YouTube Music برای دریافت ویژگی جدید هوش مصنوعی “Ask for Music”.

اعتبار تصویر – P،neArena

YouTube Music، سرویس پخش موسیقی گوگل، به نظر می رسد با یک ویژگی جدید هوش مصنوعی به نام “Ask for Music” در حال ارتقاء اساسی است. بر اساس تجزیه‌وتحلیل APK اخیر برنامه YouTube Music برای Android، برخی از ارجاعات به این ویژگی جدید کشف شد که احتمالاً نحوه جستجوی موسیقی توسط کاربران را تغییر می‌دهد. در حال حاضر، YouTube Music به فرمان‌های صوتی برای جستجو اجازه می‌دهد. با این حال، این ویژگی جدید، همانطور که از نام آن پیداست، ممکن است آن را یک قدم جلوتر ببرد. به گزینه جستجوی مکالمه با استفاده از زبان طبیعی اشاره می کند. تصور کنید که از طریق یک مکالمه ساده با برنامه موسیقی خود، آهنگ هایی را درخواست می کنید که شما را به یاد یک موزیک ویدیوی خاص می اندازد یا پیشنهادهایی شبیه به هنرمند مورد علاقه خود درخواست می کنید.

در حالی که این یک امکان هیجان انگیز است، مهم است که به یاد داشته باشید که این فقط یک پیش بینی بر اساس یافته های کد است. هیچ تایید رسمی از طرف گوگل وجود ندارد و همیشه این احتمال وجود دارد که این ویژگی به چشم نیاید.

این کشف شامل تکه‌هایی از کد است که وجود یک ویژگی ورودی متن مکالمه را نشان می‌دهد. این کد حتی حاوی یک سلب مسئولیت در مورد ماهیت آزمایشی پاسخ های تولید شده توسط هوش مصنوعی است. این امر امکان جستجوی زبان طبیعی را بیشتر تقویت می کند.

این تغییر بالقوه به سمت جستجوی محاوره ای با استراتژی کلی تر گوگل برای ادغام هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی در بسیاری از محصولات و خدمات مختلف خود همسو می شود. چنین ویژگی می تواند به طور قابل توجهی تجربه کاربر را افزایش دهد و کشف موسیقی را بصری تر و شخصی تر کند.

علاوه بر این ویژگی هوش مصنوعی، تفکیک APK همچنین تغییرات جالب دیگری را که احتمالاً در برنامه YouTube Music رخ می دهد، نشان می دهد. این یک ،میشن جدید راه اندازی برنامه است، شبیه به آنچه در برنامه YouTube یافت می شود. در مورد اینکه چه زم، این به‌روزرس،‌ها در دسترس همه قرار خواهند گرفت، نمی‌توان به طور قطعی گفت، اما احتمالاً می‌توان انتظار داشت که این تغییرات در هفته‌ها یا ماه‌های آینده منتشر شود.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/youtube-music-to-get-a-new-ask-for-music-ai-feature_id159642

کاربرد هوش مصنوعی در وب سایت – معرفی 6 افزونه ai در وردپرس.