OnePlus 12 بسیار قدرتمند بالاخره برای پیش‌سفارش در ایالات متحده با پیشنهادهای راه‌اندازی شگفت‌انگیز آماده شد.

محصول بزرگ بعدی OnePlus که به طور رسمی در اوایل دسامبر (سال گذشته) در چین رونمایی شد، سرانجام آماده است تا کل جهان را در طوفان ببرد. این بدیهی است که ایالات متحده را نیز در بر می گیرد، جایی که در آن از پیشرفته ترین فناوری ها برخوردار است وان پ، 12 در حال حاضر با قیمت پیشنهادی 799.99 دلار قبل از شروع حمل و نقل سراسری که برای 6 فوریه برنامه ریزی شده است، پیش ،ید می شود.

اینها اساساً تنها سؤالات منطقه ای هستند که قبل از رویداد بزرگ جه، امروز بی پاسخ مانده بودند، اما اگر به نحوی هم اعلامیه ماه گذشته و هم کمپین تبلیغاتی متعاقب ایالات متحده، اروپا و هند را که توسط خود OnePlus انجام شد از دست دادید، به ما اجازه دهید. به سرعت مرور کنید که این پسر بد در مورد چیست.

یک ابر پرچمدار اندروید دیوار به دیوار با ،ری از قیمت Galaxy S24 Ultra موجود است

آیا منصفانه است که مقایسه کنیم وان پ، 12 با احتمالاً بهترین تلفن اندرویدی که می توان در (اوایل) 2024 ،ید؟ خوب، چرا که نه؟ مسلماً، Galaxy S24 Ultra دارای قلم داخلی است در حالی که این رقیب «جدید» … ندارد.
اما به غیر از این، کاملاً واضح است که OnePlus جدیدترین و بهترین گوشی فوق‌العاده خود را به ،وان رقیبی برای بهترین گوشی‌های دنیا در تقریباً همه بخش‌ها تصور می‌کند.
به ،وان مثال، در مقابل قابلیت های دوربین، وان پ، 12 از یک سوپرسنسور 200 مگاپی،لی برخوردار نیست، چیزی بیشتر از جبران این نقص با لنز تله فوتو پریسکوپ 64 مگاپی،لی و دوربین فوق عریض 48 مگاپی،لی که از دوربین اصلی 50 مگاپی،لی پشتیب، می کند که علیرغم در دست گرفتن، به خودی خود به وضوح چشمگیر است. یک نقطه ضعف ظاهری مهم در مقایسه با رقبا.
این سیستم دوربین نسل چهارم H،elblad به طور جالبی در یک نمودار کوچک و سرگرم کننده در وب سایت رسمی OnePlus ذکر نشده است، جایی که جدیدترین پرچمدار این شرکت در مقابل “S24 Ultra رقیب”، “S24 Plus رقیب” و “رقیب 8 Pro” قرار گرفته است. “در چند بخش کلیدی.
همانطور که در آنجا مشخص شد (و قبلاً در مقایسه‌های رو به رو مفصل خودمان اشاره کردیم)، وان پ، 12 دارای یک باتری فوق‌العاده بزرگ 5400 میلی‌آمپر ساعتی با پشتیب، غیرعادی سریع 80 واتی سیمی و شارژ بی‌سیم 50 واتی و همچنین یک باتری پیشرفته اسنپدراگون 8 نسل 3 پردازنده

6.82 اینچی وان پ، 12 همچنین نه تنها از رقبا بزرگ‌تر است، بلکه روشن‌تر نیز است و تا 4500 نیت می‌رسد و در عین حال از همان فناوری نرخ تجدید 120 هرتز پشتیب، می‌کند که اساساً هر دستگاه دیگری در محدوده قیمت یا در اطراف آن است.

بنابراین آیا باید OnePlus 12 را پیش ،ید کنید؟

در حالی که واضح است که ما نمی‌تو،م به این سؤال برای خود پاسخ دهیم، زیرا این موضوع تا حد زیادی به ترجیحات شخصی و … وفاداری شما به یک برند یا برند دیگر بستگی دارد، قطعاً به شما توصیه می‌شود حداقل در حال حاضر ،یدی با قیمت 799.99 دلار در نظر بگیرید.

این می تواند یک پیکربندی سطح پایه با فضای ذخیره سازی داخلی 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت … یا 4 گیگ حافظه اضافی و دو برابر فضای ذخیره دیجیتال محلی برای مدت زمان محدود برای شما ب،د. درست است، OnePlus برای این راه‌اندازی مورد انتظار (و مدت‌ها به تاخیر افتاده) صفحه‌ای از دفترچه راهنما سامسونگ می‌گیرد و یک ارتقای حافظه رایگان را مستقیماً بدون هیچ رشته‌ای و بدون حلقه‌ای برای پرش ارائه می‌کند.

حتی بهتر از آن، می‌تو،د 100 دلار تخفیف اضافی در قالب اعتبار معامله فوری تضمین شده با «هر» دستگاه در «هر شرایطی» دریافت کنید. این بدان م،است که برای مثال می‌تو،د یک تلفن تاشو قدیمی و ش،ته را کنار بگذارید و فقط 699.99 دلار برای یک گوشی برتر بپردازید. وان پ، 12 با 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی، که به سادگی یک تبلیغ عالی برای راه اندازی است.
البته، اگر چیز بهتر، جدیدتر و … کاربردی برای معامله دارید، می تو،د تا 700 دلار پس انداز کنید و در نهایت فقط 99.99 دلار برای این خارق العاده بپردازید. گل،ی اس 24 اولترا جایگزین. بالاتر از همه چیز، وان پ، 12 پیش‌سفارش‌ها همچنین واجد شرایط دریافت کوپن 30 دلاری هستند که می‌توان از آن برای ،ید OnePlus Buds 3 استفاده کرد، و تقریباً به م،ای واقعی کلمه گی، را در بالای یکی از خوشمزه‌ترین کیک‌های ارزشمند در چشم‌انداز اندروید امروزی قرار می‌دهد. چگونه می تو،د این همه خوبی فوق العاده را رد کنید؟

منبع: https://www.p،nearena.com/news/oneplus-12-us-pre-orders-price-release-date-amazing-launch-deals_id154622

چت و تماس امن دیوار.