کاربران اینستاگرام از این پس می توانند فقط برای دوستان نزدیک خود پخش زنده کنند

اینستاگرام اخیرا قابلیت پخش زنده را به لیست دوستان نزدیک اضافه کرده است. این ویژگی جدید اکنون در سطح جه، منتشر شده است و این امکان را برای کاربران اینستاگرام فراهم می‌کند که از لایو یا لایو روم اینستاگرام برای فالوورهای منتخب در لیست دوستان نزدیک خود پخش کنند.

در حال حاضر، مشخص نیست که فهرست فالوورهایی که می‌تو،د به آنها استریم کنید چقدر می‌تواند باشد، اما از آنجایی که اینستاگرام چیزی در این مورد ذکر نکرده است، لیست دوستان نزدیک شما احتمالاً می‌تواند بسیار بزرگ باشد.

تا به حال، همه دنبال‌کنندگان شما می‌توانستند پخشی را که از لایو یا لایو روم اینستاگرام شروع شده بود تماشا کنند، اما با این ویژگی جدید، اگر بخواهید فقط برای دوستانتان پخش جری، کنید، فقط ،، که در لیست دوستان نزدیک قرار دارند، می‌توانند تماشا کنند.

اینستاگرام اعلام کرد که این ویژگی به صورت موجی برای همه کاربران در سراسر جهان عرضه خواهد شد، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا همه به آن دسترسی پیدا کنند. وقتی می‌خواهید پخش خود را شروع کنید، می‌تو،د با دیدن گزینه «دوستان نزدیک»، علاوه بر «همه» و «تمرین» از ویژگی جدید استفاده کنید.

این یک ویژگی کوچک بسیار خوب است که کاربران اینستاگرام بیشتری را تشویق می‌کند تا از قابلیت پخش زنده استفاده کنند، بدون ترس از اینکه برخی از فالوورهایشان علاقه‌ای به آنچه باید نشان دهند و/یا درباره آن صحبت کنند، نباشند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/instagram-update-live-broadcasts-close-friends_id159732

چت و تماس امن دیوار. نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.