Google’s Circle to Search ممکن است به زودی ویژگی های جدیدی دریافت کند

ابزار جدید Google Circle to Search، راهی راحت‌تر برای جستجوی مستقیم از صفحه نمایش تلفن هوشمند شما، از زمان راه‌اندازی خود در اوایل امسال، موج‌های زیادی را ایجاد کرده است. اکنون، به نظر می‌رسد که غول فناوری برنامه‌های هیجان‌انگیزتری برای این ویژگی دارد، با افزودن‌های جدید احتمالی در افق.

با همکاری افشاکننده AssembleDebug، Android Aut،rity اخیراً یافته‌هایی را از حذف APK فاش کرده است که نشان می‌دهد سه ویژگی جدید می‌تواند برای Circle to Search در دست تولید باشد. در حالی که این پیش‌بینی‌ها بر اساس کدهای در حال انجام کار هستند و ممکن است به انتشار عمومی نرسند، نگاهی اجمالی امیدوارکننده به احتمالات آینده این ابزار قدرتمند دارند.

یکی از جالب‌ترین موارد اضافه شده، امکان ذخیره بخش‌های انتخابی صفحه‌نمایش در فضای ابری است. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا اسکرین‌شات‌ها را در برگه «ذخیره‌شده» برنامه Google خود ذخیره کنند که از طریق google.com/interests/saved قابل دسترسی است. این تصاویر به طور پیش‌فرض در مجموعه «تصاویر آپلود شده» ذخیره می‌شوند و امکان دسترسی و سازماندهی آسان را فراهم می‌کنند. با این حال، اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات‌های جداگانه ممکن است در ابتدا امکان‌پذیر نباشد، و این گزینه محدود به اشتراک‌گذاری پیوند به کل مجموعه است. علاوه بر این، Circle to Search می‌تواند دکمه‌های «گوش دادن» و «انتخاب همه» را که احتمالاً از ویژگی‌های Google Lens موجود مشتق شده‌اند، به دست آورد. دکمه “گوش دادن” موتور تبدیل متن به گفتار گوگل را قادر می سازد تا متن هایلایت شده را بخواند و یک ویژگی دسترسی ارزشمند را ارائه می دهد. در همین حال، دکمه “انتخاب همه” به کاربران اجازه می دهد تا تمام متن ها را در منظره یاب دوربین یا یک تصویر برجسته و کپی کنند و برای کپی سریع مقادیر زیادی از متن مفید است.

این ویژگی‌های جدید بالقوه پس از تأیید Google مبنی بر اینکه Circle to Search به زودی در انجام تکالیف و سایر وظایف آموزشی کمک خواهد کرد، به دست می‌آیند. این شرکت همچنین فاش کرد که این ابزار در حال حاضر بر روی 100 میلیون دستگاه در دسترس است و قصد دارد این تعداد را تا پایان سال دوبرابر کند و جایگاه Circle را به ،وان یک ویژگی ضروری اندروید تقویت کند.

در حالی که این ویژگی‌های جدید تایید نشده باقی می‌مانند، اما تصویری از یک ابزار مفید و قدرتمند را ترسیم می‌کنند که می‌تواند نحوه تعامل کاربران با اطلاعات گوشی‌های هوشمندشان را تغییر دهد. همانطور که Google به اصلاح و گسترش Circle to Search ادامه می‌دهد، واضح است که این ویژگی پتانسیل تبدیل شدن به بخشی ضروری از تجربه تلفن همراه را دارد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/googles-circle-to-search-may-be-getting-some-new-features-soon_id158535

کتاب شیمی مواد غذایی.