YouTube شروع به آزمایش توانایی پاسخ دادن به پیام Super Chats می کند

یوتیوب اوایل هفته گذشته اعلام کرد که آزمایش بهبود ویژگی Dream Track مبتنی بر هوش مصنوعی را آغاز کرده است، که به کاربران امکان می دهد موسیقی متن تنها با ابزار در S،rts ایجاد کنند. چند روز بعد، این شرکت رسانه ای یک ویژگی آزمایشی دیگر را فاش کرد که راه خود را به کاربران منتخب باز خواهد کرد.

همانطور که ،وان می گوید، ویژگی جدید که اکنون در حال آزمایش است به کاربران YouTube اجازه می دهد تا به پیام Super Chat در یک پخش زنده یا Premiere پاسخ دهند. به گفته این شرکت، تنها گروه کوچکی از کاربران این ویژگی جدید را دریافت خواهند کرد و می‌توانند به Super Chats بازپخش کنند.

از طرف دیگر، یوتیوب تأیید کرد که قصد دارد ویژگی جدید را در ماه‌های آینده به طور گسترده‌تری عرضه کند، که به این م،ی است که آزمایش آن در حال تکمیل است.

اگر شما یکی از کاربران خوش شانسی هستید که به ویژگی جدید دسترسی پیدا کرده اید، متوجه خواهید شد که پس از پاسخ دادن به یک پیام Super Chat، آن پاسخ در جریان زنده ظاهر می شود و در زم، که در آن هستید مانند یک پیام چت زنده رفتار می شود. آرشیو زنده

ویژگی‌های Super Chat در سال 2017 معرفی شد و به بینندگان این امکان را می‌دهد که یک پیام برجسته را در جریان چت ،یداری کنند که از بین جمعیت متمایز است تا توجه سازنده را به خود جلب کند. Super Chat تا 5 ساعت در بالای گپ پین می ماند. ویژگی‌های جالب‌تری که برای سازندگان YouTube ارائه می‌شود در ویدیوی زیر به تفصیل آمده است.

تصویر کوچک ویدیو

منبع: https://www.p،nearena.com/news/youtube-update-super-chat-message-reply_id158716

کتاب شیمی مواد غذایی.