Galaxy Z Fold 6 و بقیه اعضای گروه قبل از Unpacked در تصاویر موزاییک مانند ظاهر می شوند

شرکت‌های گوشی‌های هوشمند دوست ندارند محصولاتشان قبل از عرضه رسمی به بیرون درز کند و گاهی اوقات اقداماتی را علیه افشاگران انجام می‌دهند تا آنها را از کشتن رمز و راز پیرامون دستگاه‌های منتشر نشده خود بازدارند. ایوان ب،، افشاگر ace، شاید برای اجتناب از مواجهه با چنین چیزی، راهی هوشمندانه پیدا کرده است تا نگاهی اجمالی به Galaxy Fold 6، Flip 6، Watch Series 7 و Ring داشته باشد. چیزهایی، که توضیح می دهد که چرا سامسونگ چند روز پیش به طور اتفاقی گل،ی زد فولد 6 و فلیپ 6 را به بیرون درز کرد و حتی تصویری از حلقه گل،ی را در گل،ی Unpacked ژانویه به ما نشان داد، اما نمی تواند تحمل کند که افشاگران همین کار را انجام دهند.

برای جلوگیری از قرار گرفتن در تیررس سامسونگ، Even Bl، تصاویر تکه تکه‌ای از تمام محصولاتی که غول کره ج،ی قرار است در 10 جولای معرفی کند، منتشر کرده است، ی،ی زم، که احتمالا Unpacked بعدی برگزار می‌شود.

از آنجایی که تصاویر بسیار پی،لی هستند، نمی‌تو،د جزئیات دقیق‌تری را تشخیص دهید، اما آنها یک نمای کلی از ظاهر دستگاه‌ها را به ما می‌دهند. علاوه بر این، ما از سایر اطلاعات فاش شده می د،م که هر یک از این محصولات قرار است چه شکلی باشند، و این تصاویر بیشتر تاییدی بر این شایعات است، با فرض اینکه نسخه پی،لی تصاویر بازاریابی رسمی سامسونگ باشد.

به ،وان مثال، Fold 6 دارای طراحی جعبه ای با لبه های تیز خواهد بود، در حالی که Flip 6 تا حد زیادی شبیه Flip 5 است، اما ممکن است کمی ضخیم تر باشد تا باتری بزرگتر را در خود جای دهد.

این تصاویر همچنین دو ساعتی را که سامسونگ در ماه آینده معرفی خواهد کرد نشان می دهد: Watch 7 و Watch 7 Ultra که طراحی جدیدی خواهند داشت و احتمالاً به ،وان رقیب Apple Watch Ultra 2 قرار خواهند گرفت.

در نهایت، حلقه گل،ی، اولین پوشیدنی مبتنی بر انگشت سامسونگ برای نظارت بر سلامتی را می بینیم.

از آنجایی که همه راهنمایی‌کنندگان به اندازه Bl، محتاط نیستند، احتمالاً در روزهای منتهی به رویداد شاهد تصاویری با وضوح بالاتر از محصولات خواهیم بود.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/Galaxy-Z-Fold-6-and-rest-of-the-gang-s،w-up-in-mosaic-like-pictures-before-Unpacked_id159196

اسانس و طعم دهنده.