کاری که این مشترک طولانی مدت ناراضی T-Mobile انجام داد، در آینده نزدیک توسط بسیاری تکرار خواهد شد.

تی موبایل مشتریان در مواجهه با افزایش قیمت‌هایی که فکر می‌،د در برابر آن محافظت شده‌اند، زمان سختی را سپری می‌کنند. معلوم شد که آن‌چه فکر می‌،د تضمینی در برابر افزایش قیمت‌های طرح است، فقط برای آ،ین صورت‌حساب‌شان محافظت می‌کرد. در حال حاضر، حتی مش،ین طول، مدت به اندازه کافی بوده اند. به ،وان مثال، یک مش، متعهد بود تی موبایل مشتری که حتی صورتحساب خود را به گونه ای افزایش داد که فاکتور ماهانه او شامل مالیات و کارمزد باشد.

این مرد در رسانه های اجتماعی گفت که از پرداخت 70 دلار در ماه خوشحال است و مایل است تا پایان عمر این کار را انجام دهد. و بله، او متوجه شد که ضمانت قفل قیمت او را در برابر افزایش قیمت طرح ماهانه محافظت می کند. اما در ابتدای سال جاری، دومین اپراتور بزرگ کشور دیگر قفل قیمت را به ،وان راهی برای حفظ فاکتور ماهانه خود تا زم، که هیچ تغییری در برنامه خود ایجاد نکرده‌اید، تعریف نکرد. درعوض، تمام کاری که Price Lock انجام داد این بود که تضمین کند T-Mobile در صورت تصمیم به ،، ماه آ، خدمات شما را پرداخت می کند زیرا ارائه دهنده بی سیم قیمت طرح شما را افزایش داده است.
بنابراین پس از اینکه آنها قیمت طرح این مشتری را افزایش دادند، T-Mobile به او گفت که اگر افزایش قیمت را دوست ندارد، می تواند آن را ، کند. البته، به لطف قفل قیمت، اگر تصمیم به ،وج داشته باشد، او برای آ،ین صورت‌حساب ماهانه حاضر نمی‌شود. پس از نزدیک به 11 سال، این مشتری تصمیم به رفتن گرفت تی موبایل. جالبتر این است که او تصمیم گرفت برای جایگزینی به کجا برود تی موبایل.
ما شنیده‌ایم که MVNO (اپراتورهای شبکه مجازی تلفن همراه) ،ب‌وکارهای جدید زیادی را از مشتری، که از شرکت خدمات کامل پس‌پرداخت خود خسته شده‌اند انتخاب کرده‌اند. MVNO ها مالک شبکه های خود نیستند و “زمان پخش” را از AT&T ،یداری می کنند، تی موبایلو Verizon و خدمات خود را با قیمت بالاتر به شما می فروشند. ا،ر MVNO ها شرکت های پیش پرداختی هستند که از شما می خواهند برای خدمات هر ماه پیش پرداخت کنید.

سابق تی موبایل مشتری به یک شرکت دیجیتال MVNO به نام Visible تغییر مکان داد. مانند بسیاری از این MVNOهای ارزان قیمت، Visible با نداشتن هیچ مکان ،ده فروشی یا پرداخت پول به نمایندگ، که به نظر می‌رسد مایلند شما را فریب دهند تا ،یدهایی انجام دهید که به آنها کمک می‌کند، صرفه‌جویی می‌کند. متعلق به Verizon، مش،ین به آن دسترسی پیدا می کنند Verizonشبکه 5G با 25 دلار در ماه. با 45 دلار در ماه (در حال حاضر با کوپن کد VIP20 به 25 دلار در ماه تخفیف داده شده است)، شما به Verizonشبکه 5G Ultra Wideband.

با شرکت‌های دیجیتالی مانند Visible، می‌تو،د طرح خود را از طریق یک برنامه در تلفن خود یا از طریق وب‌سایت مدیریت کنید، تلفن‌هایی را از برندهای برتر ،یداری کنید و قیمت‌های پایین‌تری برای خدمات بی‌سیم خود بپردازید بدون اینکه نگران باشید که آیا نماینده‌ای که با خطوط اضافه‌شده سروکار داشته‌اید یا خیر. بدون اجازه شما به حساب شما برای کمک به او برای دریافت چک بیشتر.
می تو،د انتظار داشته باشید که داستان های بیشتری از این قبیل را در رسانه های اجتماعی ببینید. مش،ین بی سیم پس پرداخت طول، مدت به ارائه دهندگان بی سیم دیجیتال مانند Visible تغییر می دهند. یکی دیگر از MVNO دیجیتال بدون فروشگاه، Boost Infinite است. با پرداخت 60 دلار در ماه، آنها برنامه ای دارند که هر سال یک مدل پایه جدید آیفون یا گوشی گل،ی اس را در اختیار شما قرار می دهد. بیشتر بپردازید و هر ساله می‌تو،د مدل‌های گران‌تری مانند iP،ne Pro Max یا Galaxy S Ultra را دریافت کنید. Boost Infinite از خدمات بی سیم Dish، AT&T و تی موبایل.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/long-term-t-mobile-customer-leaves-to-join-low-price-di،al-mvno_id160146