iOS 17.2.1 اتصال سلولی آیفون و موارد دیگر را قطع می کند. در اینجا چند راه حل برای امتحان وجود دارد

همانطور که معلوم است، iOS 17.2.1 بیش از رفع اشکال تخلیه باتری انجام داد. همچنین اتصال آیفون را با برخی از گوشی‌های مجهز به iOS که به‌روزرس، می‌شدند، قطع کرد iOS 17.2.1 دیگر نمی تواند با ارائه دهنده تلفن همراه کاربر ارتباط برقرار کند. در وب‌سایت بحث‌های انجمن پشتیب، اپل (از طریق BGR)، کاربران آیفون در مورد مشکلات اخیر خود پس از نصب نوشتند. iOS 17.1.2.

یکی از کاربران آیفون با نام حساب کاربری “Hedge،g64” نوشت: “پس از آپدیت دیشب آیفون خود به 17.2.1، دیگر نمی توانم به ارائه دهنده شبکه خود متصل شوم. ریست را امتحان کردم و باز هم کار نمی کند! بسیار ناامید کننده. مورد اعتماد اپل و آیفون برای سال‌ها، اکنون چندان مطمئن نیستم.» برخی گزارش های ط،ه آمیز از کاربران آیفون وجود دارد که ادعا می کنند به روز رس، منتشر شده برای رفع تخلیه باتری باعث تخلیه باتری آنها شده است.

این نظر نوشته شده توسط “vitesh194” در همین سایت را بررسی کنید: “پس از نصب این به روز رس،، من با مشکل گرمایش و تخلیه باتری در آیفون 15 خود مواجه هستم. آیا راه حلی در این مورد داریم؟” ،مت آ، اون پست رو دیدی؟ مثل این است که آیفون 15 گوشی های سری از «مسائل حرارتی» وحشتناک رنج می برند و بار دیگر داغ می شوند. در سطح شخصی، می توانم بگویم که آیفون 15 پرو م، من در حال اجراست iOS 17.2.1 هنوز عمر باتری فوق العاده ای را تجربه می کند که از آن زمان تاکنون داشته است iOS 17.1 منتشر شد و بیش از حد گرم نشده است.
در اینجا چند پیشنهاد راه حل ذکر شده توسط کاربران آیفون در وب سایت Apple Support Community Discussions آورده شده است:
  • تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگرد،د: رفتن به تنظیمات > عمومی > انتقال یا بازنش، آیفون > بازنش، کنید > تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگرد،د.
  • تنظیم مجدد کارخانه: قبل از انجام این کار مطمئن شوید که اخیراً از آیفون خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. دستورالعمل های بالا را دنبال کنید به جز اینکه به جای انتخاب Reset Network Settings در پایان، همه چیز را پاک کنید. من شخصاً از فکر پاک ، تلفنم متنفرم، بنابراین فقط در صورت ناامیدی این کار را انجام دهید.
  • تمام پروفایل های VPN را حذف کنید: رفتن به تنظیمات > عمومی > VPN و مدیریت دستگاه > VPN (روی “i” در نمایه های VPN ضربه بزنید) > VPN را حذف کنید.
آ،ین گزینه این است که نصب کنید iOS 17.3 بتا. از آنجا که iOS 17نسخه بتا 0.3 قبلاً منتشر شده بود iOS 17.2.1، نصب آن می تواند شما را از شر اشکال اتصال خلاص کند. ابتدا به beta.apple.com بروید یا روی این لینک ضربه بزنید. روی دکمه ثبت نام ضربه بزنید و با استفاده از Apple ID و رمز عبور وارد شوید. سپس برو به تنظیمات > عمومی > به روز رس، نرم افزار و روی کادر Beta Updates نزدیک بالای صفحه نمایش ضربه بزنید. انتخاب کنید iOS 17 نسخه بتا عمومی را دریافت خواهید کرد iOS 17.3 نسخه بتا عمومی برای نصب.

قبل از نصب iOS 17.3 نسخه بتا عمومی، به یاد داشته باشید که نسخه های بتا ناپایدار هستند و باید تا نسخه نهایی در برنامه بتا بم،د. iOS 17.3 منتشر شد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/ios-17.2.1-breaks-ip،ne-connectivity-drains-battery-overheats_id153899