عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو از ۱۵ مرداد ممنوع!

در این خصوص توصیه میکنیم که از تعمیرگاههای معتبر استفاده کنید تا در کنار تخصصی که دارند، از لوازم اصلی یدکی برای خودرو بهره ببرند.به طور کلی، سرویسهای دورهای و تعویض قطعات لوازم یدکی پژو 206، اگر در زمان مناسب انجام شود، عمر خودرو را افزایش داده و رانندگان میتوانند تا سالها از وسیلهی لوازم یدکی خودروهای چینی در تهران نقلیهشان بهره ببرند. با کمی دقت و بررسی و مقایسه قیمت قطعات خودرو در اوایل سال ۱۳۹۹ و اردیبهشت ۱۴۰۰ میبینیم که این نوسانات قیمتی باعث شده تا شاهد افزایش ۲۳ تا ۱۱۸ درصدی قیمت لوازم یدکی برای قطعات مختلف خودرو های داخلی باشیم. کوییک سرویس وحید تنها از شما یک تماس تلفنی میخواهد و کلیه دغدغه های و تعمیر و تعویض را به عهده میگیرد .

لوازم یدکی خودرو

اما حال اگر مجموعه ای از فروشگاه لوازم خودرو وتعمیرکار سیار لیستیاز آنچه که شما میخواهید تهیه کند و کلیه خدمات تعمیر و تعویض را برای شما در محلی که مورد نظر شماست انجام دهد چه ؟ مکانیک سیار با تجربه ما کلیه خدمات تعویض و تنظیم لوازم یدکی خودرو را با بهترین قیمت انجام خواهد داد . اما این بدان مفهوم نیست که خرید عمده قطعات یدکی را می توان از هر فروشگاهی انجام داد. اما خب خوشبختانه راه حل های زیادی وجود دارد که به اعتبار شما و جلب اعتماد مشتری کمک میکند . در ریحان قطعه لوازم یدکی خودرو های هایما ، برلیانس ، تویوتا ، دانگ فنگ ، ام وی ام MVM ، جک ، پژو و سیتروئن به فروش می رسد که همه ی لوازم یدکی های موجود در ریحان قطعه اورجینال بوده و همه ی محصولات دارای گارانتی سلامت کالا هستند که مشتریان از بابت خرید لوازم یدکی خیالشان راحت خواهد بود .

پس چرا به مکانیک سیار اعتماد نمیکنید ؟ چرا خرید لوازم خودرو از ما ؟ احتمالاً این سوال ذهن شما رانندگان عزیز را نیز درگیر کرده است، که ما در این مقاله قصد داریم به مهمترین قطعات این خودرو که نیاز به بررسی دورهای دارد، بپردازیم. طبیعتا ما از همان ابتدای خرید با تمام شدن عمر مفید لوازم خودرو همراه شما هستیم . از آنجایی که این لوازم جزو قطعات مصرفی خودرو است، کیفیت بالای لوازم یدکی بر بالا رفتن عمر مفید خودرو تاثیر بسیار مثبتی دارد. طبیعتا علاوه بر خرید محصول حال باید به دنبال یک تعمیرکار ماهر و معتبر بگردید که سرشان خلوت باشند و وقت کافی برای تعمیر و تعویض قطعات داشته باشند . در حال حاضر در ایران نظارت و کنترل بر فروشگاههای اینترتی بیش از مغازهها صورت میگیرد. توصیه میکنیم که هر هفته میزان باد لاستیکها بررسی شود چراکه در صورت کم و زیاد بودن باد تایر، حتی مصرف سوخت نیز افزایش مییابد.

اینکه یک کاربر چگونه میتواند به خرید محصول ارسالی یا دانلود اعتماد کند در بازار کلاهبرداریهای اینترنتی همیشه خطراتی به وجود می آورد که شاید جبران کردن آنها گاهی غیر قابل جبران باشد . در مهر ماه ۹۹، قیمت روغن موتور افزایش قیمتی حدود ۲۰ درصد داشت که به همین سبب باعث شدعرضه روغن در بازار فروش لوازم یدکی کم شده و درخواست های مردم را پاسخ گو نباشد. کارما یدک به عنوان نماینده بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی اقدام به فروش عمده محصولات نیز می نماید و فروشگاه های لوازم یدکی سراسر کشور می توانند کارما یدک را به عنوان منبع اصلی و قابل اعتماد تامین قطعات خود انتخاب کنند. شما چگونه با این همه شعارهایی که ما میدهیم میتوانید اعتماد کنید ؟

لوازم یدکی ماشین چینی

مثلا یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو باید از چند لحاظ بتواند خود را اثبات کند تا مشتریان بتوانند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . بهترین فروشگاه اینترنتی که فروش انواع قطعات خودرو را برعهده دارد شرایط ایدهآلی را برای مشتریان خود فراهم میکند. محبوبترین فروشگاههای قطعات یدکی خودرو شهر بهبهان به ترتیب شامل لاستیک بورس لاستیک داخلی و خارجی ، ایساکو مکی ، فروشگاه باطری اتومبیل سروش ، سینا سیستم ، فروشگاه لوازم یدکی دهدشت میباشد. یکی از نکاتی که ما را مصر به فروش اینترنتی محصولات لوازم یدکی واداشت خدماتیس بود که قبل از فروش لوازم داشته و داریم .خدمات مکانیکی سیار خدمات اصلی کوییک سرویس وحید میباشد که در مام نقاط میتوانید آن را دریافت کنید . صنعت خودروسازی یکی از صنایع مهم کشور میباشد و از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. در لاستیکها بررسی باد تایر فوقالعاده دارای اهمیت است.

درواقع یک وسیلهی نقلیه، مثل پژو 206 حتماً باید در بازههای زمانی کوتاه موردبررسی قرار بگیرد تا صاحبان خودرو در جاده با مشکلی روبهرو نشوند. در داخل دیسک ترمز لنت قرار گرفته است اما باید بدانید که اگر لنت وجود نداشته باشد عملا دیسک و ترمز خودرو هیچ کاری نمیکنند. کف صاف ماشین و فاصله کافی از زمین 180 میلی متر تضمینی است که چانگان CS35 در رانندگی در بزرگراه به شما اطمینان میدهد. فقیهی کار یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو می باشد، شما می توانید قطعات مورد نیاز خودرو خود را به ما سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان آنها را تحویل بگیرید.

لاستیک یکی از اصلی ترین قطعات مصرفی در خودرو به حساب می آید و متناسب با میزان و نحوه استفاده از خودرو پس از مدتی نیاز به تعویض خواهد داشت، لذا تعویض آنها پس از مدتی اجتناب ناپذیر است. سینی جلوی برلیانس ، یکی از محصولات وارداتی از کشور چین بوده و به راحتی در سایت تیکوما قابل خرید است. در این بخش به مقایسه قیمت لاستیک در اوایل سال ۱۳۹۹ و اوایل سال ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت. به همین نسبت قیمت لاستیک آزاد نیز به دنبال آن روند صعودی را طی نمود تا جایی که امروز شاهد هستیم در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ قیمت لاستیک آزاد بصورت میانگین ۲۲ درصد بیشتر از سال گذشته است. قیمت لاستیک آزاد که در بازار عرضه می شود، بصورت متوسط ۲۰ درصد از قیمت لاستیک دولتی، که با برگ سبز خودرو به اشخاص تعلق می گیرد، گران تر می باشد. در آبان ماه سال گذشته، قیمت لاستیک نیز مانند باقی قطعات دستخوش تغییر شد امّا این تغییر مانند سایر تغییر قیمت ها نبوده و جنجال زیادی را به همراه داشت تا جایی که لاستیک به شکلی سهمیه بندی اعلام شد و بصورت آزاد و دولتی در اختیار مردم قرار می گرفت.

لوازم یدکی خودروهای چینی

این شرکت با هدف والای کمک به ارتقاء صنعت ایران فعالیت خود را در سال 1369 در تبریز آغاز کرد. یکی از صنایع مهم و بزرگ بین صنایع مختلف در جهان، صنعت خودرو سازی است و کارخانه های زیادی در راستای تولید خودرو و لوازم یدکی آن در حال فعالیت هستند و محصولات خود را به سراسر جهان ارسال میکنند. اما فعالیت های این برند به کمپانی های دیگر نیز کشیده شده است. براطلاعات بیشتر برای سرویس های دوره های خود اسم خودرو مثلا برای خودرو ریو عبارت ” لوازم یدکی پژو 206 یدکی نما ” را در گوگل جستجو کنید و وارد سایت شوید و اطلاعات جامع تر و کاملتر را دریافت کنید . برایشان رقم زده. یکی از فروشندگان که بیرون از مغازه خود ایستاده و منتظر مشتری تازهای این سو و آن سو را نگاه میکند وقتی میفهمد قصد دارم از مشکلات آنها بنویسم داغ دلش تازه میشود تا در این گرمای تابستان از تلاطم بازار بگوید.

امیدواریم بتوانیم در این زمینه شما عزیزان را یکی از همکاران دائم خود بدانیم . فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی وحید شمارا در ادامه مطلب با نکاتی آشنا میکند که بدون شک میتوانید پس از مطالعه این برگه با ما همکاری دائم داشته باشید . همانطور که در مطلب بالا اشاره داشتیم زمانی که میتوانید به خرید اینترنتی اعتماد کنید که درب منزل تسوی کنید . مدتهاست که به دنبال راه حلی برای جلب اعتماد بیشتر کاربران به خرید اینترنتی هستیم .