Verizon’s Visible برنامه های سالانه را با تخفیف تا 26٪ معرفی می کند.

سرویس دیجیتال Visible بی‌سیم Verizon به شما امکان می‌دهد حساب خود را مدیریت کنید، دستگاه‌ها را ب،ید و از طریق برنامه یا وب‌سایت Visible با نمایندگان تماس بگیرید. شما مجبور نیستید از یک فروشگاه Visible بازدید کنید (هیچ فروشگاهی وجود ندارد) و به آن دسترسی خواهید داشت Verizonشبکه بی سیم Visible دو طرح مختلف ارائه می دهد، یکی 25 دلار در ماه در هر خط، و سرویس دیگر، Visible+، 45 دلار در ماه در هر خط است. در حالی که هر دو گفتگو، متن و داده نامحدود ارائه می دهند، طرح دوم شامل پشتیب، از آن می شود Verizonاین سرویس باند می، سریعتر 5G Ultra Wideband است، در حالی که اولی از سرویس آهسته تر باند پایین 5G در سراسر کشور پشتیب، می کند.

خبر بزرگ امروز این است که Visible به مش،ین در صورت پرداخت یک سال خدمات از قبل، تخفیف ارائه می دهد. به ،وان مثال، برای یک سال کامل برنامه Visible+ 45 دلار در ماه پرداخت کنید و فقط 395 دلار برای هر خط پرداخت خواهید کرد. این یک پس انداز 145 دلاری یا 26 درصدی است.

اگر برای یک سال خدمات از طرح Visible پرداخت کنید، هزینه هر خط 275 دلار خواهد بود. به گفته Visible، این باعث می‌شود که یکی از پایین‌ترین قیمت‌ها برای نامحدود در صنعت باشد. این به 25 دلار یا 8.3٪ پس انداز عمل می کند.

مش،ین جدید Visible می توانند از برنامه های سالانه از امروز استفاده کنند. مشتریان Visible موجود می توانند از برنامه های سالانه از ماه آینده استفاده کنند.

Visible+ در صورتی که 5G Ultra Wideband در دسترس نباشد، ماهیانه 50 گیگابایت داده پریمیوم 5G و 4G LTE را به کاربران می دهد. این بدان م،ی است که این داده ها به دلیل ترافیک سنگین شبکه قابل کنترل نیستند. جریان‌های 5G Ultra Wideband تا 10 برابر سریع‌تر از 4G LTE هستند و معمولاً سرعت دانلود 5G و 4G LTE در محدوده 9 تا 149 مگابیت بر ث،ه است. پخش جری، ویدیو در SD. Visible+ همچنین شامل پشتیب، از ساعت هوشمند است. سرعت داده هات اسپات 10 مگابیت در ث،ه است.

طرح Visible+ شامل مکالمه و پیام متنی نامحدود به مکزیک و کانادا است. در مکزیک و کانادا، مکالمه نامحدود، متن و 2 گیگابایت داده در روز دریافت می کنید. مش،ین می توانند با بیش از 30 کشور با ارسال پیامک نامحدود برای بیش از 200 نفر تماس بگیرند.

اگر می‌د،د که برای سال آینده به Visible پایبند هستید، مطمئناً استفاده از برنامه‌های سالانه جدید سودمند است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/visible-introduces-annual-plans-for-wireless-service_id157433