Galaxy Buds 2 با صدای عالی با قیمتی کمتر از 100 دلار در آمازون به فروش می رسد

ما می د،م که یافتن هدفون هایی با صدای عالی با قیمت کمتر از 100 دلار چقدر می تواند سخت باشد. برخی حتی ممکن است بر این باور باشند که به ثمر رساندن هدفون های عالی با قیمت زیر 100 دلار غیرممکن است. و اگر شما هم همینطور فکر می کنید، خوشحالیم که به شما بگوییم که نه تنها غیرممکن نیست، بلکه می تو،د همین الان با استفاده از این معامله این کار را انجام دهید. آمازون گل،ی بادز 2 را در رنگ سبز زیتونی با قیمتی شیرین به فروش می رساند. تخفیف 50 دلاری، کاهش قیمت آنها تا 33٪. به لطف این کاهش قیمت، می تو،د یک جفت را با قیمت کمتر از 100 دلار ب،ید. ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم سریع عمل کنید، زیرا هرگز نمی‌د،د که قرارداد چه زم، منقضی می‌شود. و ما را باور کنید، نمی‌خواهید این پیشنهاد را از دست بدهید، زیرا Galaxy Buds 2 با قیمت زیر 100 دلار چیزهای زیادی را روی میز قرار داده است.

اول اینکه این بچه ها عالی به نظر می رسند. دوم، آنها یک ANC بسیار عالی دارند که به شما امکان می دهد از آهنگ های مورد علاقه خود در آرامش لذت ببرید. علاوه بر این، آنها سبک و راحت هستند و به شما اجازه می دهند ساعت ها به آهنگ های خود گوش دهید بدون اینکه احساس خستگی گوش کنید.

این ما را به یکی دیگر از لباس های قوی دیگر گل،ی بادز 2 می رساند: عمر باتری آنها. این افراد کوچک به تنهایی تا 7.5 ساعت زمان گوش دادن را با ANC خاموش و تا 5 ساعت با روشن بودن ارائه می دهند. قاب را اضافه کنید و کل عمر باتری آنها با ANC تا 20 ساعت و بدون ANC تا 29 ساعت افزایش می یابد. این عمر باتری چشمگیر برای چنین هدفون های کوچکی است.

به طور کلی، Galaxy Buds 2 با صدای عالی، ANC و عمر باتری ارزش پول نقد شما را دارد. علاوه بر این، آنها به راحتی در بین بهترین هدفون هایی قرار می گیرند که در حال حاضر می تو،د تهیه کنید. بنابراین، اکنون یک جفت را با قیمت بسیار کاهش یافته گیر بیاورید، در حالی که پیشنهاد هنوز برای گرفتن است!

منبع: https://www.p،nearena.com/news/galaxy-buds-2-amazon-deal_id159627

چت و تماس امن دیوار. هدف اصلی این دپارتمان بررسی وب سایت و وب سرویس های شما و.