Google Chat ممکن است این ویژگی محبوب WhatsApp را قرض بگیرد

همه ما این احساس را می د،م – چت های گروهی ممکن است دیوانه کننده شوند. این جریان دائمی پیام‌ها می‌تواند حواس‌تان را پرت کند، به‌ویژه زم، که در حال انجام پروژه‌های متعدد هستید. خوب، به نظر می رسد که Google Chat با یک ویژگی جدید شایعه شده به نام “اعلان ها” در حال هرج و مرج است.

این به نظر بسیار شبیه چیزی است که ما در کانال های WhatsApp و فضاهای X/Twitter دیده ایم. اگر آن‌ها را امتحان نکرده‌اید، این ویژگی‌ها به تعدادی منتخب اجازه می‌دهند تا پیام‌هایی را برای مخاطبان بزرگ ارسال کنند، مانند یک مگافون یک طرفه.

“اعلامیه ها” چت گوگل چیست؟

با تشکر از زحمات کارشناس کد اندروید @AssembleDebug (از طریق Android Central)، ما اولین نگاهی به نحوه عملکرد “اعلامیه ها” در Google Chat داریم. مطمئنا، ما هنوز برخی از جزئیات را از دست می دهیم، اما ایده روشن است. به نظر می‌رسد فضاهای گپ Google به زودی دو رنگ داشته باشند: نوع ک،یک مش، و سبک جدید «اعلان‌ها» متمرکز بر پخش.

به نظر می رسد این کار به این صورت باشد: فضاهای معمولی برای طوفان فکری و کار تیمی هستند، در حالی که گزینه “اعلان ها” همه چیز در مورد ارائه به روز رس، ها بدون گم شدن در طوفان پاسخ است. سوال بزرگ اکنون این است که چه ،ی می تواند آن “مگافون” را در دست بگیرد. در فضای اعلامیه؟ آیا این فقط خالق فضا خواهد بود یا شاید چند گوینده تعیین شده؟ برای رقابت واقعی با همه ابزارهای پیام‌رس، پخش، احتمالاً Google Chat باید انعطاف‌پذیری در این زمینه ارائه دهد.

وقتی ،ت به این ویژگی می رسد، گوگل رقبای جدی دارد که باید به آنها فکر کند. واتس اپ، دیسکورد، تلگرام – همه آنها این برنامه پخش را قطع کرده اند. سپس طرف محل کار وجود دارد: تیم های سنگین وزن مانند Slack و Microsoft Teams می توانند در تیررس گوگل قرار بگیرند. با این حال، برای Google منطقی است که این را در Google Chat پیاده سازی کند، زیرا همه چیز را زیر یک سقف خواهد داشت، به خصوص با ابزارهای Work،e متمرکز بر ،ب و کار.

امیدوار کننده به نظر می رسد، اما باید منتظر عرضه رسمی باشیم تا ببینیم آیا این ایده “اعلان ها” واقعاً مطرح می شود یا خیر. آیا این ابزاری خواهد بود که کمی نظم را به پیام‌رس، چت Google اضافه می‌کند؟ و آیا سوق دادن کاربران به استفاده از Chat به جای سایر راه حل های موجود کافی است؟ فقط زمان می تواند بگوید.منبع: https://www.p،nearena.com/news/google-chat-may-borrow-this-popular-whatsapp-feature_id156869