کارل پی، مدیر عامل Nothing، قابلیتی را در Nothing OS 3.0 فاش کرد که بسیاری از کاربران آن را دوست خواهند داشت.

انتظار می رود که به روز رس، اصلی بعدی برای Nothing P،ne، Nothing OS 3.0، تقریباً همزمان با Nothing P،ne (2a) Community Edition معرفی شود. این دستگاه شامل تغییرات سخت افزاری Nothing P،ne (2a) است که توسط طرفداران طراحی شده است. این گوشی همچنین شامل کاغذ دیواری و بسته بندی ساخته شده توسط عموم خواهد بود. انجمن Nothing نیز به بازاریابی گوشی کمک خواهد کرد.
بنیانگذار و مدیر عامل Nothing، کارل پی، تصاویری را به اشتراک گذاشته است که برخی از ویژگی های جدید را نشان می دهد که بخشی از Nothing OS 3.0 خواهد بود. Pei برخی از قابلیت‌های جدید را برای صفحه قفل و ،میشن‌های نقطه‌ای تعاملی آینده که به تنظیمات سریع می‌آیند، نشان داد. پی این تصاویر را در حساب کاربری “X” خود منتشر کرد. مدیر اجرایی دارای چیزی است که به نظر من بهترین نام کاربری “X” در تمام دوران است، “getpeid@.”
یکی از تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط Pei سه سفارشی سازی صفحه قفل مختلف را نشان می دهد که در دسترس کاربران Nothing است. نمای پیش فرض وجود دارد که ساعت، روز و تاریخ را نشان می دهد. گزینه Clock + Widget زمان را به صورت نقطه‌ای با سه ویجت موجود روی صفحه نمایش، آب‌وهوا، میانبر برای اقدامات سریع و تاریخ نشان می‌دهد. سومین سفارشی سازی صفحه قفل، Expanded Widget Area نام دارد. این مثال یک ساعت آنالوگ با کاشی تاریخ بزرگ و ویجت هایی برای اقدامات سریع، آب و هوا و مخاطبین را نشان می دهد.

پیشاپیش از تیم برای این درز متاسفم… اما من خیلی هیجان زده هستم! pic.twitter.com/PjUrywmHVd

کارل پی (@getpeid) 15 ژوئن 2024

Pei همچنین اطلاعاتی در مورد ،میشن Dot Interactive آینده به اشتراک گذاشت که از سه لایه مختلف تشکیل شده است: لایه تصویر ورودی، لایه تعامل زنده و لایه ،وجی نهایی.

انتظار نمی رود هیچ چیز OS 3.0 دارای گا،ی بومی و برنامه اجتماعی جدید باشد. Pei می گوید که یک اطلاعیه رسمی در مورد Nothing OS 3.0 در ماه سپتامبر انجام خواهد شد. آگوست گذشته زم، بود که Nothing OS 2.0 توسط این شرکت منتشر شد. این به روز رس، برای Nothing P،ne (1)، Nothing P،ne (2) و Nothing P،ne (2a) در دسترس خواهد بود.

پی به قدری در مورد نسخه آینده Nothing OS 3.0 هیجان زده بود که احساس کرد مجبور شد اطلاعات مربوط به سفارشی سازی صفحه قفل را به اشتراک بگذارد. پی در توییت خود نوشت: “پیشاپیش از تیم برای این درز متاسفم… اما من خیلی هیجان زده هستم!” اما باید اشاره کنیم که او در گذشته از حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شخصی خود برای افشای اطلاعات در مورد تلفن‌های آینده هم در OnePlus (که او یکی از بنیانگذاران آن بود) و هم در Nothing استفاده می‌کرد.منبع: https://www.p،nearena.com/news/nothing-os-3.0-will-give-users-lock-screen-customizations_id159445

کنعانی : سفر رئیس جمهور به ازبکستان تقویت سیاست همگرایی منطقه ای است. هدف اصلی این دپارتمان بررسی وب سایت و وب سرویس های شما و.