گوگل کاهش ویژگی ژوئن Pixel را با هوش مصنوعی در دستگاه‌های بیشتر، پشتیبانی از DisplayPort و موارد دیگر عرضه می‌کند

تصویر کوچک ویدیو

گوگل برای ژوئن 2024 یک کاهش ویژگی جدید راه اندازی می کند که تلفن ها، ساعت ها و تبلت های پی،ل را با قابلیت های جدید بهبود می بخشد. این به‌روزرس،‌ها از دستگاه‌های بیشتری که هوش مصنوعی دریافت می‌کنند تا ویژگی‌های مفید برای نمایش محتوای شما در تلویزیون، گزینه‌های پرداخت بیشتر در ساعت و موارد دیگر را شامل می‌شود.

تلفن‌های Pixel بیشتری از هوش مصنوعی، پشتیب، از DisplayPort و بهبود دوربین برخوردار می‌شوند

Gemini Nano، مدل کارآمد هوش مصنوعی گوگل، اکنون به ،وان یک گزینه توسعه دهنده در پی،ل 8 و حتی در پی،ل 8a. این به توسعه دهندگان و کاربر، که به اندازه کافی با تجربه هستند این امکان را می دهد که این تنظیمات را به هم بزنند، پتانسیل وظایف هوش مصنوعی روی دستگاه را کشف کنند. Google همچنین پیوندی با دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه فعال ، گزینه‌های توسعه‌دهنده برای ،، که نیاز به تجدید نظر دارند ارائه کرده است.

کاربران تلفن Pixel همچنین می‌توانند پیشرفت‌هایی را در برنامه ضبط‌کننده پیش‌بینی کنند، که اکنون خلاصه‌های دقیق‌تری را ارائه می‌کند. پی،ل 8، پی،ل 8 پرو و پی،ل 8a. این خلاصه‌ها می‌توانند سخنرانان را در مکالمات شناسایی کنند و پیگیری مصاحبه‌ها یا سخنر،‌ها را آسان‌تر می‌کنند. رونوشت‌ها را می‌توان به فایل‌های متنی یا Google Docs نیز صادر کرد.

برنامه ضبط بهبودیافته در Pixel 8 Pro

پشتیب، از Gemini Nano روشن است پی،ل 8، 8a و 8 Pro بر،ب های بلندگوی برنامه Recorder | را فعال می کند اعتبار تصویر: گوگل

گزینه های سرگرمی با پی،ل 8a در حال گسترش هستند، پی،ل 8، و پی،ل 8 پرو اکنون می تواند محتوا را روی صفحه نمایش های بزرگتر از طریق USB-C نمایش دهد. پشتیب، از ،وجی نمایشگر USB-C برای مدت طول، یکی از ویژگی های مورد درخواست کاربران پی،ل بوده است، بنابراین دیدن اینکه در نهایت به واقعیت تبدیل می شود بسیار عالی است.

پشتیب، از Pixel DisplayPort | اعتبار تصویر: گوگل

ارتقای مفید Find My Device امکان تعیین مکان تلفن را حتی زم، که خاموش است یا باتری آن تمام شده است را می دهد و در عین حال حریم خصوصی کاربر را در اولویت قرار می دهد. دوربین Pixel همچنین با یک ویژگی خودکار که بهترین لحظه را در ع،‌های HDR+ شناسایی می‌کند، به‌روزرس، خوبی دریافت کرد و اطمینان حاصل کرد که چهره‌ها در فو، و خندان هستند. با این حال، قابل توجه تر، توانایی جدید دوربین پی،ل است که به کاربران اجازه می دهد هنگام ع، گرفتن، لنز دوربین را به صورت دستی انتخاب کنند.

دوربین Pixel HDR+ Top S،t و تغییر دستی لنز |Image اعتبار: گوگل

جستجوی مع، شماره تلفن نیز اکنون مستقیماً از گزارش تماس امکان پذیر است، بنابراین می تو،د به راحتی اطلاعات بیشتری در مورد آن شماره های مرموز پیدا کنید. علاوه بر این، Google Wallet به هند گسترش می‌یابد و فضای ذخیره‌سازی امنی برای کارت‌های سوار شدن، کارت‌های وفاداری و غیره ارائه می‌دهد.

جستجوی مع، شماره تلفن | اعتبار: گوگل

ساعت‌های پی،ل دارای تشخیص تصادف اتومبیل، پشتیب، از PayPal و کنترل‌های خانه هوشمند هستند

Pixel Watch 2 «تشخیص تصادف خودرو» را معرفی می‌کند، یک ویژگی ایمنی جدید که برای تشخیص تصادفات شدید و شماره‌گیری خودکار خدمات اضطراری در صورت نیاز طراحی شده است. تشخیص سقوط نیز برای تشخیص بهتر سقوط از دوچرخه بهبود یافته است. برنامه Google Home در Pixel Watch برای دسترسی سریع‌تر به دستگاه‌های خانه هوشمند اصلاح شده است. به موارد دلخواه می توان با کشیدن انگشت دسترسی پیدا کرد و تنظیمات را می توان مستقیماً از صفحه ساعت انجام داد. خود این برنامه گزینه های کنترل بیشتری را برای دستگاه های خانه هوشمند ارائه می دهد.

تشخیص تصادف اتومبیل ساعت Pixel، پشتیب، از PayPal و کنترل‌های خانه هوشمند | اعتبار: گوگل

Pixel Tablet اعلان‌های زنگ در و ویجت جدید Google Home Favorites را دریافت می‌کند

در نهایت، کاربران Pixel Tablet هنگام اتصال، اعلان‌های زنگ درب غنی‌تری از جمله یک ع، فوری از بازدیدکننده و امکان برقراری ارتباط از طریق مکالمه دو طرفه یا پاسخ‌های سریع دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، ویجت جدید Google Home Favorites دسترسی سریع‌تری به دستگاه‌های خانه هوشمند سازگار در صفحه‌های اصلی تلفن و تبلت فراهم می‌کند.

تبلت پی،ل اعلان‌های زنگ درب غنی‌تر و ویجت Google Home Favorites | اعتبار: گوگل

عرضه این ویژگی‌های جدید از امروز آغاز می‌شود و طی چند هفته آینده ادامه خواهد یافت و به تدریج تجربه کاربری را در سراسر ا،یستم پی،ل گوگل افزایش می‌دهد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/google-rolls-out-june-pixel-feature-drop_id159308