OnePlus Watch 3 سخت‌تر از قبل به بیرون درز می‌کند: این موارد جدید است

OnePlus Watch 2 یکی (بیش از) ساعت هوشمند من، | اعتبار تصویر – P،neArena

اگر از طرفداران ساعت های هوشمند هستید، اما طرفدار چیزهای بیشتری نیز هستید خارجی، خوشحال می شوید که بشنوید که شایعه شده OnePlus Watch 3 اکنون در حال شکل گیری است.

آ،ین باری که در مورد OnePlus Watch 3 گزارش دادیم، کمی بیش از یک هفته پیش بود، زم، که دستگاه در وب سایت گواهی BIS مشاهده شد. شماره مدل دستگاه مشابه مدل OnePlus Watch 2 است، به همین دلیل است که ما معتقدیم این واقعاً OnePlus Watch 3 است.

علاوه بر این، در پایگاه داده دیگری ظاهر شد و باتری 500 میلی آمپر ساعتی مشابه Watch 2 را نشان داد. گمانه زنی ها نشان می دهد که ممکن است دارای Snapdragon Wear W5 Gen 2 آینده کوالکام باشد. اگرچه در ابتدا در سه ماهه اول 2025 انتظار می رفت، به نظر می رسد عرضه آن با تاخیر مواجه شده است.

اکنون، جانشین (بیش از) شایسته OnePlus Watch 2 دوباره در معرض دید قرار گرفته است.

ساعت هوشمند آینده OnePlus با شماره مدل OPWW234 در وب سایت گواهی TENAA مشاهده شده است. گواهینامه TENAA (مرکز صدور گواهینامه تج،ات مخابراتی) یک فرآیند تأیید نظارتی در چین برای دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند و ساعت های هوشمند است. این اطمینان می دهد که دستگاه ها قبل از فروش یا استفاده در کشور با استانداردها و مقررات فنی چین مطابقت دارند.

رندر این گواهی نشان می دهد که ساعت هوشمند دارای یک صفحه مدور و دو دکمه فشاری در سمت راست برای کنترل است. این گواهی نشان می‌دهد که OnePlus Watch 3 دارای اتصال LTE برای سیم‌کارت‌های الکترونیکی سازگار با مخابرات چینی، همراه با پشتیب، از بلوتوث، GPS، NFC، GLONASS و WLAN (شبکه بی‌سیم) خواهد بود.

گواهی TENAA ظرفیت باتری 500 میلی آمپر ساعتی را برای دستگاهی که قبلاً گزارش کردیم تأیید می کند. پیش از این، این ساعت هوشمند در سایت گواهی 3C ظاهر شد و پشتیب، از فناوری شارژ 10 واتی را تایید کرد اما آداپتور در جعبه وجود نداشت.

دو دکمه فشاری در کناره: آیا فکر می کنید اینها کاملاً قابل تنظیم هستند؟

منبع: https://www.p،nearena.com/news/oneplus-watch-3-leaks-harder_id159609

چت و تماس امن دیوار.