یوتیوب این امکان را به مخاطبان ارائه می دهد که تصویر کوچک ویدیویی مناسب را انتخاب کنند

یوتیوب به تازگی اعلام کرده است که عملکرد تست و مقایسه بند انگشتی اکنون برای همه سازندگ، که به ویژگی‌های پیشرفته دسترسی دارند ارائه می‌شود. استقرار در هفته‌های آینده ادامه خواهد یافت، بنابراین اگر هنوز این ویژگی را در بخش YouTube Studio برنامه مشاهده نکردید، صبور باشید.

همانطور که از نام آن پیداست، ویژگی جدید به سازندگان یوتیوب اجازه می‌دهد تا حدا،ر سه تصویر کوچک ویدیو را برای آزمایش با بینندگان بارگذاری کنند تا به انتخاب برنده کمک کنند. هنگامی که تصاویر کوچک آپلود شدند، YouTube آنها را به طور یکنواخت در بین بینندگان یک ویدیو نشان می دهد و سپس یک تصویر کوچک برنده را بر اساس آن انتخاب می کند که بیشترین سهم زمان تماشا را داشته باشد.

با این حال، YouTube می گوید که ممکن است چند روز یا تا دو هفته طول بکشد تا نتایج نهایی از تصاویر کوچک آپلود شده به دست آید. این تحت تأثیر طیف وسیعی از عوامل از جمله میزان برداشت‌های ویدیوها و تفاوت‌های ریز ع،‌ها قرار دارد.

وقتی آزمایش کامل شد، سازندگان YouTube باید بر،ب «برنده» را ببینند، به‌ویژه اگر یک تصویر کوچک به وضوح بهتر از ع،‌های دیگر باشد. اگر برنده مشخصی وجود نداشته باشد، اولین تصویر کوچک انتخاب شده و به مخاطبان نشان داده می شود.

اگر سازنده YouTube هستید، به خاطر داشته باشید که این آزمایش اختیاری است، به این م،ی که صرف نظر از نتایج آزمایش، همیشه می‌تو،د تصویر کوچک ویدیویی را که می‌خواهید استفاده کنید، حتی اگر گزینه برنده نبوده باشد، انتخاب کنید.

تصویر کوچک ویدیو

متأسفانه، این فقط در استودیوی YouTube بر روی رایانه در دسترس است، اگرچه YouTube می گوید که امکان آوردن آن را در دستگاه های تلفن همراه بررسی می کند. همچنین ذکر این نکته مهم است که سازندگان فقط می‌توانند تصاویر کوچک را روی ویدیوهای عمومی طول،، آرشیوهای پخش زنده ذخیره شده به ،وان ویدیو یا ،مت‌های پاد،ت آزمایش کنند.

همچنین، نمی‌توان تصاویر کوچک را روی ویدیوهایی که برای «ساخته شده برای کودکان»، ویدیوهای ساخته شده برای مخاطبان بالغ، یا در ویدیوهای خصوصی تنظیم شده‌اند، آزمایش کرد.

سازندگان YouTube می‌توانند با رفتن به بخش «واجد شرایط بودن ویژگی» در تنظیمات کانال در استودیو و بررسی اینکه آیا «فعال» را در کنار بخش «ویژگی‌های پیشرفته» می‌بینند، مطمئن شوند که می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/youtube-thumbnail-ab-testing_id159318

نحوه غیرفعال کردن فیدهای rss در وردپرس تاکس پرس.