TCL CSOT اولین گوشی سه تاشو جهان را به نمایش می گذارد که صفحه نمایش 7.85 اینچی را نشان می دهد.

در سال 2019، TCL یک نمونه اولیه از یک گوشی هوشمند سه تایی را به نمایش گذاشت. هنگامی که دستگاه کاملاً باز شد، یک صفحه نمایش 10 اینچی به اندازه تبلت را تشکیل داد. اکنون، پنج سال بعد، TCL CSOT (TCL China Star Optoelectronics Technology) اولین سه دستگاه را معرفی کرد.گوشی تاشو این صفحه نمایش 7.85 اینچی را در حالت کاملا باز ارائه می دهد. این دستگاه امروز در نمایشگاه SID (Society for Information Display) 2024 که در سن خوزه، کالیفرنیا برگزار شد، به نمایش گذاشته شد. این گوشی از صفحه نمایش سه تایی، که TCL آن را «نوع آزاد» نامیده است، برای تا ، به شکل «G» و «Z» استفاده می کند. زم، که صفحه نمایش 7.85 اینچی کاملاً صاف باشد، نسبت تصویر مطابق با یک تبلت معمولی دارد.
یکی از مشکلات نمونه‌های اولیه تلفن‌های هوشمند سه‌تا تاشو قدیمی‌تر، ضخامت آنها بوده است. به گفته My Drivers، گوشی سه تاشو TCL تنها 427 میکرون ضخامت دارد. با استفاده از طراحی حسگر زیر پنل (SUP)، تشخیص چهره سه بعدی توسط سنسورهایی که در زیر صفحه نمایش تاشو پنهان شده اند قابل کنترل است. و از آنجایی که تشخیص چهره سه بعدی است، برای تأیید هویت کاربر برای پرداخت های تلفن همراه، باز ، قفل دستگاه و موارد دیگر به اندازه کافی ایمن است. هر دو ناحیه نمایش معمولی و ناحیه نمایشگر میزبان طرح SUP دارای تراکم پی،لی 420PPI هستند که به کاربران اجازه می دهد بدون هیچ تغییری در کیفیت صفحه نمایش یک نمایشگر را تجربه کنند.

این نمایشگر همچنین از نرخ نوسازی متغیر مبتنی بر LTPO پشتیب، می کند که بسته به محتوای نمایش داده شده روی صفحه، از 1 تا 120 هرتز متغیر است. با صفحه نمایش سه تایی، این گوشی نه تنها تجربه بازی پیشرفته ای را در اختیار کاربران قرار می دهد، بلکه می تواند به آنها در دستیابی به بهره وری و خلاقیت بیشتر کمک کند. این نمایشگر همچنین دارای مصرف انرژی کم و بادوام است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/tcl-unveils-7.85-inch-tri-foldable-smartp،ne_id158458

کتاب شیمی مواد غذایی.