Android 14 QPR3 Beta 1 اکنون برای Pixels منتشر شده است که «Circle to Search» گم شده را به سری Pixel 8 می آورد.

کمتر از یک ماه پس از انتشار Android 14 QPR2 Beta 3 و چند وصله، گوگل امروز مرحله بعدی برنامه بتای Android 14 QPR خود را اعلام کرد، انتشار QPR3 Beta 1. Build AP21.240119.009 امروز برای Pixel واجد شرایط عرضه می شود. دستگاه ها

QPR3 Beta 1 اکنون برای Pixel 5a، Pixel 6، Pixel 6 Pro، Pixel 6a، Pixel 7، Pixel 7 Pro، Pixel 7a، Pixel 8، Pixel 8 Pro، Pixel Fold و Pixel Tablet در دسترس است. این نسخه در حدود 302 مگابایت عرضه می شود و یک مشکل بسیار خاص را هدف قرار می دهد که ویژگی جدید “Circle to Search” برای دستگاه هایی که نسخه بتا QPR را اجرا می کنند ظاهر نمی شود، و اضافه می کند که این یک نادیده گرفتن بود که اکنون اصلاح شده است. البته لازم به ذکر است که “Circle to Search” هنوز فقط برای این افراد در دسترس است پی،ل 8 سلسله.
تغییر

شماره 323331515 – دایره ای برای جستجو در تاریخ انتشار گذشته ظاهر نمی شود. این ویژگی به طور ناخواسته فقط برای کاربران غیر بتا منتشر شد. کاربران بتا همیشه باید آ،ین ویژگی‌ها را قبل یا همزمان با سایر افراد دریافت کنند. این مشکل در اصلاح شده است اندروید 14 QPR3 بتا 1.

این به‌روزرس،، درست مانند نسخه‌های قبلی، ظرف پنج روز به‌طور خودکار از طریق OTA (خارج از هوا) برای دستگاه واجد شرایط شما عرضه می‌شود. اگر می‌خواهید فوراً به‌روزرس، را نصب کنید، به سادگی به تنظیمات، سپس سیستم بروید، سپس روی به‌روزرس،‌های نرم‌افزار ضربه بزنید. به خاطر داشته باشید که برای دریافت این به‌روزرس، در دستگاه Pixel خود، باید بخشی از برنامه بتا باشید که می‌تو،د در g.co/androidbeta ثبت‌نام کنید.
اگر ترجیح می دهید از برنامه بتا جابجا شوید و نسخه رسمی پایدار آن را دریافت کنید اندروید 14 QPR2، شما می تو،د این کار را بدون نیاز به پاک ، دستگاه خود انجام دهید. برای انجام این کار، کافی است دستگاه خود را در g.co/androidbeta انصراف دهید و از نصب به‌روزرس، QPR3 Beta 1 امروز صرفنظر کنید. مراقب باشید که اگر ابتدا QPR3 Beta 1 را نصب کنید و سپس از برنامه انصراف دهید، دستگاه شما در واقع پاک می شود و تمام اطلاعات شما از بین می رود. انتخاب انصراف منجر به به‌روزرس، هوایی «Downgradez» می‌شود. این به‌روزرس، را نادیده بگیرید و از انتشار عمومی آن خودداری کنید. اندروید 14 در عوض QPR2.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/Android-14-QPR3-Beta-1-is-out-now-for-Pixels-bringing-missing-Circle-to-Search-to-Pixel-8-series_id155127