Threads شروع به آزمایش ذخیره پیش نویس ها و گرفتن عکس در داخل برنامه می کند

Threads توسط Instagram که سال گذشته به ،وان پاسخی به ،، که به دنبال جایگزینی برای توییتر (Now, X) بودند راه اندازی شد، به آرامی اما مطمئناً ویژگی های جدیدی را برای بهبود تجربه کاربر اضافه می کند. در آ،ین دور به‌روزرس،‌ها، برنامه در حال آزمایش توانایی پیش‌نویس پست‌ها و همچنین امکان گرفتن ع، برای اشتراک‌گذاری درون برنامه است.
این اعلامیه توسط رئیس اینستاگرام و Threads، آدام موسری، که در برنامه و جامعه آن بسیار فعال است، اعلام شد. وی در آن اعلام کرد که این تست در حال حاضر با تعداد کمی از کاربران در حال انجام است.

از اسکرین شات‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده، می‌تو،م ببینیم که پیش‌نویس یک پست صرفاً شامل کشیدن انگشت به پایین روی یک پست است، در این مرحله پیش‌نویس برای استفاده بعدی در دسترس می‌شود. علاوه بر این، اگر بخشی از آزمایش هستید، باید یک نماد دوربین را در آهنگساز پست، درست در کنار نماد برای درج رسانه ببینید. این به شما این امکان را می دهد که از دوربین خود در هنگام ایجاد یک پست استفاده کنید و بنابراین چند ضربه را در شما ذخیره می کند.

اعتبار تصویر: موضوعات

در حالی که همه اینها پیشرفت‌هایی برای برنامه هستند، اما هنوز چند ویژگی وجود دارد که جامعه Threads مدتی است که درخواست می‌کند و هنوز اجرا نشده است. امکان ارسال پیام‌های مستقیم یکی از آنهاست، قابلیتی که هنوز به ،وان یکی از پلتفرم‌ها تایید نشده است.

با وجود این، Threads به رشد خود ادامه داده و به 130 میلیون کاربر ماهانه رسیده است. Mosseri و تیم او همچنان به جلو بردن ویژگی‌های جدید ادامه می‌دهند که تجربه کاربر را به آنچه در پلتفرم‌های رقیب به دست می‌آورید نزدیک‌تر می‌کند و بنابراین فضای آشنایی را به جامعه می‌دهد. همانطور که مارک زاکربرگ در بی،ه اخیر خود به اشتراک گذاشته است، او Threads را به ،وان یک پلتفرم نیروگاه بالقوه برای متا در نظر می گیرد، و افزودن مداوم ویژگی های درخواستی کاربر ممکن است تنها راه رسیدن به آن باشد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/threads-begins-to-test-saving-drafts-and-taking-p،tos-inside-of-the-app_id155623

Advantages of local domestic helper.