Google Drive جستجوی پیشرفته را در Android ارائه می کند تا بتوانید فایل های خود را سریعتر پیدا کنید

اگر از Google Drive در یک دستگاه iOS استفاده می کنید، احتمالاً متوجه شده اید که عملکرد جستجو از زمان عرضه ویژگی های جستجوی پیشرفته در ماه گذشته چقدر بهتر شده است. متأسفانه، زم، که این در ابتدا عرضه شد، فقط به iOS محدود شد و کاربران اندروید را کنار گذاشت. با این حال، همانطور که گوگل امروز در خلاصه هفتگی Google Work،e Updates اعلام کرد، این مورد اکنون در اندروید نیز در دسترس خواهد بود.

پیش از این، جستجوی Google Drive به خوبی کار می کرد، اما بسته به جستجو ممکن بود مورد بررسی قرار گیرد یا از دست برود. با این حال، گوگل سیستم را بازنگری کرده است تا یافتن فایل های شما بسیار راحت تر شود. این به روز رس، ها به طور خاص بر دو حوزه تمرکز دارند.

ابتدا، اکنون می تو،د انواع فایل های خاص را مستقیماً در نوار جستجو جستجو کنید. این بدان م،است که به جای اینکه در هنگام تایپ نام سند فقط به بهترین ها امیدوار باشید، می تو،د آن را با افزودن “pdf.” یا “.docx” به عبارت های جستجوی خود محدود کنید. اگر دقیقاً بد،د به دنبال چه چیزی هستید، این بسیار مفید است و احتمالاً جستجوی شما را سرعت می بخشد.

دومین تغییر عمده به ،وان بخشی از این به‌روزرس، این است که جستجوی Google Drive اکنون محتوای واقعی فایل‌های شما را در همان زمان که جستجو می‌کنید، در نظر می‌گیرد. اکنون، در کنار نام فایل‌ها و پوشه‌های منطبق، کلمات کلیدی را در اسناد یا صفحات گسترده شما می‌گیرد و فیلترهای پرس و جوی مرتبط را در حین تایپ درخواست خود به شما نشان می‌دهد.

گوگل در ابتدا این ویژگی را در ماه مارس در اختیار کاربران iOS قرار داد و اکنون راه خود را به اندروید باز کرده است، بنابراین اکنون بخش بزرگی از پایگاه کاربران این برنامه را شامل می شود. اگر کاربر اندروید هستید، به‌روزرس، به زودی روی دستگاه شما وارد می‌شود، زیرا در حال حاضر برای هر دو دامنه انتشار سریع و زمان‌بندی شده منتشر شده است. اگرچه این یک ویژگی است که از نظر فنی برای مشتریان Google Work،e منتشر شده است، اما این بهبود برای همه افرادی که از Google Drive استفاده می‌کنند در دسترس است – چه یک حساب Google Work،e یا یک حساب Google شخصی رایگان.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/google-drive-rolls-out-enhanced-search-on-android_id157531

اسباب بازی سگ.