Galaxy S24 Ultra یک صفحه نمایش انقلابی بدون انعکاس دارد: ما آن را با آیفون و پیکسل آزمایش می کنیم

وقتی سامسونگ گل،ی اس 24 اولترا جدید را معرفی کرد، تمام صحبت ها در مورد ویژگی های جدید گل،ی AI بود. و قابل درک است: هوش مصنوعی قطار تبلیغاتی جدید است و سامسونگ اولین ،ی است که آن را در چنین عمقی پذیرفته است.

با این حال، یک تغییر سخت افزاری به ظاهر کوچک وجود دارد که سامسونگ انجام داده است که ما را شگفت زده و شگفت زده کرده است. و این تغییری به قدری چشمگیر است که فکر می کنیم برای پرچمداران آینده کمتر از یک مورد نیاز نخواهد بود. کنجکاو چیست؟ خوب، S24 Ultra با یک صفحه نمایش انقلابی جدید عرضه می شود.

و بله، «انقلابی» در اینجا فقط یک استعاره نیست، به خوبی قابل توجیه است.

S24 Ultra اولین گوشی است که از گوشی جدید استفاده می کند زره شیشه ای گوریلا شیشه سفت شده به طور معمول، محصولات گوریلا گلس مسئول بهبود مقاومت در برابر افتادن و ،اش صفحه نمایش تلفن هوشمند شما هستند، اما این آ،ین نسل در مورد آن است. کاهش انعکاس صفحه نمایش. نتیجه خیره کننده است: تلفنی با انعکاس کمی که در نگاه اول تقریباً شبیه صفحه نمایش مات به نظر می رسید.

در حالی که همه شرکت‌ها برای ساختن روشن‌ترین صفحه‌نمایش رقابت کرده‌اند، حقیقت این است که روشنایی صفحه به تنهایی نمی‌تواند همه مشکلات را با قابلیت استفاده در فضای باز حل کند. روشنایی صفحه نمایش و بازتاب تقریباً صفر؟ که ،یبی می تواند

Galaxy S24 Ultra در مقابل Galaxy S23 Ultra

گرفتن دامنه دینامیکی کامل یک صفحه نمایش گوشی هوشمند کاملاً انفجاری در یک روز آفتابی در دوربین سخت است، اما امیدواریم این تصاویر حداقل بتوانند تصوری تقریبی از تفاوت بزرگ این فناوری جدید به شما ارائه دهند.

در مقایسه با Galaxy S23 UltraS24 Ultra که از فناوری Gorilla Gl، Victus 2 استفاده می کند، یک گام بزرگ در کاهش انعکاس به نظر می رسد. در زندگی واقعی، تقریباً بدون بازتاب به نظر می رسد.

مقایسه صفحه نمایش در فضای باز Galaxy S24 Ultra در مقابل iP،ne 15 Pro Max

با استفاده از گل،ی اس 24 اولترا بیرون از منزل در یک روز آفتابی آسان است. برای خواندن متن نیازی به انقباض چشمانتان نیست و عملاً هیچ بازتابی وجود ندارد!

مقایسه صفحه نمایش در فضای باز Galaxy S24 Ultra در مقابل Google Pixel 8 Pro

این پی،ل 8 پرو بسیار روشن می شود، اما بازتاب بیشتری را جذب می کند و استفاده از آن در خارج از منزل در یک روز آفتابی تقریباً آسان نیست.

مقایسه صفحه نمایش در فضای باز Galaxy S24 Ultra در مقابل OnePlus 12

در نهایت، وان پ، 12 قرار بود بزرگترین چالش برای S24 Ultra باشد. OnePlus ادعا می کند که حدا،ر روشنایی آن به 4500 نیت می رسد که آن را به درخشان ترین در جهان تبدیل می کند.

ما هنوز این عدد را توسط منابع مستقل تأیید نشده ندیده‌ایم، اما در زیر، می‌تو،د تست صفحه نمایش خودمان را پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که ما از یک اندازه گیری متفاوت با استفاده از یک صفحه تمام سفید استفاده می کنیم، به همین دلیل است که نتایج به طور قابل توجهی کمتر از اعداد پیک رسمی نقل شده است.

اندازه گیری نمایشگر Galaxy S24 Ultra:

در آزمایش ما متوجه شدیم که گل،ی اس 24 اولترا ارتقای خوبی نسبت به نسل قبلی ارائه می دهد.

S24 Ultra به 1280 نیت رسیده است، از 1086 nits که Galaxy S23 Ultra می تواند جمع آوری کند. همچنین آیفون 15 پرو م، را با اختلاف خوبی ش،ت می دهد. جالب اینجاست که OnePlus 12 که گفته می‌شود در شرایط بسیار خاص می‌تواند به 4500 نیت برسد (1٪ سفید، 99٪ تصویر سیاه)، به نظر می‌رسد در شرایط آزمایشی ما (تصویر 100٪ سفید) نسبت به S24 Ultra ش،ت می‌خورد.

هر چند در تست دنیای واقعی، صفحه نمایش بدون انعکاس جدید گل،ی اس 24 اولترا استفاده در فضای باز بسیار ساده تر است!

آیا شما هم مثل ما تحت تاثیر همه اینها هستید؟

ممکن است سامسونگ این ویژگی جدید را به اندازه تمام نوآوری‌های Galaxy AI تبلیغ نکرده باشد، اما ما فکر می‌کنیم که باید انجام می‌داد، این واقعاً تأثیر زیادی بر ما گذاشت.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/galaxy-s24-ultra-screen-reflections-test-gorilla-gl،-armor_id154672

کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.