HMD گوشی تاشو باربی را تابستان امسال عرضه می کند

و موارد بیشتری وجود دارد. HMD و Mattel تصمیم گرفته‌اند با هم همکاری کنند و تابستان امسال تلفن تاشو باربی به بازار می‌آید. بدیهی است که این دو شرکت در تلاش هستند تا از بازگشت باربیم،ا که پس از آن رخ داد استفاده کنند باربی فیلم سال گذشته اکران شد این یک گوشی هوشمند نخواهد بود و لارس سیلبرباوئر، مدیر ارشد بازاریابی دستگاه‌های موبایل انس،، کلاه جناسی خود را به سر می‌گذارد تا این جمله را بنویسد: “آیا وقت آن رسیده است که زندگی حلقه را با زندگی واقعی عوض کنیم و از تمام وقفه‌های اعلان‌ها یک نفس بکشیم؟ از شراکت با Mattel، شرکتی که در تعهد ما به نوآوری م،ادار و تغییرات اجتماعی شریک است، هیجان زده هستم.
ماتل همچنین مجبور شد دو سنت خود را بپردازد و روث هنریکز، رئیس بخش محصولات مصرفی، انتشارات و LBE در اروپا، خاورمیانه و آفریقا، سازنده ،اب‌بازی، اظهار داشت: «در قلب Mattel طراحی و نوآوری است و این آ،ین همکاری یک گام دیگر به جلو در این مسیر است. راه اندازی Barbie x HMD وعده می دهد که یک لحظه هیجان انگیز برای طرفداران باربی در تمام سنین باشد، ما هیجان زده هستیم که سوئیچ را برگرد،م و آن را در کنگره جه، موبایل به دنیا معرفی کنیم.”

Human Mobile Devices می گوید که بازاری برای تلفن های همراه وجود دارد زیرا 38 درصد از افراد 16 تا 24 ساله نگران گذراندن زمان زیاد آنلاین هستند. شاید من فقط یک ادم قدیمی گوشی هستم، اما اگر می‌خواهید گوشی هوشمندم را از من بگیرید، باید آن را از دستان سرد و مرده‌ام بیرون بکشید. آیا ،ی در این مورد همراه من است؟

گفته می شود مردی در دانمارک به نام آرنه ماتیاسن از طرفداران جنبش تلفن های همراه است و سعی می کند جوانان دانمارکی را وادار کند که از طریق تلفن هوشمند به تلفن های هوشمند روی بیاورند. او تاکنون 1500 دانشجوی دانشگاه را تبدیل کرده است و می‌گوید: “دانشجویان من در آزمایش‌هایی شرکت می‌کنند که در آن به مدت ده روز به یک تلفن هوشمند تغییر می‌دهند. دانشجویان به طور قابل توجهی بیشتر با یکدیگر چت می‌،د، خواب بهتری داشتند و همچنین گفتند که سطح اضطراب آنها کاهش یافته است. همه چیز در مورد تعادل؛ من دوست دارم به دانش آموزانم بگویم، از گوشی هوشمند خود مانند تبلت استفاده کنید، از آن برای آنچه نیاز دارید استفاده کنید، سپس آن را کنار بگذارید، در آن گم نشوید.

بر اساس گزارش HMD، فروش تلفن های تاشو در اروپا در سال گذشته دو برابر شد و انتظار می رود امسال پیشرفت بیشتری داشته باشد. شرکت Human Mobile Devices در مورد تلفن تاشو باربی می‌گوید: «این دستگاه وعده می‌دهد که شیک وینتیج برند اصلی توانمندسازی دختران را با رنگ صورتی و البته درخشش تجسم دهد. اگر یک مدل کن ساخته شود، ما نمی د،م که آیا برآمدگی دوربین خواهد داشت یا خیر.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/hmd-to-release-barbie-flip-p،ne-summer_id155696

Advantages of overseas domestic helper.