WhatsApp ممکن است یادآور رویدادها را به چت های گروهی جامعه اضافه کند

WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که تجربه چت گروهی جامعه را بیشتر بهبود می بخشد. آ،ین به‌روزرس، واتس‌اپ در کانال بتا شامل امکان اضافه ، یادآورهای رویداد در گروه‌های اجتماعی است.

ویژگی جدید کشف شده توسط WABetaInfo اکنون در نسخه اندروید واتس اپ در حال آزمایش است، بنابراین تا زم، که در برنامه بتا ثبت نام نکرده باشید، هنوز به آن دسترسی نخواهید داشت.

هنگامی که رویدادی در یک گروه اجتماعی ایجاد می‌شود، مدیران می‌توانند انتخاب کنند چه زم، به آنها اطلاع داده شود. در حال حاضر، سه انتخاب در دسترس است – 30 دقیقه، 2 ساعت و 1 روز، اما مدیران فقط می توانند حدا،ر دو مورد از این گزینه ها را انتخاب کنند.

اگرچه این ویژگی جدید در حال حاضر فقط بر روی دستگاه‌های اندرویدی آزمایش می‌شود، اما اگر واتس‌اپ تصمیم بگیرد یادآور رویدادها را برای همه منتشر کند، احتمالاً کاربران iOS نیز آن را دریافت خواهند کرد.

واتس اپ هر هفته چندین ویژگی را به برنامه بتا خود اضافه می کند، اما به روز رس، های واقعی برای نسخه پایدار برنامه بسیار نادرتر است. این یکی از دلایلی است که ممکن است ماه‌ها بعد دوباره در مورد ویژگی یادآوری رویداد بشنویم، زیرا واتس‌اپ در حال حاضر پیشرفت‌های دیگری در راه است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/whatsapp-beta-update-event-reminders-community-groups_id158873

راهنمای هدیه روز پدر سارا شرمن ساموئل کسری دکور. کتاب شیمی مواد غذایی. امور خارجه کشورمان دقایقی پیش وارد ریاض پایتخت عربستان شد و.