پردازنده Motorola Razr Plus 2024 قبل از عرضه به دلیل لو رفتن رنگ هلو محک زده شد

موتورولا 25 ژوئن را به ،وان تاریخ معرفی گوشی تاشوی 2024 خود ی،ی Razr 50 Ultra تعیین کرده است. صدف تاشو گوشی تاشو با سریعترین شارژ، اکنون به لطف یک پایگاه داده گواهینامه در بدن ظاهر شده است و همچنین محک زده شده است و قدرت پردازش آن را آشکار می کند.

انتظار می رود بهترین فرم تاشو موتورولا Razr Plus 2024 در ایالات متحده نامیده شود، اما عرضه آن در آمریکای شمالی در تاریخ بعدی انجام خواهد شد. نسخه قبلی که موتورولا در حال حاضر در ایالات متحده به فروش می رساند Razr+ 2023 نام دارد و قبل از عرضه این محصول جدید به 649.99 دلار تخفیف داده می شود تا زم، که Razr 50 Ultra در ایالات متحده فرود آمد Moto بتواند موجودی خود را پاک کند.

رنگ های 2024 Moto Razr Plus

موتورولا Razr 50 Ultra/Razr+ 2024 دقیقاً مانند مدل قبلی خود در رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود و تعدادی از آن‌ها را می‌توان در قالب پایگاه‌داده گواهینامه NCC تایوان و ورودی آن توسط 91 Mobiles مشاهده کرد.

2024 ریزر پ، ظاهرا رنگ های هلویی و آبی خود را حفظ خواهد کرد و رنگ دیگری به نام سبز تیره نیز شایعه شده است.

مشخصات پردازنده Moto Razr Plus 2024

به لطف لو رفتن امتیاز Geekbench از Moto Razr 50 Ultra، ما همچنین متوجه شدیم که با جدیدترین و بهترین پردازنده Snapdragon 8s Gen 3 عرضه خواهد شد که آن را به یکی از سریع ترین تاشوها تبدیل می کند.

در عین حال، می‌توان انتظار عمر باتری خوبی از بسته باتری 4200 میلی‌آمپر ساعتی را داشت که در ع،‌های نشت گواهینامه قابل مشاهده است. نه تنها این، بلکه آداپتور AC نیز قابل مشاهده است، و سرعت شارژ 68 واتی را ارائه می دهد که نیم ساعت طول می کشد تا باتری کامل شود، یکی از سریع ترین شارژرها در یک گوشی مدرن تاشو.

بقیه مشخصات مورد انتظار Motorola Razr Plus 2024 شامل یک صفحه نمایش 6.9 اینچی با وضوح 1080p به علاوه یک صفحه نمایش خارجی بزرگ 3.6 اینچی و یک دوربین سه گانه در پشت با سنسور لید 50 مگاپی،لی است که بسته ای عالی برای قیمتی که بر اساس آن قضاوت می کنیم. سلف خود، باید از زیر یک بزرگ شروع شود.

د،ل که از سال 2010 در P،neArena نویسنده متعهد فناوری است، از دوران ویندوز موبایل درگیر فناوری تلفن همراه بوده است. تخصص او شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار و شبکه‌های اپراتور تلفن همراه است و علاقه زیادی به آینده سلامت دیجیتال، اتصال خودرو و 5G دارد. فراتر از فعالیت‌های حرفه‌ای‌اش، د،ل تعادل را در سفر، مطالعه، و کاوش در نوآوری‌های فناوری جدید پیدا می‌کند، در حالی که به پیامدهای اخلاقی و حریم خصوصی آینده دیجیتال ما فکر می‌کند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/motorola-razr-plus-2024-colors-processor-benchmark_id159461

کنعانی : سفر رئیس جمهور به ازبکستان تقویت سیاست همگرایی منطقه ای است.