گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 قاب‌بندی شده‌اند و در این فاش‌کننده جدید آماده سروصدا هستند.

سامسونگ در چند ماه گذشته، حداقل در مقایسه با نسخه‌های قبلی گل،ی Z Fold و Z Flip، کار نسبتا خوبی را برای مخفی نگه‌داشتن طرح‌های رسمی دستگاه‌های تاشوی نسل بعدی خود انجام داده است. اما برخی از افشاگران را نمی توان به سادگی متوقف کرد، و اگرچه Z Fold 6 و Z Flip 6 هستند هنوز امروز به طور کامل تصویر نشده است، جدیدترین تصاویری که توسط Arsène Lupine (معروف به @MysteryLupin) در postimg.cc به جای x.com به اشتراک گذاشته شده است، تا کنون آشکارترین تصاویر هستند.

لوپین، توجه داشته باشید، ممکن است به اندازه ایوان ب،، استیو همرستوفر، یا جهان یخی معروف نباشد، اما وقتی صحبت از قابلیت اطمینان و دقت به میان می‌آید، پیدا ، یک «خال» در شبکه‌های اجتماعی با سابقه چشمگیرتر از این دشوار است. این بدان م،است که ما قطعاً تصاویر قانونی گل،ی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 را در اینجا در کنار قاب‌های محافظ شخص اول مشاهده می‌کنیم که متأسفانه بخش‌های خاصی از طراحی این دو را پنهان نگه می‌دارند.

Z Fold 6 دارای صفحه نمایش بلند و باریکی است

زیرا چهار تصویر از پنج تصویر تازه فاش شده با بازی آینده گل،ی زد فولد 6 نورافکن را روی جلدهای محافظ رسمی تاشو به سبک کتاب و به طور غیرمستقیم روی پانل ثانویه گوشی قرار دهید، نمی‌تو،م متوجه بلندی و باریک بودن این گوشی نشویم.

بدیهی است که این مورد در مورد گل،ی زد فولد 5 نیز صادق است، اما بسیاری از شایعات به صفحه‌نمایش بیرونی به‌طور قابل‌توجهی در Z Fold 6 اشاره می‌،د و… این واقعاً حال و هوای امروزی نیست. اگر سامسونگ در حال ایجاد تغییراتی در آن بخش باشد، ممکن است آنها بسیار ظریف تر از آن چیزی باشند که همه ما انتظارش را داشتیم و آن را ، کنند گل،ی زد فولد 6 به طور قابل توجهی بلندتر و باریک‌تر از گوشی‌هایی مانند Pixel Fold گوگل و OnePlus Open در حالت تا شدن به نظر می‌رسد.

زم، که Z Fold 6 باز شود، دستگاهی بالغ‌تر و باکیفیت‌تر از مدل قبلی خود به نظر می‌رسد، با صفحه‌نمایش اصلی عظیم که توسط حاشیه‌های باریک و تقریباً متقارن احاطه شده است، همچنین گوشه‌های بسیار واضح‌تر نسبت به دارندگان گل،ی فولدهای موجود که ممکن است استفاده شده باشند. به.

سیستم دوربین سه گانه پشتی، به طور عجیبی، به گونه ای است که هیچ ارتقای حسگر م،ی داری دریافت نمی کند، در عوض تا حد زیادی بر روی نرم افزار و پیشرفت های هوش مصنوعی تمرکز می کند و در عین حال یک نوع روتوش زیبایی از آن را دوست دارم یا از آن متنفرم.
قاب‌های احتمالاً ساخت سامسونگ که امروز در تصویر دیده می‌شوند نیز کمی ارزش توجه ما را دارند، به طوری که یکی از آن‌ها به دنبال یکپارچه‌سازی قلم S Pen اختیاری است که به نظر می‌رسد روشی یکپارچه‌تر از آنچه در حال حاضر برای این گوشی در دسترس است، قرار دهد. Z Fold 5 و دو مورد دیگر روی به حدا،ر رساندن تطبیق پذیری، قابلیت استفاده و مانور Z Fold 6 تمرکز دارند.

Galaxy Z Flip 6 مطمئناً آشنا به نظر می رسد

مسلماً، تصاویر امروزی هیچ نگاهی به صفحه نمایش اصلی گوشی تاشوی نسل بعدی به ما نمی دهند، اما ما هنوز به اندازه کافی می بینیم و اطلاعات کافی در مورد گل،ی زد فلیپ 6 داریم که در مقایسه با Z Flip 5 انتظار تغییرات ظاهری شدیدی را نداشته باشیم.

هر دو صفحه نمایش پوشه ای شکل و صفحه اصلی فوق الذکر از نظر اندازه و وضوح کاملاً بدون تغییر باقی می مانند، اما افزایش قابل توجه ظرفیت باتری محتمل است و همین امر در مورد جهش دوربین اصلی از 12 صدق می کند. تا 50 مگاپی،ل

اساساً، به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد ظاهر یکی از دستگاه های تاشو خود را تغییر دهد و عملکرد کلی گوشی دیگر را به طور م،ی داری بهبود بخشد … در حالی که قیمت هر دو را در سراسر جهان افزایش می دهد. این یک طرح کاملاً مخاطره آمیز است که می تواند مشکلات بیشتری را برای این شرکت در یک بخش از بازار دشوار ایجاد کند، اما در پایان روز، این تصاویر به ما یادآوری می کنند که گوشی های تاشو سامسونگ زیبا به نظر می رسند و برای بسیاری از ،یداران احتمالی، این ممکن است تنها چیزی که مهم است

آدریان، یک علاقه‌مند به فناوری تلفن همراه از دوران نوکیا 3310، حضوری پویا در زمینه رو،مه‌نگاری فناوری داشته است و قبل از پیوستن به P،neArena در سال 2018، در Android Aut،rity، Di،al Trends و Pocketnow مشارکت داشته است. برای تنوع ا،یستم اندروید. علی‌رغم چالش‌های ایجاد تعادل بین والدین تمام وقت و کارش، اشتیاق آدریان به گرایش‌های فناوری، دویدن و فیلم‌ها او را پرانرژی نگه می‌دارد. تعهد او به گوشی‌های هوشمند میان‌رده منجر به مجموعه‌ای متنوع از دستگاه‌ها شده است که با ترجیح او برای «من،» نسبت به «گران قیمت» از ورش،تگی شخصی نجات یافته است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/samsung-galaxy-z-fold-6-z-flip-6-leaked-images-official-cases_id159868

چت و تماس امن دیوار. کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.