Fire HD 10 (2023) جدید و داغ در حال حاضر با قیمت های بسیار بالا در آمازون در دسترس است

در این روز ولنتاین، سرگرمی تبلت را ارزان به شخص خاص خود هدیه دهید! چگونه؟ البته با انتخاب آمازون Fire HD 10 (2023) که اکنون شاهد کاهش شدید 42 درصدی قیمت در غول تجارت الکترونیک هستیم! تخته بودجه کاملاً جدید برای کارهای روزمره ایده آل است و قطعاً با این قیمت قابل از دست دادن نیست. با توجه به اینکه توله سگ هنوز داغ و جدید است، تخفیف های زیادی در فروشگاه تجارت الکترونیک ندیده است. در مورد کاهش فعلی، ما تکالیف خود را انجام داده‌ایم و می‌تو،م با اطمینان بگوییم که تبلت قبلاً با آن قیمت بوده است، اما فقط یک بار. به این م،ا که آمازون آنقدر سخاوتمند عمل نمی کند که یک روز در میان 42 درصد از قیمت تبلت خود را کاهش دهد.

تبلت جدید آمازون که به ،وان جانشین مدل عرضه شده در سال 2021 که آن را در بین بهترین تبلت‌های مقرون‌به‌صرفه ما قرار داده است، با قیمت بسیار من، (مخصوصاً زم، که 42 درصد ارزان‌تر از حد معمول باشد!) قیمت من،ی دارد. به گفته سازنده، مدل جدید حدود 25 درصد سریعتر است که بیش از حد مطلوب به نظر می رسد.

Fire HD 10 (2023) که به راحتی با تبلت های اندرویدی مقرون به صرفه سامسونگ مانند Galaxy Tab A8 (2022) رقابت می کند، همچنین با صفحه نمایش 10.1 اینچی 1090p FHD خود رنگ های درخش، را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، حتی اگر شما فقط 64 گیگابایت حافظه داخلی دارید، آمازون یک اسلات microSD را ادغام کرده است که به شما کمک می کند فضای ذخیره سازی کل را تا 1 ترابایت افزایش دهید.

نازک، سبک، بادوام و ساخته شده از 12 درصد مواد بازیافتی، تخته سنگی بودجه از ال،ا برای استفاده بدون هندز پشتیب، می کند. همچنین با باتری خود که به گفته آمازون، لامپ ها را تا 13 ساعت بین شارژها روشن نگه می دارد، زمان خنک تری را به شما ارائه می دهد.

به طور کلی، Fire HD 10 (2023) برای ،، از شما که به دنبال تبلتی مقرون به صرفه و در عین حال جامد برای شخص خاص خود هستید، انتخابی برتر است. حتی اگر به‌دنبال هدیه روز ولنتاین نیستید، این تخفیف الهام‌گرفته از 14 فوریه خیلی خوب است که نمی‌تو،د آن را از دست بدهید، پس حتماً تا زم، که هنوز زنده است، آن را بررسی کنید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/fire-hd-10-2023-42-percent-cheaper-amazon_id155060