Gemini گوگل ممکن است به زودی با گزینه های صوتی متعدد گوش شما را خاموش کند

رقابت برای باهوش ترین دستیار هوش مصنوعی در حال داغ شدن است و ChatGPT و Gemini (و اپل نیز اخیراً به این مهم، پیوسته) در حال مبارزه هستند. اکنون، به نظر می رسد که گوگل مرزهای بین جمینی باهوش و دستیار قابل اعتماد خود را بیش از پیش محو می کند.

صداهای جدید در افق برای Gemini

در حال حاضر، Gemini گوگل به کاربران اجازه نمی دهد صداهای مختلف را برای پاسخ های صوتی خود انتخاب کنند. با این حال، کشف اخیر در آ،ین نسخه بتای برنامه Google برای اندروید (نسخه 15.24.28.29.arm64 بتای) گزینه جدیدی را در زیر تنظیمات Voice به نام Voice selection نشان می دهد که نشان می دهد این عملکرد ممکن است به زودی اضافه شود.

توضیحات تنظیمات به کاربران اجازه می‌دهد «انتخاب کنند کدام صدای باید برای پاسخ‌های گفتاری برای جستجو ترجیح داده شود.» این شامل دو صدای جدید به نام‌های روبی و ریور است. با این حال، هنگامی که انتخاب می‌شوند، این صداها هیچ صدایی تولید نمی‌کنند و در مورد اینکه آیا کاملاً هستند یا خیر تردید ایجاد می‌کند. نسخه های جدید اضافه شده یا تغییر نام صداهای دستیار Google موجود.

در اپلیکیشن گوگل تنظیمات جداگانه ای برای دو دستیار دیجیتالی آن پیدا خواهید کرد: دستیار گوگل و جمینی. در حال حاضر تنظیمات Google Assistant به شما امکان می دهد از بین 12 صدای مختلف انتخاب کنید، اما تنظیمات Gemini هنوز این گزینه را ارائه نمی دهد.

اگر Gemini واقعاً در حال انتخاب صدا باشد، احتمالاً برای مدت طول، فقط به دو صدا محدود نخواهد شد. OpenAI قبلاً قابلیت های صوتی چشمگیر ChatGPT 4o را نشان داده است، از جمله یک اتفاق قابل توجه که در آن یکی از صداهای آن به شدت شبیه اسکارلت جوهانسون بود و بحث هایی را برانگیخت.

در حال حاضر، Gemini و Google Assistant به‌،وان دستیاران منحصربه‌فرد هوش مصنوعی گوگل که هر کدام در تخصص‌های خود می‌درخشند، متمایز هستند. اگر به درک زبان طبیعی و انجام وظایف پیچیده تمایل دارید، با وجود محدودیت‌های احتمالی در ویژگی‌ها و سازگاری دستگاه، امتحان ، Gemini می‌تواند ارزشمند باشد.

برع،، اگر به یک دستیار همه جانبه نیاز دارید که در مدیریت دستگاه‌های خانه هوشمند عالی باشد و از طیف گسترده‌ای از گجت‌ها پشتیب، کند، فعلاً استفاده از دستیار Google مطمئن‌تر است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/googles-gemini-may-soon-talk-your-ear-off-with-multiple-voice-options_id159511

نمی‌گذاریم حقیقت قربانی شود آژانس خبری خارجی. کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.