد کنید. و ویژگی بهبود یافته “Type to Siri” نیز قبل از پایان سال 2024 اضافه خواهد شد.

فقط شما می تو،د تعیین کنید که آیا ارزش نصب یک بتای ناپایدار برای استفاده از نسخه جدید را دارد یا خیر iOS 18 ویژگی هایی که اکنون در دسترس هستند. در حالی که نسخه بتای توسعه دهنده اکنون در دسترس است، iOS 18 نسخه بتای عمومی ماه آینده با نسخه نهایی و پایدار منتشر خواهد شد که انتظار می رود در ماه سپتامبر و در زم، که اپل سری آیفون 16 را عرضه کند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/many-apple-intelligence-siri-features-not-coming-until-2025_id159448

نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.