گوگل برای ردیابی دقیق تر، بهبودهای آینده در شبکه «دستگاه من را بیابید» را تأیید می کند

Google در حال برداشتن گام‌های مهمی برای بهبود قابلیت اطمینان شبکه Find My Device خود است و نگر،‌های عملکرد اخیر را که در آزمایش‌هایی با ردیاب‌هایی مانند مواردی که توسط Chipolo و Pebblebee ارائه شده است، برجسته شده است. در بی،ه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید، غول فناوری تأیید کرد که به طور فعال پیشرفت‌هایی را با هدف افزایش سرعت و دقت مکان‌یابی موارد گمشده از طریق این شبکه ارائه می‌کند.

Google در تلاش است تا شبکه Android My Device را در مکان یابی موارد گم شده قابل اعتمادتر کند!

یکی از سخنگویان این شرکت در بی،ه ای با من به اشتراک گذاشت که آنها “فعالانه در حال کار برای ارائه پیشرفت هایی” در شبکه در هفته های آینده هستند که باعث بهبود … pic.twitter.com/Dmokrc9fPk

— میشال رحمان (@MishaalRahman) 26 ژوئن 2024

در حالی که این بهبودها در حال انجام است، Google به کاربران توصیه می کند که عملکرد ردیاب خود را فعالانه با تنظیم یک تنظیم خاص بهینه کنند. به بخش Find My Device در تنظیمات امنیت و حریم خصوصی خود بروید و گزینه “Find your offline devices” را انتخاب کنید. تغییر تنظیمات به «با شبکه در همه مناطق» می‌تواند به بهبود توانایی شبکه برای تعیین دقیق موارد گمشده کمک کند، به ویژه در مناطقی که ترافیک کاربر کمتری دارد. انتظار می رود تنها پس از اجرای کامل بهبودهای شبکه گوگل در هفته های آینده قابل توجه باشد.

برای ،، که هنوز روی یک ردیاب سازگار با شبکه پیشرفته Find My Device گوگل سرمایه گذاری نکرده اند، Moto Tag اخیراً اعلام شده جایگزین جذابی است. این ردیاب دارای تراشه داخلی UWB (Ultra-Wideband) است، ویژگی که امکان ردیابی دقیق مکان را هنگام برقراری ارتباط با سایر دستگاه‌های دارای UWB فراهم می‌کند. قابل ذکر است، این فناوری پیشرفته در حال حاضر در سایر ردیاب‌های بلوتوث مانند مدل‌های Chipolo و Pebblebee، حتی آنهایی که قیمت‌های مشابهی دارند، موجود نیست.

،یبی از پیشرفت‌های مداوم شبکه Google و معرفی ردیاب‌های خلاقانه مانند Moto Tag، آینده‌ای امیدوارکننده را برای ا،یستم Find My Device نشان می‌دهد. کاربران می توانند به زودی تجربه ای قابل اعتماد و کارآمد در مکان یابی وسایل نابجا خود را پیش بینی کنند.منبع: https://www.p،nearena.com/news/google-confirms-future-improvements-to-the-find-my-device-network_id159851

چت و تماس امن دیوار. کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.