AT&T طرح نامحدود پیش‌پرداخت جدیدی را راه‌اندازی می‌کند، معاملات فراوانی را ارائه می‌کند

AT&T Prepaid به تازگی اعلام کرده است که یک طرح نامحدود جدید را به منظور کمک به مشتریان برای آماده شدن برای فصل مالیات معرفی می کند. علاوه بر این، اپراتور در حال حاضر مجموعه ای از معاملات بر روی دستگاه های مختلف اپل و اندروید دارد که مشتریان می توانند قبل از پرداخت مالیات، آنها را بررسی کنند.

طرح نامحدود جدید به مشتریان مکالمه، متن و داده نامحدود در سراسر ایالات متحده مکزیک و کانادا ارائه می دهد (محدودیت 25 گیگابایت در کانادا). همچنین مهم است که توجه داشته باشید که طرح نامحدود به مشتریان جدید یک خط داده نامحدود به قیمت 40 دلار در ماه ارائه می دهد. هنگامی که آنها برای AutoPay ثبت نام می کنند.

فقط 30 گیگابایت در ماه با حدا،ر سرعت 3 مگابیت در ث،ه در طرح پیش پرداخت گنجانده شده است، سپس سرعت به حدا،ر 1.5 مگابیت در ث،ه کاهش می یابد، بنابراین اگر طرح پیش پرداخت جدید AT&T را در نظر دارید، به خاطر داشته باشید.

علاوه بر طرح نامحدود جدید، AT&T Prepaid مجموعه ای از معاملات را درست به موقع برای فصل مالیاتی راه اندازی کرد. از امروز و تا 18 آوریل، این اپراتور تخفیف های بزرگی را در فروشگاه های AT&T در سراسر کشور به مشتریان ارائه می دهد. در اینجا برخی از معاملاتی که اکنون در وب‌سایت شرکت حامل فعال هستند آمده است:

  • Moto G Pure: رایگان
  • سامسونگ A03s: رایگان
  • سامسونگ A13: 29.99 دلار
  • سامسونگ A14 5G: 49.99 دلار
  • Moto g 5G: 49.99 دلار (به فعال سازی جدید در هر طرح ماهانه با AutoPay نیاز دارد)
  • آیفون 11: 179.99 دلار
  • آیفون 12: 299.99 دلار (نیاز به فعال سازی جدید در طرح نامحدود با AutoPay)

هیچ سرنخی در مورد اینکه آیا دستگاه‌های جدید به ،وان بخشی از تبلیغات «زمان مالیاتی» به فروش می‌رسند یا نه، وجود ندارد، اما دستگاه‌هایی که اکنون در دسترس هستند بسیار متنوع هستند و به نظر می‌رسد که تمام قیمت‌ها را پوشش می‌دهند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/att-new-prepaid-unlimited-plan-deals_id154308