OnePlus 12R چشمگیر یک هیولای عملکرد واقعی است که می تواند از طریق این معامله با قیمت کمتری متعلق به شما باشد.

روزی روزگاری، سازنده شجاعی به نام وان پ، وجود داشت. و می توان گفت که این شرکت متفاوت بود. این شرکت به جای فروش گوشی های قدرتمند خود با قیمت های بالا مانند سایر حاکمان فضای گوشی های هوشمند، با ارائه گوشی های فوق دوپر خود با هزینه کمتر، رقبای خود را زیر پا گذاشت. بنابراین عملکرد پرچمدار را با قیمت های من، ارائه می دهد. با گذشت زمان، این دستگاه‌ها با نام ترسناک «قاتل‌های پرچم‌دار» محبوب شدند. همه ما فکر می‌کردیم که روزهای قاتل پرچم‌دار وان پ، به پایان رسیده است، اما آ،ین تلفن مقرون‌به‌صرفه این شرکت، OnePlus 12R، عملکردی رده بالا را با هزینه کمتر ارائه می‌کند. یادآور آن دوران و در حال حاضر، این مرد خوش تیپ حتی وسوسه انگیزتر از حد معمول است، زیرا از تخفیف شیرینی در آمازون برخوردار است.

این ،ده‌فروش نسخه با فضای ذخیره‌سازی 256 گیگابایتی را با قیمت 70 دلار به فروش می‌رساند که 12 درصد از قیمت معمول دستگاه کاهش می‌یابد. علاوه بر این، آمازون 6 ماه Google One و 3 ماه YouTube Premium را با ،ید شما به صورت رایگان از دست می دهد. این پیشنهاد مشابه پیشنهادی است که آمازون در آوریل داشت و ما خوشحالیم که دوباره از آن استقبال می کنیم.

یا می تو،د OnePlus 12R 256GB خود را در OnePlus.com تهیه کنید، جایی که این مرد خوش تیپ با همین تخفیف موجود است. حتی می‌تو،د با گوشی هوشمند خود معامله کنید تا پس‌انداز بیشتری ،ب کنید.

OnePlus 12R که از چیپست رده بالای اسنپدراگون 8 نسل 2 همراه با 12 گیگابایت رم پشتیب، می کند، یک هیولای عملکرد واقعی است و می تواند از پس هر کاری برآید. علاوه بر این، دوربین اصلی 50 مگاپی،لی دارد و ع،‌های چشمگیری را برای گوشی‌های میان رده می‌گیرد. این پسر بد همچنین عمر باتری فوق العاده ای را ارائه می دهد. سلول برق 5500 میلی آمپر ساعتی آن با یک بار شارژ تا دو روز استفاده می کند.

پس آره. OnePlus 12R بسیار قابل توجه است. بنابراین، اکیداً به شما توصیه می‌کنیم تا زم، که این پیشنهاد آماده است، یکی را با قیمتی کمتر ،یداری کنید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/oneplus-12r-amazon-deal_id158409

کتاب شیمی مواد غذایی. فرمانده نیروی دریایی ارتش به عمان رفت.